Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Varázslat. Tapasztalatok? fórum

A Varázslat. Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2014. szept. 20. 20:42
Hát elég rég szóltak hozzá ehhez a témához. Én még csak a könyv felénél tartok, és őszintén szólva nem is csináltam mindent "szabályszerűen", de máris rengeteg pozitív változás történt az életemben. Javultak az emberi kapcsolatom, jobb az egészségem és néhány hét alatt kb. 100.000,- Ft-tal lettem gazdagabb különböző forrásokból.
8. Kyra.Eleison (válaszként erre: 7. - PhoenixLibera)
2013. febr. 21. 18:20
Biztosan igazad lehet, még van pár oldal a könyvből, ha átgondolom, biztosan nagy része megvalósítható. Én a "lassú víz partot mos" híve vagyok. Minden megoldható:) idővel:)
7. PhoenixLibera (válaszként erre: 6. - Kyra.Eleison)
2013. febr. 21. 12:42
Azért nem teljesíthetetlen feladat ez :P Igazából majdnem mindent csak gondolatban kell tenned és koncentráció kérdése... azt a napi 10 pontot meg össze lehet szedni 2 perc alatt :)
6. Kyra.Eleison (válaszként erre: 5. - PhoenixLibera)
2013. febr. 18. 17:22
Próbálom, de ha egy nap alatt megcsinálom azt a sok gyakorlatot, amit ír, hogy egy nap csináljak meg....gyakorlatilag elkésnék a munkából, nem tudnék a munkára koncentrálni, és egyáltalán szinte semmire sem lenne időm napközben. EGy részét meg lehet csinálni, de egy részére képtelenség időt és energiát szakítani...főleg akinek gyereke, családja van....
2013. febr. 16. 16:23
hát úgy látom nem sokan próbálták még :(
2013. febr. 12. 15:44

Sziasztok!

Én is nemrég kezdtem el olvasni. Nekem még semmi változás, de nem adom fel:) Előfordult már, hogy hónapokat kellett várnom valamire, gondolom az ilyen lelki jelenségeknél is kell néhány hét, mire elindul a folyamat.

2013. febr. 12. 15:08
Igen
2013. febr. 12. 14:55
szerzője Rhonda Byrne ?
2013. febr. 12. 14:41
Most olvasom a Varázslat című könyvet és el is kezdtem alkalmazni. Kíváncsi lennék, kinek milyen tapasztalatai vannak, ki mit tud felmutatni....mert nekem egyelőre kicsit hihetetlen az egész, pedig nem vagyok egy földhözragadt....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook