Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi idön belül küldik hogy menni a bizottság elé? fórum

Mennyi idön belül küldik hogy menni a bizottság elé? (beszélgetős fórum)

1 2
34. hamyka (válaszként erre: 32. - Zebracsikó)
2013. febr. 12. 19:45
Neked is minden jót kívánok :) és jó melót :)
33. hamyka (válaszként erre: 32. - Zebracsikó)
2013. febr. 12. 19:45
Okéé, és köszi hogy nem vetted sértésnek, nem is akartalak megbántani, csak borzasztó az ahogy az emberek élnek és amiket az emberekkel művelnek még 1x bocs ha túlkemény voltam nehari
2013. febr. 12. 19:11

Ne pörögj, május előtt nem hívnak. Addig meg mindennel készen leszel.

Minden jót kívánok!!

31. hamyka (válaszként erre: 30. - Zebracsikó)
2013. febr. 12. 18:55

ehh látom nem érted, feladom neked magamat postán :D


de kellenek friss papírok mert ha 3 hónapnál régebbiek akkor kidobnak, van aki postán feladja az orvosi papírjait!! láttam ilyet, és keresték a papírokat, sőt!! olyat is láttam hogy otthon hagyta a papirokat szerintem ki is vágták :D


Gondnokommal összekaptam szóban hogy igenis megyek Májusban, nekem ne varriálljon mert leszedem a fejét, nagy hangú vagyok, ami nem tetszik leordítom a fejét oszt összehúzza fülét farkát, én jobban tudom a leszázalékolási dolgokat, persze azt még én sem tudom megmondani hogy valakit miért mínősitenek le, de azt tudom hogy friss papírok kellenek, nekem már mindenhova megvan az ídőpontom, áprilisi időpont az összes, és nem magyarázom el hogy mely orvosokhoz járkálok meg hogy hogy is élek mert az 1 másik történet és olyan kacifántos hogy már rég felkötöted volna magad, lassan én kötöm fel magam, elegem van az egészből, annak örülök hogy tudom ( ha tudom ) még a dolgaimat mi hogy merre hány méter, szemetek azt nagyon tudom, vinni fogom a 2-3 éves papírjaimat is oszt majd kis mesét tarthatok nekik hogy mi is van :D, olyan helyen is jártam ahol elmeséltem hogy mi van, szar ez a leszázalékolás, ti akik dolgoztok azt hiszitek a leszázalékolt embereknek olyan könnyű, könnyű a fenéket, úgyanugy nehéz, még nehezebb a leszázalékolt élete mint aki melózik!! mert aki melózik annak csak dolgoznia kell nem orvosokaz rohangálni meg hogy hova is menjen, nem leszidni meg gyalázni akarlak, csak sokan szerintem nem tudják hogy mivel jár ez a leszázalékolás de röviden tömören elmondom:


be kell nyújtani a kérvényt a államkincstárnak-nyugdíj folyósítónak!! a kettő nem egy, közbe menj el a háziorvoshoz küldesd magad ide, én jobban tudom a dolgaimat mint a háziorvosom, mikor mondtam neki hogy összevannak irva az orvosok lesett mint aki jutkanénit látot, pláne ha holnap ( holnap menem kell hozzá) megmonodm neki hogy mindenhova megvan az a nyamvas ídőpont, majd megtapsol, máma meg a szegedi fülészet akasztot ki, aszongya nekem a nő: hogy a Tisza Lajos körút 111 szám alá menjek, mondom neki: Korányi Fasorba szoktam járrni, azt sem tudja hol van a Korányi Fasor azt hittem tökön szúrom magam, majd megettem a nőt,


tényleg:


Aki Szegedi megmondaná nekem hogy a Korányi Fasor az a Tisza Lajos köruton van ?


és még azt mondta a nő mielött adott volna időpontot hogy még én várjak közzbe meg fogyott le a kártyámról a pénz, közbe meg kaptam az sms-t hogy nemsok van a kártyámon, ha közzbe sms jön tudom hogy kevés van a kártyámon, és még azt mondta a nő hogy menjek oda ahova idáig mentem, aztán letetük a telefont, én csak azt tudom hogy a Korányi Fasorba van, aszongya a villamos megy arra vagy mi, na mind1, majd addig valahogy megen feltöltöm a kártyámat mivel feltöltő kártyás, az az mobil, drága mint állat, ne mondja nekem senki hogy nem drága mobilról telefonálni, azt hiszitek 3 ezer ft olyan sok? sok a fenéket, meg telefonálta 1-2 helyre meg a szegedi fülészet és már oda is a kártyáról a lové, olyan ez mint a mobil net hogy iszonyat sokkba kerül, ha meg vezetékes akkor meg vezetékezni kell, áh szar az egész, és én már döntöttem: diliházba fogok kerülni és akkor nem kell itt olvasgatni az írásaimat, véleményeimet itt a pont: .


ui: nem rád vagyok mérges hanem az egész világra, elakarják rontani az egész világot, miket beszélek már el van rontva az egész, tudod mi lenne a legjobb? megmondom és bocsánatot kérek a többiektől is de kimondom: jobb meghalni m int ahogy egyesek teszik hogy felkötik magukat és nem kell szenvedni!! mennyire de mennyire igazuk van!!


én mindennap megszenvedek a megélhetésért csak tudnám hogy minek mikor 1x úgy is meg kell dögleni, család segítő kimondta: dögöljek meg, igaza van, majd ha mennem kell bíróságra mondom a gondnokomnak hogy oké menjünk bíróságra, de akkor a család segítöt is előfogom szedni meg a polgármesteri hivatalt is mert semmit nem kapok a polgármesteri hivataltól, nemrég venni akartam vérnyomásmérőt, megvettem saját erőböl, mondja a gondnokom: forduljak a polgármesteri hivatalhoz, azt hiszed adtak? adtak a fenéket, szemetek mint állat, nem baj jön még rájuk kutyára dér!! én meg is dögölhetek, lehet rám dől a saját házam, csak egyetlen egy a kérdésem: ha meg kell döglenem miért születtem meg? tudod sokszor úgy érzem hogy kár volt nekem megszületni, család segítő olyan rendes hogy az ingyen kaját, elvették, anyu volt benn vagy be csalogatták 2009 novemberében nem tudom hogy volt, levél szerint bement magától azzal az indokkal hogy nincs mit enni, 1 db-ig adták neki az ingyen kaját, aztán elvették, majd azjön hogy vissza kérik az árát? mondanák azt: dögöljetek meg az az mink!! nem kell az ő segítségük, mikor apa meghalt nemfordultam sehova mindent magam oldottam meg, nem mentem senkihez hogy segítsen!! úgyértem anyagilag!! persze a keresztszüleim segítettek keresni temetkezőt aki megcsinálja a sírt, de anyagilag mindent én rendezek, fizetem a számláimat,és tudod hova tartok? megmondom neked őszintén: csőd felé!! tiszta ideg az ember hogy hogy lesz, mi romlik el stb, élet ez? hát nem, inkább felkötöm magam oszt ennyi!!


ha még van kérdésed írj nyugodtan és üdv

30. zebracsikó (válaszként erre: 29. - Hamyka)
2013. febr. 12. 18:29

Többen írták itt, hogy nem kellenek extra friss papírok, csak az addig gyűjtötteket kell bevinni.


Ha májust írtak, akkor előbb biztos nem is hívnak, ne aggódj. Addig meg az összes vizsgálatot végigjárhatod

29. hamyka (válaszként erre: 27. - Zebracsikó)
2013. febr. 12. 18:27

Persze hogy rápörögtem mivel nem tudom pontosan mikor kell menni, majd ha a háziorvoshoz nehéz lesz bejutni, közöljem vele hogy minden egyes napra adja ide a beutalót meg a tudom is én mit ?


őrjítő amik ezek csinálnak, valószínű te nem vagy leszázalékolt ember, tudod milyen borzasztó az mikor időpont kell mindenhova, ráadásúl úgy hogy közeleg az ídőpont, és azt sem tudod hogy mikor hívnak be ?? valoszínű nem, majd megtudod mikor legalább 4 orvoshoz kell menned, és mindent csinálj úgy hogy mire itt a behívó levél meg legyenek a papírjaid!! kész lottó!! vagy te nem így látod?

28. hamyka
2013. febr. 12. 18:24

Akkor is visitok ha nem hivnak be Májusban!!


Májusi hónapban hivjanak be ne keverjék itt összevissza, ne olyan legyen mint a szerencse hogy vagy bejön vagy nem!!


nem tetszik nekem valami kimondom nem érdekelnek :D

27. zebracsikó (válaszként erre: 26. - Hamyka)
2013. febr. 12. 18:24
egy kicsit rápörögtél erre , pedig még nem történt semmi
26. hamyka
2013. febr. 12. 18:22

Jaj ezt majdnem elfelejtettem leirni:


[link]


ezen a honlapon ezt írják :


A rehabilitációs szakigazgatási szerv eljárására irányadó ügyintézési határidő - ha jogszabály másként nem rendelkezik - 30 nap. Komplex minősítés esetén az eljárásra irányadó ügyintézési határidő 60 nap.


Na ki érti ezt ?


Majd megpróbálom felhivni a Csongrád Megyei Kormány hivatal Rehabilitációs Szakigazgatási szerv 6726, Szeged, Fő fasor 16-20 az alábbi telefon számon : 06-62/592-600


érdekes hogy emailcimük nincs!!


ha valaki még is kitudja deriteni az emailcimüket jöhet!!


illetve hogy hol tudok panaszt tenni az ellen hogy mi ez a hülyeség hogy nem szólnak előre legalább félévvel hogy mikor kell menni? ezt a mocskos húzást, majd ha Május elött hívnak be sárga földig leszidom őket onan fognak engem elvinni kit érdekel, úgy is bolond vagyok, de legalább megmondom az igazat nekik, ha hamarébb be mernek hivni földbe döngölöm őket az tuti!! mit képzelnek kik ők ?

25. hamyka (válaszként erre: 24. - Melcsi0226)
2013. febr. 12. 18:04

értelek, jaj az nem jó amiket irsz :(


és nem leszidásként mondtam amit mondtam de ezek szemetek mindent öszevisza varriálnak, ha engem hamarébb be mernek hivni megmondom Májusi hónapot tessék megvárni, ilyen szemetek már nem lehetnek!! nem is értem miért nem kaptak még büntetést!! hova lehet fordulni panaszért? mert szívesen vitáznék velük hogy miért csinálják azt az emberekkel hogy azt sem tudja az ember hogy mikor kell menni-e? rohadékok!! aki jártas ebben kérem írja meg nekem a címet akár ide a közösbe, egy hely felé a Magyar Energia Hivatal felé már irtam panaszt villany-gáz ügybe is!! emerre is panaszkodni akarok, nem érdekelnek, csak irjátok meg hova forduljak!! elöre is köszi!!

24. melcsi0226 (válaszként erre: 23. - Hamyka)
2013. febr. 12. 16:31
Én nem mondtam hogy nincsenek papírjaim,sajnos kicsit több is van.1 éve küzdöttem le a 2.rákomat,ellenőrzésre kell járnom negyedévente. Ízületi problémám van 15 éve,szintén negyedévente kell járni ellenőrzésre.De nem vagyok előnyösebb helyzetbe, mert 2010-ben 63%, 2011-ben a kemo alatt már csak 53% volt az egészség romlásom.
23. hamyka (válaszként erre: 22. - Melcsi0226)
2013. febr. 12. 15:35

Már megbocsáss, de ha nincsenek új papirok, nincsk ezelő orvosod hogyan várod el azt hogy kapj bármilyen jövedelmet? én már tiszta bolond idiota vagyok, de mindenhova megvan az időpontom, ha hamarébb be mernek hivni leszedem a fejüket az tuti!!


nehogy azt hidd hogy engem nem ráncigálnak mint a udvari bolondot!! tiszta hülyére vesznek, szar az egész ahogy van, ha nem kapod meg a pénzt fellebez addig menj el segélyre, tudom nem sok de az is pénz!!


én mindent megteszek még is kapom a hátamba a késeket na sebaj, lesz ez még igy sem !!

2013. febr. 12. 15:07
2010 és 2011-ben is voltam felülvizsgálaton.tudom hogy szigorú,de én csak azokat a papírokat vittem ami addig volt.2011-ben 2 munkanapot adtak,ami arra volt elég hogy a háziorvost felkeressem.Ismerek olyat aki akkor szaladgált hogy meglegyenek a papírok mégsem kapta meg a nyugdíjat.
21. hamyka (válaszként erre: 20. - Melcsi0226)
2013. febr. 12. 14:44

hát pedig kell új papir, ezek szemetek, ha 3 hónapnál régebbiek nem lesz jó!!


de te tudod, mindenki úgy csinálja ahogy szeretné!!


nekem kell menni orvosokhoz, 1-2 helyre meg van az időpont, csak félek hogy hamarébb behivnak, de ha 2013 Május hónap szerepel a papíromon akkor kell menni, nem hamarébb nem késöbb, hanem Májusban, 2010-ben asszem irtam a állam kincstárnak meg a nyugdíj folyósítónak asszem!! 2010-ben emlékeim szerint úgy volt hogy elintéztem mindent és még lett volna rá 1 hónapom!! ezeken nem lehet elmenni!!

20. melcsi0226 (válaszként erre: 14. - Hamyka)
2013. febr. 12. 14:31

Tőlem még sohasem kértek friss ropogós papírt!

Én volt hogy a háziorvostól sem vittem igazolást.

Szerintem nem az a fontos hogy ropogós legyen a papír,hanem tényleg beteg legyen az illető.

Nekem elvileg áprilisba kell mennem,és nem kérek időpontot sehova,csak ha éppen esedékes.Ha járni fog úgy is megkapom,ha nem minek úgráljak.

19. beziske (válaszként erre: 18. - Beziske)
2013. febr. 12. 14:20

csak kérdeztem közben,de elnézést,hogy mertem! :(

Sok sikert!

18. beziske (válaszként erre: 15. - Hamyka)
2013. febr. 12. 14:19
bocsesz
17. beziske (válaszként erre: 14. - Hamyka)
2013. febr. 12. 14:19
A férjemnek tavaly márciusban volt az esedékes behívás,de november 27.-én hívták be.Hamarabb aligha hívnak.
16. hamyka (válaszként erre: 10. - Beziske)
2013. febr. 12. 14:18
hiába kérem ki előre ha érvénytelen lesz 3 hónap múlva, tiszta hülyét csinálnak az emberből!!!!
15. hamyka (válaszként erre: 13. - Beziske)
2013. febr. 12. 14:17
oké, itt nem az eiciröl van szó rossz helyen kopogtatsz :D
14. hamyka (válaszként erre: 10. - Beziske)
2013. febr. 12. 14:17

50%-om megvan, 2010-ben voltam utoljára!!


papiromon 2013. Május szerepel!!


és az a probléma hogy nem tudom mikor hivnak be, tavaly azzal rémisztgettek asszem a nyugdíjfolyósítónál mikor bent voltam hogy hamarébb behivhatnak, ők sem tudják pontosan, összevisszaság van!!


és ha Május elött be mernek hívni pipa leszek és rájuk borítom az asztalt!! igenis hagyniuk kell időt ha friss ropogos orvosi papirokat akarnak!!!!

13. beziske (válaszként erre: 12. - Hamyka)
2013. febr. 12. 14:15
Sehogy!Csak néztem az adatlapodat!Ha nem gond!!!!!
12. hamyka (válaszként erre: 11. - Beziske)
2013. febr. 12. 14:14
hogy jön ide az e-cigi?
2013. febr. 12. 14:08
kezdö e-cigis vagyok Ez mit jelent?
10. beziske (válaszként erre: 8. - Hamyka)
2013. febr. 12. 14:06
Próbáld meg előre kikérni a papírokat!De miért nem jönne jó időben,hogy kampec?
2013. febr. 12. 14:05
Mostanra vártad az időpontot?Hány % os vagy?
8. hamyka (válaszként erre: 5. - Beziske)
2013. febr. 12. 14:05
nekem igenis mennem kell pár orvoshoz, ha nem jol jónki nekem kampec!!
7. hamyka (válaszként erre: 5. - Beziske)
2013. febr. 12. 14:04
megvannak a régi papirjaim de azokkal nem érek semmit!!
2013. febr. 12. 14:02

huh gyorsan reagáltatok köszi szépen :)


időpontjaim megvannak az orvosokhoz és azok az időpontok Áprilisi időpontok!!


illetve rákérdeztem hogy hol tudok érdeklödni időpont felöl és ezt a cimet kaptam :


Csongrád Megyei Kormány hivatal Rehabilitációs Szakigazgatási Szerv 6726 Szeged, Fő fasor 16-20 vagy


Hódmezővásárhely,Andrássy út 33.


tényleg tölük tudom meg ?


ha igen, emailcimüket nem tudjátok véletlenül ??


eszem a kefét rendesen, ideges, feszült vagyok, mert ha úgy küldik az időpontot hogy nekem nem jó akkor nekem végem!!


türelmi ídő sincs állítólag, fellebezni lehet persze, de addig miből él az emberke ?

5. beziske (válaszként erre: 4. - Hamyka)
2013. febr. 12. 14:00
Épp ez az!Az utólsó felülvizsgálat óta össze gyűjtött papírok kellenek és az a papír amit a házi orvos összesít és esetleg orvosoktol szakvélemény,erre elég az a pár nap.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook