Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nekem csak csak csoda jár?! fórum

Nekem csak csak csoda jár?! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Nekem csak csak csoda jár?!

1 2 3
2013. febr. 22. 12:15

Kedves Nomi!!Tart még csodákat az életed ez biztos!!

Csak nézz bele a gyermeked szemébe!!

2013. febr. 22. 12:12
Hát úgy veszem észre nagyon elszaladtunk a témától!Hahó mindenki itt egy kisember születésének kellene örülni,és az anyuka határtalan feáldozásának aki mégegyszer végigcsinálna mindent egy ilyen "csodáért".!!!!Biztos vannak jó orvosok nővérek ápolók és vannak nem rosszak csak kevésbé jók de ez más szakmában is van így sajna ezzel mi nem nagyon tudunk mit tenni.
2013. febr. 21. 07:39
Gáz ez a fórum, azt gondoltam itt segítséget is kaphat az ember, de ez akkor nem az én lapom...sziasztok
71. igazság hol vagy? (válaszként erre: 69. - E4cce736f7)
2013. febr. 20. 21:43
Ez még kimaradt:A vénasszonyt nem veszem sértésnek,mert Te is és mindenki az lesz valamikor.Addig is tanulj,olvasgad a helyesírási szótárt.Anyukád elvesztése miatt részvétem,ez sok mindent megmagyaráz inteligens hozzászólásadban.
70. igazság hol vagy? (válaszként erre: 69. - E4cce736f7)
2013. febr. 20. 21:35
Sértegesd a kedves ismerőseidet Te kis neveletlen,buta,primitív liba.
69. e4cce736f7 (válaszként erre: 67. - Igazság hol vagy?)
2013. febr. 20. 21:26
Na persze . De ha mégis:Akkor kapjad elő a jobbik énedet vénasszony mert nagyon elszállt veled a fantázia! Az anyukám már sok sok éve meghalt ezért-is kár emlegetned.Annyira gáz már ez a fórum. Kár az idő pocsékolásért. Szóval inkább én sétálnék el a te szintedről. Továbbra is fenntartom: szégyelld el magad.
2013. febr. 20. 20:20

Szabad orvosválasztás van, a szülés nem mindennapi dolog, ez az amire igazán lehetne áldozni, főleg ha szar a kórház hírneve...

8 hónapom volt, hogy kiismerjem az orvosomat és maximálisan megbíztam benne!

Állami kórház, a dokimnak fizettem,kinyalták a seggem, így tökéletes élmény maradt a szülés:)

Minden szempontból figyeltek rám, és a mai modern felfogással műtöttek nem az őskorban!

Még hogy kengyelbe a láb meg érezzem a műtétet!Ott jelenteném fel...

Bírom hogy mindenkinek csak itt nagy a szája hónapokkal később, meg itt szídják a kórházat, a dokikat!

Ilyenkor hol vannak a férjek?Ülnek és kávét szürcsölnek?

Az én férjem felkenné a falra!!!

67. igazság hol vagy? (válaszként erre: 64. - E4cce736f7)
2013. febr. 19. 19:38
Kedves kisnyíí!A rám aggatott jelzőidet tartogasd meg kedves ismerőseidnek,saját édesanyádnak.Basszus,én úgy tudtam,hogy a lovakat szokták kipányvázni,de ha Téged is.... Egyébként van két gyermekem és egy gyönyörű unokám is.Végül egy idézet,ami nem biztos hogy pontos:Ne vitatkozzál ostoba emberrel(itt finom voltam és nőies)mert lesűllyedsz az Ő szintjükre.És itt a vége.Utó irat:Mindig hasznos egy helyesírási segédeszköz.Nem várok rá választ.
66. e4cce736f7 (válaszként erre: 53. - Berniee)
2013. febr. 18. 22:36
Meg tudatlan is vagy drága. Menj beszélj egy nőgyógyásszal hogy miért kell kengyelbe rakni a lábakat.És indulhatsz is mekkába.
65. e4cce736f7 (válaszként erre: 26. - Berniee)
2013. febr. 18. 22:35

Én a Bajcsyban szültem. A spinált ülve, előre görnyedve kaptam . Azért adják így mert igy a legnagyobb a két csigolya közötti rés A lábamat kengyelbe rakták- mert a nyákdugót terpeszben szedik ki tudni illik

És én is éreztem a méhem mosását és feszítőket. hiába kérdezték meg hogy érzem-e a combom meg a talpam birizgálását és nálam sem hagyták abba csak rádobtak egy kis bódítót.

Tudod vannak ilyen dolgok, attól hogy te nem éltél át ilyesmit. Inkább örülj neki. A barátnőmet túl érzéstelenítették már levegőt sem nagyon kapott amikor sokadjára mondta hogy alig tud levegőt venni. Nála felállították majdnem függőlegesbe az asztalt és úgy fejezték be a műtétet lélegeztetve.

64. e4cce736f7 (válaszként erre: 44. - Igazság hol vagy?)
2013. febr. 18. 22:35
Jézus de mekkora paraszt vagy te. Bakker. és szerinted más a rosszindulatú. Hát tudod amikor ott lennél kipányvázva az infúziókkal majd megtudnád milyen frankó érzés. Kívánok is neked hasonló jókat majom valami. Te nem is vagy nő de ha még is hát gyereked tuti nincs.Vagy biztos te is egy ilyen eü-s gyöngyszem vagy aki a markát tudja tartani de a fejét elcsapja ha nincs lóvé a kezében . Mert tudod ez a nagy helyzet. Ha van lé foglalkoznak veled ha nincs akkor meg nem . Jaj te hogy nem sülyedsz el szégyenedben ...
2013. febr. 18. 18:24
Sziasztok! Én még nem szültem,viszont nagy bajban vagyok orvosügyileg. Szerintetek Székely Istvánnál (Isván kórház, vagy volt Schöpf Mérei)milyen szülni? Választhatnám őt akár? Mi a véleményetek??? Nagyon köszönöm
62. blanka201004 (válaszként erre: 53. - Berniee)
2013. febr. 16. 15:46

Nekem is ülve szúrták a hátamat, és kengyelben voltak a lábaim a császármetszés alatt.

Mire alapozod azt a kijelentést, hogy ilyen nincs?

61. Liimo (válaszként erre: 60. - Igazság hol vagy?)
2013. febr. 14. 22:40
Ja, bocsi. Máskor ne többesszámba tedd fel a kérdésed (utolsó mondatod)!
60. igazság hol vagy? (válaszként erre: 48. - Liimo)
2013. febr. 14. 18:40
Ez még kimaradt.Nem hozzád intéztem a hozzászólásom.Nem értem a reagálásodat,lehet nekem is szöveg értési problémáim vannak mint Neked.
59. igazság hol vagy? (válaszként erre: 48. - Liimo)
2013. febr. 14. 18:28
Senkitől nem várok el semmit! Már azt értékelem,ha valaki visszaköszön!Ez lehet boltos,vagy ügyintéző a hivatalban!Válaszod Téged minősít! További szép napot,és még sok ilyen hozzászólást Tőled,ha ez boldogít!
58. Nomi79 (válaszként erre: 53. - Berniee)
2013. febr. 14. 18:20

Ha nem akarod nem olvasod! Szerintem senkinek, köztük neked sem tartottak fegyvert a fejéhez,fejedhez, hogy már pedig olvass, vagy meghalsz!

S mint mondtam nem érdekel mit gondolsz, s ahogy itt olvasom, mást sem!!

Sajnos sokan vagyunk akik hasonlót átéltünk, s én a szerencsések között vagyok, mert egy élő egészséges gyereket hozhattam haza!

Ja, hogy mi nem voltunk úgy elengedve, hogy borítékozzuk a dokit... Remélem te igen!

S minden rosszindulat nélkül, beszélgess már néha olyan anyukákkal is akik nem engedhetik meg maguknak a boríték osztogatást!

Mondd már meg nekem ki kérte, hogy ess hasra bármi előtt is, de amilyen magasan hordod az orrod az egyébként sem menne!!

:)

2013. febr. 14. 14:28
Gratulálok a kisfiatokhoz! Sajnálom hogy így kellett átélned a szülést! Kívánom hogy hamarosan összejöjjön a kistesó, és csodálatos szülésed legyen, amire szívesen emlékszel vissza mosolyogva. :)
56. paula73 (válaszként erre: 53. - Berniee)
2013. febr. 14. 12:19
2013. febr. 14. 10:05
Többet nem szeretnék ezzel a témával foglalkozni, aki cikket ír vállalja azt, hogy nem mindenki érthet egyet annak tartalmával!Ami őszintén szólva PRIVÁT VÉLEMÉNYEM SZERINT erős túlzásokkal van tarkítva!Ennyi a dolog lényege, agyvérzést nem kell kapni...
54. Berniee (válaszként erre: 50. - Molyka)
2013. febr. 14. 09:59
2 hét túlhordással és 15 nap kórházi benntfekvés után sem? Hmmm...
2013. febr. 14. 09:57

Drága Paula, nem, nem vagyok beteg :)

Csupán reálisan gondolokodom, és nem esek hasra az ilyen cikkek előtt...nem szeretem a ferdítést! Sajnálom, egyszerüen nem megy!

Nem tudom azt elhinni, mégegyszer mondom, hogyha a beteg szól, hogy érzi a műtétet, az orvos leszarja és tovább vág! Ezt nekem senki ne adja be!

És ha normálisan elolvastad volna a cikket, akkor értetted volna amit ki szeretnék fejezni...

A hölgy azt írta, hogy a műtét kengyelbe tett lábakkal folyt! ILYEN SINCS!!!!!

Mutass nekem olyan felvételt, ahol a császármetszést MAGÁT A MŰTÉTET feltett lábakkal végzik spinális alatt!

És esküszöm elmegyek Mekkába!!!!


Nem vagyok rosszindalatú, jó ember vagyok, tisztességes feleség és anya! Csupán nem értem azt, miért kell ilyen cikkeket a nagyvilág és csaszi előtt álló kismamák arcába nyomni! És a végén a "senkit nem akartam megilyeszteni" duma, akkor meg miért kel????

52. paula73 (válaszként erre: 1. - Nomi79)
2013. febr. 14. 07:01
Sajnálom, hogy ennyi szörnyűségen kellett átmenned:-( Nagyon drukkolok , hogy ne várakoztasson sokáig a második baba. Sok sikert !
51. paula73 (válaszként erre: 26. - Berniee)
2013. febr. 14. 06:58

Berniee, te beteg vagy! Hogy lehetsz ennyire rosszindulatú?

Miért támadsz, mikor azt sem tudod hogy műkődik ?Az, hogy te orvosod kedves és normális, az nem mérvadó, rengeteg barom van.

Engem is ülve homorítva szúrtak, főváros legnevesebb szülészeti klinikán és utána egyből a kengyelbe tettek , megnézték a méhszájat stb.

50. Molyka (válaszként erre: 26. - Berniee)
2013. febr. 14. 01:29

A magas vérnyomás nem ok a szülés meginditására, kivéve ha tartósan 160 fölött van.

Én ültem amikor megkaptam a gerincérzéstelenítőt, onnantól az orvosok/ápolók segítettek be a kengyelbe.

49. Molyka
2013. febr. 14. 01:18
Az első mndatokat mintha én írtam volna. Hajrá, én nagyon drukkolok egy kistesónak!
48. Liimo (válaszként erre: 44. - Igazság hol vagy?)
2013. febr. 14. 00:23
Remélem te sem várod el, hogy pl. egy boltos kinyalja a seggedet....
47. Liimo (válaszként erre: 26. - Berniee)
2013. febr. 14. 00:12
Én ültem a spinális beadásánál. Ilyen rosszindulatú valakit, mint te....
46. miccer
2013. febr. 13. 23:12

Nagyon drukkolok az ujabb babahoz nektek!

Borzaszto, amin keresztul mentel, ne torodj a hitetlenkedokkel, sajnos vannak ilyen kegyetlen egeszsegugyisek is.

2013. febr. 13. 22:23

Sajnálom, hogy ilyen szörnyűség történt veled:-(

Nem hallottam ilyet, hogy nem altatóorvos érzéstelenít.....engem a gerinc injekció után hideg vízzel spriccelt az alatatóorvos,hogy érzem-e a hideget és csak akkor kezdték el a műtétet, amikor már semmit sem éreztem.

Én is császárral szültem, egy percnyi rossz emlékem sincs, bár 6 óra múlva kötelezően fel kellett kelni, de nem bántam,mert alig vártam már,hogy az intenzívről lemehessek az újszülött osztályra és végre a kisbabámmal lehessek:-)


Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön a testvérke és hasonló kellemes élményekkel térhess haza a kórházból, mint amilyeneket én éltem át.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook