Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Jogosítvány 50 felett fórum

Jogosítvány 50 felett (beszélgetős fórum)


19. simple (válaszként erre: 18. - Micimacko62)
2017. nov. 20. 18:05
Hogyne tudnád. Abban a pillanatban, ahogy beleülsz.
2017. nov. 20. 16:32

Ha a váltoson vizsgázok akkor gyakorlatilag tudom "rögtön "az automatát is vezetni?

Nem kell külön orákat vennem gyakorlás cimén?

17. andi6020 (válaszként erre: 15. - Micimacko62)
2017. nov. 20. 16:30

Mit csinálj? Nyugodj meg.

Sokkal jobb, na manuális váltós kocsin tanulsz meg vezetni.

Az automatával később nem lesz semmi gond.

16. simple (válaszként erre: 15. - Micimacko62)
2017. nov. 20. 16:06
Ne viccelj már! Automatát vezetni sokkal könnyebb mint váltósat. Én váltóson tanultam, mióta megvan a jogsim csak automatát vezetek. Össze nem lehet hasonlítani a kettőt.
2017. nov. 20. 15:50

Itt nálunk csak hagyományos vezetést lehet tanulni,automatára nincsen oktató!!

Hogyan fogok, ha le is vizsgázok az automatával vezetni?

Mi a bánatot csináljak?

Körülményes vagyok!!

14. a03dd05915 (válaszként erre: 13. - Micimacko62)
2017. nov. 18. 10:28

Persze, hogy menni fog!:)

Feladatod lesz, eltereli a gondolataidat, és a jövőben nagy segítség lesz, ha csak "bepattansz a kocsiba".

Csak bátran!

2017. nov. 18. 10:08

nem tudom hogy olvassa valaki ezt a forumot.


Sajnos meghalt a férjem ,idáig ő vezetett nem voltam rá szorulva hogy jogsim legyen.

De most itt maradt az autó (6 éves,automata váltos és nagyon szuper) és sajnálnám eladni,igy arra a döntésre jutottam hogy levizsgázom.Igaz hogy kicsit tartok én is a korom miatt,de ahogy az elözményeket olvastam nem kell betojnom.

2016. dec. 10. 20:32
Az én mamám is elmúlt már jóval 50 éves,amikor nekivágott autót vezetni megtanulni.Annyi külümbség volt,hogy én is akkor végeztem ,vele együtt.De nekem már volt jogsim nagy motorra.Apukám intézett oktatót nekünk és mi nem jártunk iskolába.Egy bizonyos összeget kellett csekken befizetni az iskolának,a többit meg az okitónak.Minden napra adott a Kreszből leckét és kikérdezte.Azt mondta Ő nem órára vállal bennünket,hanem megtanit autót vezetni.Elsőre sikerült,mi pedig a saját vadi új autónkkal tanultunk,akkor is szígorúak voltak a vizsgáztatók.Nem tudom ma létezik ilyen,hogy nem járunk az iskolába,hanem maszekul tanulunk.Nem volt könnyű dolga az okitónak,mert állandóan okoskodott a mama,Elhatározás kérdése,hogy meg akar-e tanulni vezetni.Én is kb 15 évig nem vezettem,amikor elhatároztam nekem autó kell.Vettem egy autós iskolás oktatótól órát,nem volt könnyű,már 70 felé ,de óvatos vagyok,s az is voltam.A reflexek jók,Sikerülni kell,minden újtól félünk már,elhatározás kérdése.
11. spatifillum (válaszként erre: 10. - Bubi 54)
2013. febr. 13. 09:50
Így van, de oktatója is válogatja.
10. Bubi 54 (válaszként erre: 9. - Carpediem*)
2013. febr. 13. 07:57
Nem titok,a kresz és a müszaki elsőre sikerült,a vezetés harmadszorra. De ez ne ijesszen el senkit,egyik vizsgán egy index miatt vágtak meg,a másikon a vizsgabiztossal még az oktató is vitába keveredett.Sajnos az a tapasztalatom, hgy a dolog a pénzbeszedésről szól.Ami nehéz volt,az hogy azért a reflex már lassúbb, mint fiatalon, több gyakorlást igényelt a vezetés,és én még elég béna is voltam,igaz ami igaz.De nem kell félni,sikerülni fog.
9. Carpediem* (válaszként erre: 8. - Bubi 54)
2013. febr. 12. 20:43

ezt öröm hallani, :)

ha esetleg nem titok, ha igen akkor privibe megírnád, hogy elsőre sikerült??

nehéz volt tanulnod???

természetesen ha nem vagy iskolai tanító :):)

köszönöm :)

2013. febr. 12. 19:12
Én 53 évesen szereztem meg a jogsit,életem legjobb döntése volt.Én is tartottam tőle, hogy beüljek a fiatalok közé,de semmi hátrány nem ért! Sőt! Értékelték a bátorságom, a fiatalok és az oktatók is inkább segítettek.
7. Carpediem* (válaszként erre: 5. - Evamaria0803)
2013. febr. 11. 08:24
ez biztató, köszönöm.
6. Carpediem* (válaszként erre: 4. - -Bigyóné-)
2013. febr. 11. 08:23

én csak 27 vagyok.

Csak egy Hölgy csinálná velem, aki 53 éves, és fél, hogy hogy fognak rá nézni, meg, hogy hátránya lehet.

De én ezt valahogy nem hiszem, hisz biztosan van olyan aki ennyi idősen tette le, szerintem.

2013. febr. 11. 08:07
Volt kolléganőm 54 éves volt, amikor elkezdte a tanfolyamot, soha nem panaszkodott, hogy "rosszul bánnak" vele, minden vizsgája elsőre sikerült, 67 éves, és senki nem mondaná meg, hogy nem 20 éves kora óta vezet!
2013. febr. 11. 08:06
Úgy érzed,hátrányod adódhat mert 50 feletti vagy?
3. Carpediem* (válaszként erre: 2. - -Bigyóné-)
2013. febr. 11. 08:05

szia.

Akkor sok sikert kívánok, és remélem elsőre sikerül minden :)

2013. febr. 11. 08:04
Sajna én még a kresznél járok! 36 éves vagyok :S
2013. febr. 11. 07:54

Olyan hozzászólókat várok akik 50 év felett szereztek jogosítványt!!

Mennyivel volt nehezebb megszerezni?

Ugyanúgy kezelték mint egy 20 évest??

Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook