Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 évesnél neurológiai vizsgálat fórum

3 évesnél neurológiai vizsgálat (beszélgetős fórum)


10. norci10 (válaszként erre: 9. - Sopianae)
2013. márc. 17. 19:18
Hát ez tényleg az... És azóta nem változott a helyzet?
2013. márc. 17. 19:11
Néztek egyensúlyt és reflexet... ezért kellett menni... nevetséges
2013. febr. 10. 12:08
Széklet, vizelet és vérvétel már volt és hasi uh is. Eddig minden rendben van. Persze ezeket a háziorvos kérte 1 hónapja.
2013. febr. 10. 11:56
Ja 5 éves az enyém.
2013. febr. 10. 11:55

Gasztroenterológiára mentünk nemrégiben. Vért vettek, megnézte a hasát, kérdezgetett róllunk is nincs e valami allergiánk. Megjegyezte, hogy száraz a bőre de gondolom függ attól is, hogy miért mentek. A lányomnak nov. elején kezdődött görcsös hasi fájdalom egy hétig minden nap az orvost jártuk főleg éjszaka szenvedett volt egy ultrahang is semmit nem találtak nálla. Nem tudták mi a baja. Elmentünk végül erre a rendelésre a háziorvos mondta, hogy székletminta eredményt is vigyük frisset. Nektek kell?

Meg az ultrahangos papírt is vittük. Refluxvizsglat is lesz következő alkalommal. Remélem kiderül mi a baj, mert mostmár mondhatni naponta panaszkodik hányingerre is, bár a székrekedése szerencsére elmúlt..

2013. febr. 10. 10:36
Ááá. Köszönöm, akkor megnyugodtam.
2013. febr. 10. 08:40

sziasztok! mi most voltunk neurológiai vizsgálaton, 4 évesemmel. két részböl áll. elöször EEG-vizsgálat, az ölemben tartottam végig, sapit kapott a szenzorokkal és nagyon-nagyon összekenték a fejét, jó 45 perces vizsgálat.

a második részéröl már ti is írtatok, az igazából a státusz-vizsgálatokhoz hasonló.

nagy türelem és nyugalom kell az EEG-hez és fontos a gyermek feltétlen együttmüködése is.

2013. febr. 10. 07:38
Nalunk is volt 3 evesen neurologiai vizsgalat. Gyakran szedulesre panaszkodott. Olyan dolgok voltak, amiket Norci10 irt. Kb. 20 perc volt az egesz es a lanyomnak nagyon tetszett. Reflexeit nezte, kulonbozo feladatokat kellett csinalnia. Aztan EEG- re kuldott a doki. Majd alvasban EEG is volt neki.
2013. febr. 10. 05:02

Szia!

Az én 3 évesemnek volt neurológiai vizsgálata Lyme-kór miatt. Annyiból állt,hogy megnézte a reflexeit,a mozgás-koordinációt,a szem-mozgást.Megmozgatta az összes csukló-ízületet,és egyszerű dolgokat kérdezgetett tőle.Nem volt vészes,a lányom a végén még élvezte is. De ugye nekünk más volt a " kiváltó" ok. Őszintén szólva én vmi komolyabbra számítottam. Magán vittem,mert az "sztk"-sra 2 hónapot kellett volna várni.Ennyit tudok róla.

2013. febr. 9. 23:50

Sziasztok


Lányomat elküldte a háziorvos neurológiára és gasztroenterológiára. Mit csinálnak ott vele? Hogy zajlik egy vizsgálat?

Vér, vizelet, széklet minta jó. Hasi Uh jó.

Mióta ovis sokszor van rosszul éjjelente. Hány vagy csak öklendezik.

Volt valakinek hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook