Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti tudjátok párotok jelszavát mondjuk Facebookon? fórum

Ti tudjátok párotok jelszavát mondjuk Facebookon? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. jún. 5. 15:42
Nem tudom a facebook jelszavát, de nincs leoldva a mobilja, ha vissza is ír egy barátjának, látom, nem dugdossa, én megbízom benne.:)
2017. máj. 21. 20:32
Nem. De érdekelne. 😜
89. ina87
2017. máj. 21. 20:29
kis titkai mindenkinek vannak
2017. máj. 20. 21:40
Tudom, de sosem kutakodnék utána.
2017. máj. 20. 20:46
tudom de még sosem használtam. Ha valamiket meg szeretne mutatni megnézem, de sosem turkálok a cuccai között és ő sem babrálja az én Facemet.
2017. máj. 20. 18:55
Nem. De a telefonja mindig itt van mellettem. Ha valamit ki akar torolni, kitorli amig nem vagyunk egyutt. De szerencsere nalunk nincsenek ilyen face altali feltekenykedesek
2017. máj. 20. 13:09
Nem, mert egyikünknek sincs facebookja:)
2017. máj. 20. 12:53
nem de minek tudjam ha akarja megmutatja mit akar közölni.
2017. máj. 20. 12:52
Én tudom, ő nem tudja.
82. globus
2017. máj. 20. 12:11
Nincs ilyen problémánk. Azon egyszerű okból, hogy ő nem internetezik.
2017. máj. 20. 12:06
Szerintem az nagyfokú bizalmatlanságra, féltékenységre vall. Amit a pár megmutat, rendben van, de egyébként a magánzónára mindenkinek joga van...
2017. máj. 20. 10:46
tudom
2013. ápr. 19. 07:31
en ha parkapcsolatban vagyok akkor semilyen chat programon nem vagyok fent es parom sem.
2013. febr. 10. 20:46
nem tudom
77. Kesike
2013. febr. 10. 20:25
Nem tudom... de nem is akarom tudni. Minek?
76. Pahet a vadász (válaszként erre: 1. - Csengu)
2013. febr. 10. 17:45

igen, tudjuk.. de nem nézegetjük egymásét. Ha megkérem rá vagy ő megkér akkor igen... ez bizalom kérdése. Mármint én bízom benne, így tud mindenemről, ő bízik bennem, így tudok mindenről, ami jelszó...

És mert bízunk egymásban, így nem nézegetjük a másik dolgait. Sem telefon sem semmi más. Minek? Én úgy szeretem ahogy van, és ő engem ahogy vagyok.

Szóval így is úgy is bízunk egymásban :)

75. selena78 (válaszként erre: 63. - B486c9cf7d)
2013. febr. 10. 15:51

"Milyen magan szferarol beszelsz egy hazassagban?"


Ugye, most viccelsz?

74. 3f2a864951 (válaszként erre: 72. - 9f86e86d50)
2013. febr. 10. 14:11

Igen, hajtoero is lehet egy feltetel, ha ADOTT. Sajnalatos adott feltetel, ha a parom komaban van es kitartok mellette, mert oszinten szeretem.


Ellenben, ha feltetelt szab valaki (majd mi megmutatjuk a vilagnak, de akkor es csak akkor, ha bebizonyitod nekem, hogy...) es ezt a korrektseg tetofokanak gondolja (persze valamilyen szinten az, hiszen elore kozli velem, mit akar, ennel mar csak akkor lehet melyebbre sulkyedni, ha mindezt ki kell talalni), az nalam felejtos.


Tul sok ilyen not ismertem ahhoz, hogy tudjam, en nem tancolok (igen, ezt is egy Harrison Ford filmbol loptam).


De ez mar nagyon off...

2013. febr. 10. 13:32

Nem tudom a jelszavait,egyébként állandóan be van jelentkezve,az email fiók meg van jegyeztetve.Külön gépünk van.Nem járunk egymáshoz,csak műszaki hiba esetén.:)


Sohasem volt emiatt problémánk.

72. 9f86e86d50 (válaszként erre: 71. - Eruska83)
2013. febr. 10. 13:32
Szép, hogy kitartótatok. :) Az is, hogy a szerelmetek nem lufi. Ritka kivétel vagytok amik jó és kellemes példák. :) Remélem legalább annyira megértesz engem mint én Téged. Nem a kapcsolatotok erősségét firtattam, csak a feltételek meg nem létét. Míg az anyagi világban élünk, addig feltételeknek engedelmeskedünk. De ez nem rossz. A feltételt manapság úgy emlegetik mintha az az egy rossz dolog lenne, pedig nem az. :) A feltételek sokszor hajtóerők is lehetnek, motiválók stb. :)
71. eruska83 (válaszként erre: 69. - 9f86e86d50)
2013. febr. 10. 13:26

Én nyugodt vagyok!

Nincs okom miért mérgelődnöm!

Mi igen sok mindenben kitartottunk egymás mellett, betegség, egészség, meddőség, gazdagság, szegénység.

Elég izgalmas 11 év van mögöttünk.

Mi boldogok vagyunk együtt, tudjuk, hogy együtt fogunk élni halálunkig (igen, ki merem jelenteni, ismerem ennyire mindkettőnket)!

Ilyen szép kapcsolatot és házasságot kívánok mindenkinek!

Ezzel nem azt mondom, hogy soha nincsenek ellentéteink, de azokat mindig meg tudjuk oldani!

További szép napot neked is!

70. acuko (válaszként erre: 67. - B486c9cf7d)
2013. febr. 10. 13:03
Mondjuk, alapból szerintem párkapcsolatról volt szó, ami nem jelent feltétlen házasságot, de persze egyéjszakás kalandot sem. Mert hogy az nem párkapcsolat..
69. 9f86e86d50 (válaszként erre: 65. - Eruska83)
2013. febr. 10. 12:59
De vannak feltételek. Minden kapcsolat feltételeken alapul. Lehet, hogy most nem gondolsz bele, de már maga a személyisége is előfeltétele annak, hogy szeresd őt. :) Nyugodj meg kérlek.
2013. febr. 10. 12:57

Ezen a privát szférán mindig elmosolyodok. Egyik oldal a teljes ónfelvállalás a másik meg a „saját dolgaink”. A kettő együtt megmosolyogtató, hiszen nem hiteles. Vagy az egyik vagy a másik. Közvetlen nyílt ember mellé ugyanolyanon való, mert akkor egyiknek sincs hiányérzete. Titkolózós mellé, meg olyan. Csak aztán ne állnának neki panaszkodni. :)

Persze manapság a jóban-rosszban míg a halál el nem választ, átment jóbanra. :) Mert kevés a küzdeni akarás. Egyéni megítélés, hogy a betegség következtében szexre alkalmatlan párunk mellé szerető választás hűtlenség vagy sem. Mert olvastam itt már ilyet is... Természetesen egy örökké beteg embert, aki olyan súlyos az ember már nem úgy szeret? Nehéz kérdés, és ha a másik fél belátja, a tudtával talán tarthat szeretőt, vagy ha ajánlja is.

De maradjunk a témánál. Sok esetben pont a privát szféra erőltetése miatt jönnek elő az olyan dolgok, mint az önfelvállalás hiánya. Teszem azt sokkal több férfit izgat a nő, többféleképp, mint ahogy beváljak az életben. Legyen egy egyszerűbb példa, a szerepjáték. Ehhez talán több a nem prűd egyed, de sokszor a férfi inkább nem beszél róla, és kiéli ezt máshol. Pedig ha mindene akar lenni a férfinek a nő, akkor ha olyan lehet a saját bejáratú örömlánya, a férfi meg megtanulja játékosan a nő kívánságait. De ne szexeljük szét a témát, bár ez megy a facebookon is.

Csak annyit érdemes kérni, amennyit adunk is. Oda-vissza. :)

67. b486c9cf7d (válaszként erre: 64. - Acuko)
2013. febr. 10. 12:54
Irhattam volna valamifele egy ejszakasnal elorehaladottabb kapcsolatot is ;)
66. b486c9cf7d (válaszként erre: 62. - 3f2a864951)
2013. febr. 10. 12:53

Igazad van :)


Egyebkent en nokent nem ertem, mi vesz ra ferfiakat arra, hogy megnosuljenek, a mostani nok nagy resze nem jo semmire.

65. eruska83 (válaszként erre: 53. - 9f86e86d50)
2013. febr. 10. 12:50

Bizony, hogy feltétlen!!!!

Nem szólt semmit, mikor kómában feküdtem, és neki kellett ágytálat hozni nekem.

De szándékosan sosem csinálnánk egymás előtt!

Nálunk nincsenek feltételek! Ez pusztás izlés és gusztus kérdése, hogy kinek mi fér bele. Ez nem feltétel!!!!

64. acuko (válaszként erre: 63. - B486c9cf7d)
2013. febr. 10. 12:50
Nem arról beszélt, hogy házasságban!
63. b486c9cf7d (válaszként erre: 1. - Csengu)
2013. febr. 10. 12:47

Minden jelszavat tudom, o pedig nagyjabol az enyeimet, mondjuk ahova esetleg nem, ott sincs semmi rejtegetnivalom.

Milyen magan szferarol beszelsz egy hazassagban?

2013. febr. 10. 12:35

Errol a temarol valoban nem sokat lehet ertekezni, de van egy masik vonulata is a dolognak.


A nok legnagyobb resze oszinteseget es bizalmat ker, mi tobb, kovetel a parjatol. Ezzel nem is lenne semmi gond, ha nem kepmutatason alapulna sok esetben.


Nemreg a kezembe akadt egy nagyon nepszeru bulvarlap, amelyben volt egy tobb oldalas cikk nagyon nepszeru uzletasszonyok, celebek, local hero csajok hazassagairol. Szinte kivetel nelkul mutattak kifele a fantasztikus boldogsagot, de mindannyian eroteljesen hangsulyoztak "privat szferajuk" fontossagat, illetve azt, hogy nekik sajat vagyonuk/ertektargyaik/eletuk van, amelyhez a parjuknak semmi koze. Ok ezt nagyon...korrektnek tartottak.


Ugy elkepzelem a szituaciot, ha egy ilyen kapcsolatban lennek, amikor azt mondom a "paromnak": -Dragam, jovo heten kapok fizut, de negy teli gumit kene vennem a kocsimra (mert neki persze az is kulon lenne), adnal addig "kolcson"?


Persze nem jonne ki a szamon, mert valamifele, az al-korrektseg okozta hamis buntudat es szegyen gyotorne, de azert erdekes lenne megfigyelni "parom" reakciojat, ahogyan vesekbe lato pszichokinetikus pillantasatol szinte megfagyna a levego a szobaban.


Sokszor jutott eszembe (a la WC-s hasonlat szindroma), hogy nem szeretnek beteg lenni egy ilyen no kezei kozott.


Elvegre egy jo hanyas is undorito, mindenki privat ugye, birkozzon meg vele mindenki maga. Ez igy "korrekt".


Persze oda-vissza.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook