Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mióma embolizáció Pécsen fórum

Mióma embolizáció Pécsen (beszélgetős fórum)


2013. febr. 11. 06:57

Nővéremet 3 éve műtőtték. Persze nála kicsit más volt a helyzet mivel neki már van egy 18 éves fia, így nem volt kérdés a teherbeesés, és majdnem kipakolták teljesen. Műtét közben derült ki hogy szerencsére kicsi a burjánzási felület,még se kell kipakolni viszont a mióma 1kg baba fej nagyságú.

3 napot volt az intenzíven, és persze még eltartott egy ideig mire rendbejőtt, hisz 20 cm vágása volt.

2013. febr. 9. 19:07
Nekem most el kell mennem, később leszek, utána rúzsvirág tud segíteni, mert holnap elutazom pár napra, és nem leszek gépközelben.. de ott mindent leírtunk..
5. Tündérbogár77 (válaszként erre: 2. - 36a26f5226)
2013. febr. 9. 19:03
Köszönöm szépen, közben rátaláltam arra a fórumra!!!!!!!!!!!
2013. febr. 9. 18:58
Harmat főorvos egy tündéri főorvos, nagyon, nagyon kedves, végtelenül, de én majd elolvadtam, amikor végig ott állt mellettem a műtétnél, mert ő dolgozik a karunknál, a könyökhajlatban, olyan, de olyan helyes pasi, hogyha meglátod, a kezeddel kell vissza zárni az álladat, nehogy leessen..
2013. febr. 9. 18:56

[link]


Mioma embolizáció

2013. febr. 9. 18:56

Szia! Nekem..


De van egy másik topic is, mioma embolizáció címmel, ott mindent leírtam én is, és rúzsvirág is.. Ő is ott volt..

2013. febr. 9. 18:45

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy kinek volt már mióma embolizációja Pécsen Dr. Harmat Zoltánnál. Mennyi időt kell várni a "műtétig", milyen fájdalommal jár, mennyibe kerül nála egy vizsgálat, illetve ez a műtét tb-e alapú-e. Illetve még az lenen a kérdés, hogy van-e olyan köztetek, akinek már volt ilyen eljárás és utána teherbe esett (mennyi idő telt el a teherbeesésig). Lehet vele egyébként beszélni telefonon?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Üdv, kellemes estét!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook