Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek hol lehet manapság ismerkedni, barátkozni és legfőképpen igazi barátokra találni? fórum

Szerintetek hol lehet manapság ismerkedni, barátkozni és legfőképpen igazi barátokra találni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
68. 388b941089 (válaszként erre: 67. - Pipacs 81.)
2015. febr. 22. 21:12
Miért nem írsz neki privát üzenetet? :D
2015. febr. 21. 10:29
Miss Angel-nek üzenem,szeretném vele felvenni a kapcsolatot - igaz 2 éve már nem járt itt,szeretném tudni mi van vele.Ha olvassa levelem,válaszoljon.Szívesen lennék a barátnője.Üdv:Pipacs 81.
66. Miss Angel (válaszként erre: 65. - Miss Angel)
2013. júl. 16. 11:27
amit kihagytam:ha esetleg azt mondja figyelje eztazt félreértesz vagy túl érzékenyen reagálod le,vagy esetleg látom rajta kicsit belegondol azokba amiket mondok neki,és azt mondja,de csak annyit,jó van amiben igazad van és BOCS,CSAK ENNYIT,nem tetem volna,de szerintem igy a legjobb-jobbat nem tehettem.Azóta kis megkönnyebbülést érzek,pedig akkor kutyául fájt,de utolag érzem,hogy jol döntöttem,már a fejéről le lehetett olvasni az irántam való közömbösségét és érdektelenségét,hiba lett volna bármit folytatni kettönknek a továbbiakban....
65. Miss Angel (válaszként erre: 64. - Gesztenyeszirom)
2013. júl. 16. 11:24

igen és sajos a barátnőmmel megszakitottam a kapcsolatot épp tegnapelőtt.Semmilyen formában nem vagyok neki fontos megmondtam neki,hogy érzem,nem mondta hogy nem,mindent elmondtam ami bánt,az a közömbösség és az a gőg...megmondtam neki,ne keressen többé,azt mondja oké tiszteletben tartom a kérésedet szevasz.D

na ez volt a nagy igaz barátság:D

64. gesztenyeszirom (válaszként erre: 29. - Miss Angel)
2013. júl. 14. 16:42

"akinek már megvan a kialakult baráti köre,az nem szívesen enged be ebbe a körbe új embereket.....meg úgy van vele,nekem megvan ami kell,ill akik kellenek,ő meg csak egy idegen..."


Milyen igaz (sokszor)...:/

63. Miss Angel (válaszként erre: 62. - 9d43780d12)
2013. máj. 13. 14:58

még egy ilyen nem lesz,az biztos,hogy tanultam belőle???

egy életre!!

köszi mindent,így lesz!

;)

2013. máj. 13. 14:55

Menj a magad útján,amerre a szíved visz,de elővigyázatosan,inkább kevesebb barátod legyen igazi értékekkel,mint több,akikbe ráadásul nem szorult semmi,ami jó.

a történetet visszaolvasva egy nagyon fontos dolog ,amit kihagytam:még egyszer ne ess abba a hibába,hogy ilyen undorító dolgot megtudsz az ominózus barátnak,barátnőnek hitt emberkéről,aztán még mellette maradsz meg támogatod,hagyjad már....mit vársz egy testét áruló,ingyenélő nőtől,aki mellesleg még egy önsajnáltató,megalomániában szenvedő majom?

tényleg lépned kellett volna akkor onnan,abba a percbe,de ami már történt megtörtént,tanultál belöle ,remélhetőleg.Sok sikert a továbbiakra és törekedj arra a jövőben,hogy magadhoz valót válassz!

61. 9d43780d12 (válaszként erre: 60. - Miss Angel)
2013. máj. 13. 14:49

:DDDD


teljes mértékig egyetértek veled,ezektől meg a hozzájuk hasonlóktól menekülni kell,nemhogy bármilyen kapcsolatot velük,fujjj...

60. Miss Angel (válaszként erre: 59. - 9d43780d12)
2013. máj. 13. 14:45

hagyd,végül is igaza van,tényleg van ami bennem nincs meg,a volt "bnőmben" meg igen: ő volt prosti én meg nem,tehát:ő szerzett ennek kapcsán sok pártfogót,én meg nem,mivel nem "forogtam ilyen körökben"...

hát e van...:D

de tudod mit,azt mondom:HÁLA ISTENNEK,sose legyen nekem ennél rosszabb,az egyedüllét és ilyen élet közül inkább az előbbit választom,és választanám mindig is,ha százszor és ezerszer is születnék újra!

59. 9d43780d12 (válaszként erre: 43. - F758a7200f)
2013. ápr. 24. 14:09

érdekesen látod az embereket.

nem ismered ezt a csajt se és a másikat se de te leszűröd,hogy tutira hiányzik belőle valami ami a másikban megvolt/a régi bnőben/.nos,végigolvastam a sztorit amit leírt arról a csajsziról,és úgy gondolom,nincs mentség az ilyen viselkedésre.Az meg hogy őt megvédték,Angelt meg nem én meglátásom szerint szintén nem jelent semmit,elvégre csak szét kell nézni az emberek között mennyi a normális meg a nem normális,biz nem az előbbiek vanak többségben ;)arról már nem szólva,ha egy csaj mindenkinek szétteszi/elnézést:D/,persze hogy több "pártfogoltat gyűjt maga köré",mint aki nem egy r*banc.Szóval ebben egyet értek vele,nem véletlen az a monddás hogy a K-knak áll a világ ;)

58. Miss Angel (válaszként erre: 57. - F758a7200f)
2013. ápr. 16. 19:13

:DDDDDDDDDDDDDDD


nem bírtad ki,igaz?:))))))marADJUNK annyiban hogy rád is és rám is ,na szevasz.....

57. f758a7200f (válaszként erre: 55. - Miss Angel)
2013. ápr. 16. 18:57
Szerintem is ideje volt! Rad fert! Es en is koszi:))))
56. Miss Angel (válaszként erre: 54. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 16. 18:10
minden erőmmel azon leszek,hogy így legyen és ne legyek ennyire vak,meg niytni is jobban próbálok,bármennyire nehéz....
55. Miss Angel (válaszként erre: 43. - F758a7200f)
2013. ápr. 16. 18:09

Látom történt "kis" moderálás,már ideje volt...

köszönöm!

54. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 53. - Miss Angel)
2013. ápr. 16. 17:30
Nyitottnak kell lenni az emberek felé, hinni bennük, de azért nem vakon. Identitásunkat megőrizve.
53. Miss Angel (válaszként erre: 52. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 16. 17:24

ez is igaz.

a zárkózottságom miatt elég keveset jártam pl tinikoromban +huszonegynéhány éves koromban emberek között és talán ezért tudok annyira naiv lenni bizonyos emberekkel szemben akiket megkedvelek.Kevés emberrel ismerkedtem,valóban...

de ezt vhogy mégse érzem mentségnek magam számára...vhogy az égett már belém hogy olyankor, mikor megtörténik egy egy ilyen koppanás,megint én hibáztam megint én voltam vak és meg is érdemlem.Utána jó időre eltávolodok az emberektől megint...nehéz ez:/

52. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 51. - Miss Angel)
2013. ápr. 16. 17:19

De azért az okos ember mások hibáiból tanul. :)

Ha más nem már csak ezért is érdemes barátkozni, sok embert megismerni.

51. Miss Angel (válaszként erre: 50. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 16. 17:16

Fogjam fel úgy,mint egy tanulási folyamatot?:)

végül is van igazad,hibáiból tanul az ember...

50. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 49. - Miss Angel)
2013. ápr. 16. 17:13
Semmit nem kell, szabad megbánni, ami életünk része volt.
49. Miss Angel (válaszként erre: 48. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 16. 17:10
hát biz ideje lenne már,hogy fejlődjek ebben.mert ha valakit megkedvelek ,tudok olyan lenni mint aki totálisan vak,a legordítóbb jeleket sem "akarom "vhogy észrevenni...és mindig utólag gondolok bele,hogy úristen mennyi olyan jel volt ami tényleg ott volt,csak nem akartam észrevenni...de utólag bosszankodni ezen meg minek.csak sajnos ujra és ujra megismétlődik,na ilyenkor érzem magam valóban ostobának:S
48. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 47. - Miss Angel)
2013. ápr. 16. 17:06
Lehet fejlődni e tekintetben is, mint mindenben. És legjobb iskola a saját tapasztalat.
47. Miss Angel (válaszként erre: 46. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 16. 17:02

a suliban tényleg bízom egyébként,mert érzem hogy egyesekkel valóban jól el tudunk beszélgetni,ugye közös érdeklődés,sok velem hasonló korú,órák előtt,után,közben jjól el tudunk beszélgetni.csak ritkán találkozunk...a levelező tagozat hátránya...de akikkel szorosabban összekovácsolódunk,majd alakul,én bízom benne...

ez a netes személytelen ismi meg sokáig nagyon vonzott és izgalmas is volt.nem mondom,most is izgalmas:))de:sajna tapasztalom,hogy több felszines kapcsolat alakulhat ki igy,mintha az életben,már az elejétől szemtől szemben ismer meg az ember valakit.Aki nem olyan jó emberismerő,vagy legalábbis nem vágja le túl hamar,bizonyos jelekből,milyen másik,nagyot koppanhat és én pont az vagyok,akinél gyakran később esik le az "igazi énje" egyes embereknek.

hát,nem tudom lehet-e ezt fejleszteni vhogy,de én ezt magamban hatalmas hátránynak érzem..:/

46. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 45. - Miss Angel)
2013. ápr. 16. 16:54
A suli is jó hely, meg bármilyen hétvégi program, ami összehozza a közös érdeklődésű embereket.
45. Miss Angel (válaszként erre: 44. - 5ee8b769e4)
2013. ápr. 16. 16:47

:)


itt neten rengeteg a társkeri oldal,de ismerkedős oldal kevés van,vagy legalábbis én kevésről tudok.bár igazad van,itt a hoxa tele normális emberrel,nem véletlenül járok ide:)+ott a hot dog ,azt is nagyon kedvelem,csak sajna pont az én városomból vannak ottis és itt is irtó kevesen...:/

na mindegy,majd alakul,elindult a suli is végre már,többet vagyok/leszek emberek között:)

44. 5ee8b769e4 (válaszként erre: 1. - Miss Angel)
2013. ápr. 16. 16:00
Szerintem neten, még ha elég nagy selejtaránnyal is. :)
2013. ápr. 14. 15:51

Húú, sikerült végigolvasnom, Miss Angel, ne fogadd ellenszenvvel amit írok, de sztem barátoknak sem kell elviselni mindent, úgy értem te te vagy, ő meg ő. Lelki szemetesláda dolog, attól függ, van, akinek szívesen meghallgatom a baját, van, akinek nem, ilyen esetben, mármint amikor van hozzá kedvem, energiám, hogy meghallgassam valakinek (barátnak) a baját, én nem érzek semmilyen nehezéket, mint ahogy te leírtad, hogy te csak azért hallgattad, mert barát és neked csak ő van.


Ha nem szívesen hallgatod, megmondod, hogy beszéljünk másról és kész, ezt is megérti egy barát. Mondjuk, eleve, ha kedvelsz valakit, nem érzed áldozatnak ezt az egészet.


Másik dolog, hogy ha vki önbizalomhiányos abból nem lehet kigyógyulni plasztikával, vannak olyanok akiknek már a műtét előtt is megvan az önbizalmuk, vannak, akiknek meg utána sincs, de ahogy az a barátnőd, aki így csúnyán elbánt veled, összehasonlítgatott, te is összehasonlítgattad magad.


Kérlek, mondd meg, miért gondolod, hogy csak a nem normális embereknek vannak barátaik? Hogy őt pártolták a haverjai, biztos, hogy volt benne valami, ami miatt pártolták, valami olyan, ami belőled meg hiányzott, így nem védett meg senki, nem?


Abban nem látok semmi rosszat, hogy ha valaki egyedül van, mert egyedüllét nem mindig jelent magányt, ezért én a sulis dolgot sem értem, a többiek is mennek a maguk dolgára, neked miért esik nehezedre, ha egy picit egyedül is vagy?


Jó, tudom, neked baj, mert szeretetéhes vagy és barátokat keresel, de már mások is mondták előbb, hogy a barátok úgyis bejönnek az életedbe amikor kell, az ilyen találkozások nem véletlenek, szóval ha nem keresnéd, akkor is ott megtalálod, ahol nem is kerested volna:)


Én a helyedben, ha olyan barátnő nincs aki komoly, csak ápolnám a felszínesebb barátságokat, és kész. Nem kell belelátni felszínes dolgokba egy mély barátságot.


Ruhát meg azt veszel fel amit akarsz, én általában meg sem kérdezem, hogy valaki más szerint most egy öltözékem túl merész vagy sem, döntök, és nem téma. Ezt az utóbbi barátnődet te is riválisként kezeled, nemcsak ő téged, és ha belementél ebbe a játékba, most már késő bánat. Ott kezdődött, hogy felvetted a kesztyűt...

2013. ápr. 13. 20:02

én szeretnék valamivel kapcsban véleméynt kérni tőletek...

van egy bnőm,aki engem a legjobb barátnőjének mond.Kedves velem,néha eljön hozzám,jót dumálunk,de rövid ideig marad,ezért sosem haragszom,mert nem lakunk egy városban,és a párja is itt lakik,mindig arra gondolok,nyilván vele akar többb idöt tölteni ez idáig rendben is lenne...

de:érzek dolgokat.ezek a dolgok egyre jobban nyomasztanak vele kapcsolatban.

újabban mindig csak hozzám jön,nem megyünk el együtt soha sehova holott régebben azért sétálgattunk,csavarogtunk együtt.Egyre többet esik szó arról,hogy ő milyen jó csajnak tartja magát,és hogy milyen elégedett,ez is furcsa és kezdem azt hinni,nem bnőt lát bennem hanem inkább riválist és versenytársat.Mert miért lenne az,hogy bizonyos bnőivel,akiket nekem szid,azokkal felvállal pl közös fénylépeket,velem meg egyet sem,hiába kérem?Miért van az hogy közeleg a szülinapi partija amit egy szórakozóhelyen fog tartani és meg sem hív,nem is említi már holott tudom hogy lesz???

ha csinálunk egy közös fotót ketten és azt én nagy örömmel kitenném valahová,elutasítja és azonnal azt szajkózza,hogy ő milyen sz*rul néz ki azon a képen,előnytelenül,stb holott ő egy full jó csaj elmondása szerint...nekem ez már magas.és valljuk be rosszul esik ez nekem,mert látom a többi csajjal készült képeit,akik meg állitolag feleannyit nem érnek neki mint én de azért velük többet talizik és mennek összevissza...régebben mondogatta, hogy milyen csini és szép csajnak tart,milyen jól öltözök,jó ízlésem van,stb,mostanában meg olyanokat mond hogy ő milyen bombanőnek érzi magát,a párjával milyen jól megvannak,hányan nézték meg az utcán meg mittomén,csak magáról beszél állandóan ami néha irtó idegesítő..ha kicsit merészebben öltözök,mindjárt megjegyzi hogy csinos de talán nem kellene,mert esetleg"bajom lesz belőle",félt és csak jót akar meg hasonló dumák.......na most ez mi????mit gondoltok erről és mit tennétek a helyemben,őszintén???

rosszul esik ez az egész mert én tényleg egy jó embert láttam benne és szeretem.nemtom mit tegyek el vok keseredve emiatt :(

jól érzem amit érzek vagy butaság????

2013. márc. 20. 17:26
Sziasztok. Csatlakoznék én is hozzátok:) Nem nagyon tudok ismerkedni,mert nincs hova eljárnom, suli/munka nincs,igy a 4fal közt,új környezetben,sajnos ismerősöket se találok.
40. Miss Angel (válaszként erre: 39. - 388b941089)
2013. febr. 12. 10:55
Csak az őszinte véleményemet írtam:)
39. 388b941089 (válaszként erre: 37. - Miss Angel)
2013. febr. 11. 12:57
Köszönöm, aranyos vagy! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook