Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Allergiavizsgálat gyerekeknél... fórum

Allergiavizsgálat gyerekeknél... (beszélgetős fórum)


9. moonlight13 (válaszként erre: 8. - Krisz 18)
2013. febr. 11. 21:20
Ilyen biorezonanciás izén mi is voltunk a gyerekkel! Látod, abban nem hiszek azóta sem! Olyan össze-vissza zagyvaságokat írt össze az ember... nekem úgy tűnt, mintha különböző helyekről összeollózta volna a mondatokat.
8. Krisz 18 (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2013. febr. 10. 11:04

Hát igen...

Nálunk is vannak fura dolgok.

Férjemnél pl. csinálták a bőrtesztet és a vérvizsgálatot is. Legsúlyosabb allergiája a parlagfűre van (+++), de ezt a bőrteszt nem mutatta ki (aszerint parlagfű negatív), a vérvétel viszont igen. És tapasztalat szrt is komoly allergiás reakciót produkál a parlagfűvel kapcsolatosan.

Viszont kimutatott a teszt néhány egyéb anyagot is, amire allergiás, viszont azokkal az anyagokkal kapcsolatban semmi rendellens nem látszott az eddigiekben.

Szóval érdekes dolog ez az allergia.

Más: a fiamnak asztmagyanú miatt végeztek bőrtesztet, ami full negatív lett. aztán elmentünk egy biorezonanciás vizsgálatra is, ami több anyagra is különbözű fokú allergiát mutatott ki, pl olyan anyagokra is, amire a bőrteszt negatívot hozott ki, meg olyanokra is, amit szinte nem is fogyaszt. Aztán én ezzel az infóval akkor nem kezdtem semmit, nem kezdtünk el biorezonanciás kezelésekre járni, annyiban hagytuk (tünetei nem voltak).

Viszont egy ismerősöm mesélte, h a gyerekénél biorezonanciás allergiavizsgálat kimutatta a nemtommire h allergiás, ők belekezdtek a kezelésekbe és a diétába, míg negatív nem lett; erre amikor végre negatív lett az a bizonyos anyag, akkor meg egy másik, ami addig normál volt, lett pozitív.

Na ők itt dobták el az agyukat.

Nem azt mondom, én is kereső vagyok, ha adódik valami probléma, én is mindig körbejárom és keresem a jobb vagy kiegészítő lehetőségeket, de azt is tudom, h egy nagyon elanyagiasodott világban élünk, és kinek van annyi pénze, h mindazt amit kipróbálhatnánk ki is próbáljuk, és akkor még hol vagyunk attól h mi válik be???...


Na még egy extrém kis fülszöveg a végére: hallottál arról, h pl. kiütést (csalánkiütést, allergiás kiütéseket, allergiás panaszokat) az is okozhat, ha a szervezetünkben észrevétlenül élősködők (férgek) kibocsátják az általuk termelt/keletkezett toxinokat, amire a gazdateszt allergiás reakcióval válaszol?...(De undi, amikor ez eszembe jut, kiráz a hideg...brrrr....)

7. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Krisz 18)
2013. febr. 9. 20:43
Furcsa dolog ez a teszt. Nekem a bőrpróbásat csinálták egyszer, és egy csomó növényre kijött, hogy sok keresztes allergiás vagyok. Többek között a korai virágzású fákra is, amiből viszont soha nem éreztem semmit.
6. Krisz 18 (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2013. febr. 9. 12:56
Megcsinálták neki az ételsort és az "általánosat" (pl. toll, por, stb...)is, de negatív lett.
5. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Krisz 18)
2013. febr. 9. 07:11
És vérből kiderült? Én is kíváncsi lennék, mert nagyon sok dologra allergiás vagyok, de csak tapasztalat útján derült ki eddig, miket kell kerülnöm.
4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - -Mimi-)
2013. febr. 9. 07:10
Az én fiamnak is annó, amikor 2 éves volt bőrpróbával nézték. Bár előtte jól leszúrt az orvos, hogy mit akarom bökdöstetni a gyereket. Közöltem vele, hogy én is allergiás vagyok, és úgy tudom, hogy a hajlam egyébként öröklődik. Erre gúnyosan megkérdezte, hogy "a nagyanyja nem allergiás?". Dühös lettem, és mondtam, hogy ha most azonnal megmondja, hogy a gyerek mitől köhög a gyógyszerek ellenére több, mint 1 hónapja, akkor nem szúrkáltatom. Erre lejjebb vette a hangját, megcsinálta a vizsgálatot,de nem derült ki semmi! Egyébként csak pár karcot ejtett a gyermeken.
2013. febr. 8. 21:47
Kislányomnak (szintén kiütés miatt mentünk) vérből nézték.
2013. febr. 8. 21:41
Kislányomnak 3 és 5 évesen is bőrpróbával végezték el az allergiavizsgálatot, igaz mi magánban voltunk.
2013. febr. 8. 14:31
Allergiavizsgálatra lettünk beutalva a 3 és fél éves kislányommal a kiütései miatt. 21- ére kaptunk időpontot. Érdekelne, hogy vérvétellel, vagy bőrpróbával állapítják meg? Ha vért vesznek, akkor hol szúrják meg vajon? Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook