Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » T-mobile hiba fórum

T-mobile hiba (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 4. 17:35
Délelőtt volt egy kis hiba, de nekem működik rendesen a telefonom.
2009. dec. 4. 13:24

Egész nap akadozhat a T-Mobile szolgáltatása2009. december 4. 12:22|Utolsó módosítás: 2009. 12. 4. 12:22|Vállalatok » Infokommunikáció

A T-Mobile országos hálózatában a hiba nem hárul el a mai napon - értesült a

2009. dec. 4. 13:23
Nekem működik a telefonom így, hogy ki-be rakosgattam az akksit!
2009. dec. 4. 12:59

Eltehetjük mára a T-Mobile-os telefonokat? - Nem segítenek az ügyfélszolgálat ajánlásai

2009. december 4. péntek 11:46:59

Mobiltelefónia, T-Mobile

Péntek kora délután közleményt adott ki a T-Mobile, melyben a cég megerősítette, hogy a telefonhálózat hibája egy éjszakai szoftverfrissítés váratlan következménye. A közlemény szerint a szolgáltatás fokozatosan áll helyre.


Egyelőre nem adott ki sajtóközleményt a T-Mobile az országos fennakadásokat okozó éjszakai karbantartások következményeiről és a fellépő problémák orvoslásáról, de a telefonos ügyfélszolgálatuk szerint a telefonok ötperces kikapcsolása, akkumulátormentes állapotban segíthet a problémák felszámolásában.

A T-Mobile ügyfélszolgálatától megtudtuk, hogy az éjszaka folyamán karbantartási munkákat végeztek, amelyek nem a várt eredményt hozták. Ennek következményeként a 30-as telefonszámok péntek reggel óta nem elérhetők.


A Technet. hu portál úgy értesült, hogy szoftverfrissítés okozhatta a hibát és a szolgáltató nem tudja péntekre azt kijavítani.


Az ügyfélszolgálatos munkatárs telefonos-flotta reklamációnkkal kapcsolatban a következőket ajánlotta:


1. Az akkumulátorokat 5 percig vegyük ki a készülékekből, majd indítsuk újra a telefonokat. Ezt érdemes kétszer, háromszor is megpróbálni a siker érdekében.

2. Ha ez nem sikerült, akkor egyénileg hívjuk fel az ügyfélszolgálatokat.

3. Ha ekkor sem sikerül helyreállítani a hálózati kapcsolatot, akkor műszaki szakemberek igénybevételére lesz szükség, ami viszont hosszabb időt vesz igénybe.


Az mfor. hu szerkesztőségében természetesen kipróbáltuk a javaslatot, de így sem oldódott meg a probléma. Szerkesztőségünk T-Mobile-os telefonjai továbbra is csak annyit közölnek, hogy "A hívott szám jelenleg nem elérhető".


A T-Mobile egyetlen hivatalos kommunikációja egy "Twitter-üzenet", mely szerint "A hálózati problémával kapcsolatban lesz hivatalos tájékoztatás. Türelmeteket kérjük!".

28. adfa0d8bdb (válaszként erre: 27. - Erikkka)
2009. dec. 4. 12:43
Hurrá.... :(((((((
27. Erikkka (válaszként erre: 25. - Adfa0d8bdb)
2009. dec. 4. 12:28
Tehát csak te tudsz hívni más hálózatba.
2009. dec. 4. 12:27
A mobiltelefonos híreket publikáló mobilport.hu azt közli, hogy a T-Mobile ügyfeleit semmilyen telefonról nem lehet elérni, mintha ki lennének kapcsolva a készülékek. Más hálózatba a T-Mobile-osok tudnak hívást indítani, egymást azonban ők sem tudják elérni. A mobilinternet működik.
2009. dec. 4. 12:00
És Vodafonos v Pannonos tud engem (T-Mobile) hívni?
2009. dec. 4. 11:57
Én meg azt hittem, a telefonom rossz, még jó hogy van ez a fórum! :)
23. 673567bc24 (válaszként erre: 22. - Erikkka)
2009. dec. 4. 11:55
nem tegnap óta van nálam ez a jelenség!Már kb 1 hete!!!
2009. dec. 4. 11:54
A ComputerWorld értesülései szerint az éjszaka karbantartás folyt a Magyar Telekom mobilhálózatán, ez okozta az országos problémát. A lapnak a ki- és bekapcsolás mellett a +36-os előhívó használatát javasolta az ügyfélszolgálat. Egy másik internetes, mobilkommunikációval foglalkozó oldal, a technet.hu szerint "a vonal többféle hibajelenséget produkál, vagy süket, vagy statikus zaj szűrődik be, de olyan is előfordul, hogy azt halljuk: a hívott szám átmenetileg nem elérhető
2009. dec. 4. 11:53

Igen, én sem tudom hívni a barátnőmet, mert azt mondja, nem elérhető! :((


Mikorra áll helyre a rend?

2009. dec. 4. 11:52
Azt javasolják, hogy a készüléket az ügyfelek kapcsolják ki és be---majd vegyenek újat,üzleteinkben!!!azt nem írták oda!!! :DD
2009. dec. 4. 11:49

Szerkesztőségünk tapasztalata szerint sokszor a kikapcsolás majd bekapcsolás sem hoz eredményt; ha mégis sikerül elérnünk a hívott felet, a vonal néhány percen belül szétkapcsol. Tapasztalataink alapján a készülékek sűrű ki- és bekapcsolásával "ébren tarthatjuk" a készüléket, de olyan észrevétel is érkezett olvasóinktól, miszerint a telefont egyáltalán nem tudják használni.


A mobiltelefonos híreket publikáló mobilport.hu azt közli, hogy a T-Mobile ügyfeleit semmilyen telefonról nem lehet elérni, mintha ki lennének kapcsolva a készülékek. Más hálózatba a T-Mobile-osok tudnak hívást indítani, egymást azonban ők sem tudják elérni. A mobilinternet működik. Egy másik internetes, mobilkommunikációval foglalkozó oldal, a technet.hu szerint "a vonal többféle hibajelenséget produkál, vagy süket, vagy statikus zaj szűrődik be, de olyan is előfordul, hogy azt halljuk: a hívott szám átmenetileg nem elérhető. A T-Mobile sem tud túl sok felvilágosítással szolgálni. Egyelőre annyit tudni, hogy a hiba országos és nagyon véletlenszerű".A mobilszolgáltató ügyfélszolgálatán az automata azt közli, hogy karbantartás miatt a mobilhálózat működése bizonytalan. Azt javasolják, hogy a készüléket az ügyfelek kapcsolják ki és be.

2009. dec. 4. 11:48
A felhasználók tapasztalatai szerint reggel óta országos hiba van a T-Mobile hálózatában. Karbantartás miatt egyes cellákban bizonytalan a szolgáltatás.
2009. dec. 4. 11:48
2009. dec. 4. 11:47

Én is azt mondom, nem tartana nekik semmiből sms-t küldeni, hogy bocs, de az meg ez van... vagy, ez meg ez lesz(ha tervezett:D)


Nekem ma de. lett volna randim... szerintetek???? Se engem nem ér el, se én Őt:))) Éljen:))))) Így nem tudunk találkozni, mert úgy volt, hogy de. összefutunk egy kicsit... hát nem futunk:D

15. 673567bc24 (válaszként erre: 13. - B2076ec79b)
2009. dec. 4. 11:44
legjobb! :)
2009. dec. 4. 11:44
Már dolgoznak rajta!
2009. dec. 4. 11:41
jah én pest megye :))
2009. dec. 4. 11:40
Zalában is szar!
2009. dec. 4. 11:38
Itt is lehet valami...(baranya megye) :)De akkor miér nem szólnak ha már egyszer fizetjük a percdíjakat???
2009. dec. 4. 11:37
nógrád megye, és nem működik
2009. dec. 4. 11:36
Nah,azt hittem,hogy a telefonom szar,ami nincs még 1 éves!Állandóan korlátozott szolgáltatást ír ki rá!Nem lehet vele telefonálni,jó ideje! :S
8. b2076ec79b (válaszként erre: 6. - Jéghegy)
2009. dec. 4. 11:34
Na ez jó, a barátnőmnek pont fordíva van...
2009. dec. 4. 11:34

Most hívott a barátnőm, nem működik a t-mobile, valamit ba**kodnak. nem tudom mi a baja, de valóban nem megy. Viszont hívást kezdeményezni lehet.., csak fogadni nem.

Ki érti ezt???

2009. dec. 4. 11:28

Érdekes... hívás fogadás meg működik...

Utállllllllllak T-Mobile!!!:))))))

5. Jéghegy (válaszként erre: 4. - 0d56c4c6dc)
2009. dec. 4. 11:26
Mi a fene lehet???? (azért az megnyugtat, hogy nem egyedi hiba) -gondolom minket sem tudnak elérni..., na majd mindjárt kipróbálom a vonalas telefonról:))))
2009. dec. 4. 11:24
Én sem tudok telefonálni és baromira bosszant.
2009. dec. 4. 11:23

Sziasztok!

Nekem is hasonló ma a gondom. Nem tudok egyik hálózatba sem tel., sem pedig sms-t küldeni!!! Kölföldre viszont "megy" mindkettő!

Másnál nincs ilyen?????????

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook