Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló után segítsetek fórum

Fogamzásgátló után segítsetek (beszélgetős fórum)


2013. febr. 11. 09:25
ma vizsgáltam a melleim,már nem jön semmi belőlük.csak fájnak a bimbók,a hasam fájdogál néha az egyik petefészkem szúrkál aztán a másik.fogalmam sincs mikor fogok menstruálni..
10. Zebra25 (válaszként erre: 9. - Ercsikeh)
2013. febr. 10. 11:45

nem kell kétségbe esni

vizsgáltasd ki magad és hidd el, hogy mindenen lehet segíteni

9. Ercsikeh (válaszként erre: 3. - Hajini)
2013. febr. 10. 07:20
ez kicsit ijesztő!akkor meddő vagyok!te jó isten...
2013. febr. 8. 22:13
a magas prolaktin okozza a tejcsorgást
2013. febr. 8. 21:45

jah és kb. egy hetet késett csak és be is áll normálisra a mensim.


folyik a melledből valami? nem lehet, hogy terhes vagy? :D

2013. febr. 8. 21:44
én 7 év után hagytam abba kb. augusztus óta nem szedem. nekem hála istennek semmi bajom nem lett tőle. nem lettem pattanásos, nem zsirosodik jobban a hajam meg hasonlo dolgok amiket olvastam. kicsit jobban kívánom a szexet, aminek a pasim nagyon örül :D
2013. febr. 8. 18:56
Még mielőtt bármilyen teát vagy valamit elkezdenél inni, mindenképp kellene egy jó alapos hormonvizsgálat, mert van olyan betegség ahol ezek a teák tiltottak. Uh volt?
2013. febr. 8. 12:21

A hormonális gyógyszer által okozott kavarodásra nem biztos, hogy egy újabb hormonos kezelés lesz a legjobb. Én először természetes szerekkel próbálkoznék, pl. gyógyteával. A cickafarkfű a nők jóbarátja...

Ha egy-két hónapig nem rendeződik én akkor mennék dokihoz.

2013. febr. 8. 08:06

Valoszinu az lh szintedet is szetvagta. Nekem tavaly az volt tul magas fog.g. utan es a dokim egybol a mellemet nezegette, h jon-e vmi.

Menj dokihoz, mert igy nincs peteeres... osszeb.szta az egeszet....

2013. febr. 8. 07:48

Szerintem menj el a dokidhoz, mert ő többet tudhat.

Van valamilyen gyógyszer ami meghozza, de vényköteles, és csak iddokolt esetben adják.

2013. febr. 8. 07:44
Sziasztok!Már kb 2hete hogy nem szedem a bogyót,azért mert felemelte a prolaktin szintemet,abbahagytam.Alig volt vérzésem,szinte semmi.Azóta nem volt még normális mensim.A rettenetes cici fájás elmult,és a fejfájás is.A ciciből még nyomásra jön valami,a kérdésem,hogy ez idővel visszaáll vagy orvosi segítséggel rendeződik a prolaktin? És a mensi mikor rendeződik elméletileg?A resia nevű gyógyszer csak a káromra volt.bízok benne h helyreáll minden ha kiürül belőlem a bogyó teljesen.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook