Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Multifruitmax-ot ismeritek, hallottatok róla? Tapasztalatok? fórum

Multifruitmax-ot ismeritek, hallottatok róla? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 16. 17:44
A Primercantistól nehogy vásároljatok, mert becsapnak. Nem ér egyik termékük sem semmit és a pénzt hiába szavatolják, nem fizetik vissza. Én már megjártam. Most annak nézek utánna, hogy van e feljelentés ellenük, mert én is jelentkeznék, hogy bántak el velem. Amit visszaküldtem csomagot át sem veszik!!!!!! Tehát ráfizettem 9200.- Ft.-ot. Pedig kisnyugdíjas vagyok, de én is szerettem volna fogyni az egészségem érdekében.
2015. ápr. 16. 15:37
Látom, már régen nem szólt hozzá senki.. Én most láttam a hirdetést, tényleg elveszi az étvágyat? Tornázom és próbálok az étkezésemen is változtatni, de sokszor megkívánom az édességet, jó lenne egy kis segítség...
2013. nov. 27. 14:16
Kamu az egész.
2013. okt. 30. 10:17
Elfogyott egy dobozzal, az eredmény 0 kg 0 dkg. Csak óvni tudok mindenkit a pénzkidobástól. :-(
2013. okt. 19. 09:36
19 nap után 0 kg 0 dkg.
2013. okt. 12. 11:03

Sziasztok!


Eltelt már 12 nap, lelkesen szedem a Multi fruit maxot. A helyzet, és a körülmények ugyanazok, mint a 6. nap után. Fogyás 0 kg, illetve 0 dkg.

2013. okt. 5. 10:29

Sziasztok!


6. nap, fogyás 0. Minden nap flabelos, kaja hat után semmi. Az eredmények úgy gondolom, magukért beszélnek. Megvettem 2 doboz Multi Fruit Maxot, végig is fogom csinálni, de elég gyanús, hogy hat nap után még 10 dkg sem ment le. Átverésgyanús. Flabelos ugyanez. 3 hónapja járok napi 20 percet, fogyás sem kg-ban, sem cm-ben. Továbbra is 81 kg vagyok a 162 cm-emhez. Mielőtt valaki betegségre gondolna, orvosi leletek frissek, sehol semmi baj. Szerintem jobban át kellene gondolnunk a dolgokat, mielőtt mindenféle marhaságnak bedőlünk.

2013. szept. 25. 16:21

Sziasztok!


Nekem nem sok bizodalmam lenne a termékkel kapcsolatban.

Először is nagyon úgy néz ki, hogy az ilyen hirtelen megjelenő, üzletekben nem kapható, csak neten rendelhető fogyasztószerek mindegyike azonos módon működik:

- jön a reklám, hogy ez milyen jó, vedd meg most akciósan

- sok gyanútlan ügyfél megrendeli, de azt látja, hogy nem használ (ha élni akar a 100%-os pénzvisszafizetési garanciával, azt aztán várhatja, esetleg egyeseknek, ha elég kitartóak, sikerül, mert a cég el akarja kerülni a balhét egy ideig)

- mire köztudott lesz, hogy nem működik, addigra már egy másik, hasonló termék van a piacon, hasonló marketinggel, persze más cég forgalmazza


A Multi Fruit Max láttán egyből a 8-9 hónapja vásárolt Raspberry Vital jutott eszembe. Az üvege és annak kupakja teljesen olyan, csak a címke más. A kapszulák színe is egyezik. Az málnaketonként volt hirdetve, és ahhoz képest nem volt rossz az ára, de már alapból furcsa volt, hogy szegfűszeg szagú, holott az összetevők között nem volt felsorolva. Szintén gyanús momentum a címkén szereplő „OÉTI által engedélyezett termék” szöveg, mert majd’ egy évtizede nem engedélyezik a táplálékkiegészítőket, csak bejelentési kötelezettség van. Innentől egyértelmű, hogy be sem lett jelentve, mert a notifikációs eljárás során be kell nyújtani a címkét is, és ezt helyből visszadobta volna az OÉTI. Több kollégával közösen rendeltük, természetesen fogyasztó hatást egyikünk sem tapasztalt.

Annak a forgalmazója a California Health Hun Kft. volt (cím: 2220 Vecsés, Dózsa György u. 1.)

Külföldi a tulajdonosa, a hazai kézbesítési megbízott Mazán Péter (an.: Czékmány Zsuzsanna) Egerben.


Megnéztem a Multi Fruit Maxot forgalmazó céget (Primercantis Kft.)

Hogy-hogy nem, a cég székhelye 2220 Vecsés, Dózsa György u. 1.

Itt is külföldi a tulajdonos (bár más név és cím, mint a California H. H.-nál), a hazai kézbesítési megbízott pedig Egerben lakik, neve: Mazán Péter (an.: Czékmány Zsuzsanna).


Ezen válasz írásakor rábukkantam viszont még egy termékre, amit szintén a California Health Hun forgalmaz. A honlap tanúsága szerint saját több éves kutatásuk eredménye, és ez egy szuper fogyasztószer. Ebben tényleg szerepel a szegfűszeg olaj mint összetevő.

[link]


Gyanítom, h. ugyanazokat a kapszulákat árulják folyton új néven, más-más összetételt megadva. Aztán amikor kezdenek sokasodni a negatív vélemények a neten, akkor jön a címkeváltás, és megy minden tovább egy másik honlappal.


Fogyasztó csodaszerek nem léteznek, amik tényleg nagyon hatékonyak lennének, azok a durva mellékhatások miatt tiltottak. Érdemes maradni azoknál a csodát ugyan nem ígérő szereknél, amit patikákban, bioboltokban, megbízható termékeket forgalmazó valós webshopokban lehet kapni. Ezek enyhébb zsírégető v. étvágycsökkentő hatásúak, mint amit a csodaszerek ígérnek, de legalább az az enyhébb hatás megvan. És káros mellékhatásoktól mentesen.

2013. aug. 15. 10:30
Elárulod mit találtál és milyen árban?
2013. aug. 13. 12:43
Állítólag folyamatban van a bevizsgálása, és valahol azt olvastam hogy olyankor már árusítható, én nem találtam a jegyzékbe, kb egy hónapja néztem azóta nem. A kezdeti sikerem után ugyanúgy vissza jött az összes kiló, de legalább nem több. Most találtam mást árban is jobb és bevizsgált termék
2013. aug. 7. 19:56
Valaki,aki használta,meg tudná mondani, h oéti által bevizsgált e a termék, mert csak olyat szedhetek. Köszönöm!!!
2013. aug. 1. 21:39
valaki valami fris tapasztalatot meg osztana velem??? Gondolkodom érdemes volna-e venni??? előre is köszönöm!!
2013. ápr. 26. 10:01
ha nem is hagyod el teljesen a sütit meg a csokit, mindenképpen csökkenteni kellen az adagot belőle és rendszeresen legalább napi 3-szor étkezni. én így teszem, mellette pedig szedem a kapszulát. ja és nagyon sok folyadékot iszok. nekem így ment le másfél hónap alatt 7 kiló.
2013. ápr. 22. 19:15
Sajnos nekem is be kell látnom, hogy muszáj változtatni az étrendemen, nem eszek sokat csak sütit meg csokit. Ez amit nem bírok ki hogy ne egyek, főtt ételt nagyon ritkán, megfőzöm a családnak én meg nem eszek belőle, nem tudom mi lenne a megoldás
2013. ápr. 22. 18:31
Köszi a választ.Akkor ezek szerint ez sem "csodaszer".Valószínű az a 4 kg ami lement rólad a felesleges víz volt és nem pedig zsír,ezért szedted vissza.Most már biztos vagyok benne,hogy rendes diéta és mozgás nélkül nincs fogyás.:(
2013. ápr. 22. 15:50
Szia nikusz23. Én amennyire el voltam ragadtatva tőle és lement 2 hét alatt 4 kg utána megállt a fogyás és vissza is jött mind a 4 kg, lehet kellett volna tornázni mellette, nekem nem jött össze de lehet másnak használ.:)
2013. ápr. 21. 22:03

Sziasztok!

Gondolkodom rajta,hogy meg merjem e rendelni ezt a terméket.Olyan sok átverést meg hatástalan,sőt veszélyes "bogyót" reklámoznak fogyókúrás termékként.És nem tudom hogy ez megbízható e.2 kisgyerek mellett nincs időm mozogni,edzeni.Eléggé hízékony vagyok,és a 2. gyerek születése után felszedtem kb 15 kg-ot amit nagyon jó lenne leadni.Úgy látom hogy nem régóta van Magyarországon ez a bogyó,ezért szeretnék megbízható emberektől véleményt kérni.

2013. ápr. 5. 11:36

Én a honlapjukról rendeltem 2 dobozzal, úgy a szállítás is ingyen volt.

Diétázni és sportolni nem szoktam, de így is hatásos volt a multi. Én 87-ről indultam és 2 hónap alatt 79-re fogytam.

2013. ápr. 5. 11:22

Szia

két hete szedem, húsvétkor rengeteg sütit megettem, ma reggel 64,8 kg voltam (69-ről indultam), ja és nem tornázom

2013. ápr. 4. 12:17

Sziasztok!


Kinek-mik a tapasztalatai-eredményei a tablettával kapcsolatban?

Valóban hatásos vagy pedig újból csak egy reklámfogásnak vagyunk tanúi?

2013. márc. 22. 12:44

Szia

én az egyik apró hirdetéses oldalon vettem 3000 ft. de a hivatalos oldalon se annyira drága 3900. Tapasztalatról egy-két hét múlva

2013. márc. 22. 09:52
Illetve érdeklődnék, hogy Ti mennyiért vettétek?
2013. márc. 22. 09:51

Sziasztok!


Engem is érdekelne, hogy mit tapasztaltatok erről a készítményről?

Szívesen kipróbálnám, de nem szeretnék ismét csak pénzt kidobni...

2013. márc. 21. 18:34
Köszönöm. Tegnap elkezdtem szedni, 170 cm magas vagyok 69 kg ebből szeretnék leadni. Többszöri sikertelen próbálkozás után remélem most sikerül .)
2013. márc. 21. 11:24
Én is szedem, nekem is jók a tapasztalataim idáig, én már két hónapja szedem, az első két hétben nem éreztem különösebb változást, de a két hét elteltével fokozatosan mentek szépen le a kilók és energikusabbnak érzem magam.
2013. márc. 20. 13:56
Valaki szedi még a Multi fruiet max tablettát. Olyan válaszokat várok akik igazából szedték nem arra vagyok kíváncsi hogy fölösleges pénzkidobás, valódi tapasztalatok érdekelnek. köszönöm
2013. márc. 11. 11:55
két hete kezdtem el szedni, már látszik a hatása, 4 kilót már le is adtam. nem diétázok mellette és sajnos az edzésre sincs időm, de így is hat.
2013. febr. 7. 12:26
Multifruitmax-ot ismeritek, hallottatok róla? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook