Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mehetek vidékről a Madarász utcai gyermekkórházba? fórum

Mehetek vidékről a Madarász utcai gyermekkórházba? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 6. 20:05
Szerintem mehetsz, mert van területen kívüli ellátás is! Meg kell nézniük én úgy tudom és elsősegély is van!
2013. febr. 6. 20:00
Köszönöm,átadom!!!
7. kszb (válaszként erre: 2. - Captonne)
2013. febr. 6. 19:57

Bugai Gyermekkórház Epilepszia Centrum! Ide tutira hozhatjátok


[link]

2013. febr. 6. 19:50
Pest megye Galgamácsa,A Hein Pálban van egy doki,de ő egy Vácihoz küldte(telefonon keresztzül),ahoz a dokihoz aki az első rohamánál vizsgálta,és aki egy piszok erős epilepsziás gyógyszert felírt egy EEG-re hivatkozva.Arra a gyógyszerre a körzetis azt mondta ne adják,a Hein Pálos meg hogy több vizsgálat kell,de most meg küldi vissza Vácra a gyereket,úgy érzik a szülők,nem veszik komolyan a gyerek tüneteit ,ezért gondolkodnak most a Madarász utcain,mert a mi gyerkőceinket is oda szoktuk vinni,de nem tudom,hogy ők vihetik-e ,ha nincs ott kartonja a gyereknek.
2013. febr. 6. 19:46

Honnan vidékről?

Én amúgy inkább a Heim Pál kórházzal próbálkoznék. Nagyon jó a neurológiai osztályuk.

Bármelyiket is választod, szerintem telefonálj oda.

Bár lehet, hogy érkezik biztos válasz is.

Jobbulást!

2013. febr. 6. 19:46
A Madarász utcaira gondolsz,vagy meg kell nézni melyik ügyeletes?
2013. febr. 6. 19:45

Vigye be a sürgősségi gyerekosztályra, oda bármikor mehet,nem kell várni sem.

Ha baj van, úgy is felveszik és a kivizsgálásokra bent tartják :)

2013. febr. 6. 19:43

Az unokaöcsémnek epilepszia jellegű rohamai vannak az itteni dokik ide oda passzolgatják,legutóbb a körzeti azt mondta nem utalja be sehova mert úgy is félre kezelik...

Azóta volt még egy rohama ,de MRI csak 18.-án lesz ,de én már nagyon aggódunk ,be vihetik vidékről a Madarász utcaiba,hátha végre egy doki komolyan veszi ,a rohamokat?

2013. febr. 6. 19:42
Mehetek vidékről a Madarász utcai gyermekkorházba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook