Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerinted mennyire befolyásolja a nő (későbbi) szexuális életét az, ha önkielégít? fórum

Szerinted mennyire befolyásolja a nő (későbbi) szexuális életét az, ha önkielégít? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. máj. 23. 23:15

Szerintem nagyon és pozitív irányban. Mindenki máshogy működik, tanulni kell magunknak is, hogy hol és hogyan szeretjük a kényeztetést, érintést, simogatást, esetleg erősebb ingereket, hogy aztán a partnerünket js megtudjuk tanítani játszani a testünkkel.

Ez pedig mindenkinek jó.

2023. máj. 18. 15:03
Eléggé. És inkább jó irányba.
39. Puncsos (válaszként erre: 38. - Frank Slade)
2023. máj. 18. 14:56
Írj még valamit, aztan mindjart magamhoz nyúlok. :)
2023. máj. 18. 14:53
Szerintem nőknél nagyon fontos azért hogy megismerjék saját testüket és magát az orgazmust és azt hogy képesek rá.Férfiaknál pedig így lehet gyakorolni hogy ne menjenek el idő előtt vagyis hogy tovább bírják.
37. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Peachmelon)
2023. máj. 2. 21:43
Sajnálom, hogy már nem jársz fel. :(
36. 62e0387ff2 (válaszként erre: 1. - Peachmelon)
2015. máj. 19. 20:10
Nálam sokat számított, de ez mind évek kemény munkája volt, ha fogalmazhatok így. :D Illetve a megfelelő partner kell hozzá, legalábbis nekem nem megy mindenkivel az orgazmus. Valószínűleg azért, mert azokkal le se kellett volna feküdnöm. :) De mááá mindegy! :D
35. MarsDárdája (válaszként erre: 22. - Crawley girl)
2015. máj. 18. 23:01

Ha önkielégítéskor a párodra gondolsz, akkor ott valami baj van!

Még nem tudni az okát, de sem férfi sem nő nem képes a szeretett személyt felidézni maszti közben.

Ha másra gondolsz, az jó jel.

Persze, ha a holnapi nagymosásra, az nem annyira. :-)

2015. máj. 15. 10:50

Az onkielegites az szex egy olyannal,akit szeretek.:D


Valahol olvastam,es tenyleg.:DD

2013. febr. 8. 19:22
Szerintem a maszti teljesen normális dolog. Jó házasság, swinger élmények mellett is masztizom, vagy akár szex közben is, esetleg webkamon...
32. peachmelon (válaszként erre: 22. - Crawley girl)
2013. febr. 8. 18:35

Azért nem mindegy, hogy az illető rendszeresen egy másik emberre gondol, szinte mindig ugyanarra, és az nem a párja.

De persze van olyan, mikor valaki valami filmet néz, vagy képet, és úgy oda képzeli magát. Elvégre akkor se feltétlen a párja a másik a képzeletében, de mégse olyan konkrét, mint egy általa ismert, számára tetsző, őt felizgató másik személy.

31. 973d9d6ecf (válaszként erre: 23. - 447396604e)
2013. febr. 7. 13:27
Na ..király...
30. Pasionella (válaszként erre: 26. - Ittmost)
2013. febr. 7. 10:09
Csak hétvégén vagyunk úgy együtt, egyelőre távkapcsolat, szóval ilyen téren próbáljuk kihozni belőle a maximumot és hát napi 2-3 megvan, nem erőltetve csak jön, kijön rajtunk a hétközbeni nélkülözés.
29. Pasionella (válaszként erre: 21. - Krisz42)
2013. febr. 7. 10:08
A felizgulással semmi gond mert ha már egy újjal hozzám ér már kész vagyok és bármikor is képes vagyok szeretkezni vele, ami a múltban mással nem volt rám jellemző.
28. Pasionella (válaszként erre: 21. - Krisz42)
2013. febr. 7. 10:07

A kapcsolattal nincs gond. Eddig Ő az a férfi akivel a legjobb az ágyban.

Az van, hogy időnként nem bírja olyan sokáig, nem, nem egy 5 perces fickóról beszélek de néha lehetne kicsit több, nekem legalábbis több idő kell rá és van amikor már nagyon a közelében járok de nem merem annyira elengedni magam, úgy mozogni mert attól tartok Ő majd nem bírja tovább, szóval látszik rajta, hogy már túlon túl jó neki és küzd ellene :-)

27. ittmost (válaszként erre: 22. - Crawley girl)
2013. febr. 7. 09:07
Ennyi szabadságot engedj meg neki is,és magadnak is.Ha egyébként jó,odafigyelős,és rendszeres szex (és számodra megfelelő intenzitású érzelmek)van köztetek,akkor nincs miért aggódnod.
26. ittmost (válaszként erre: 15. - Pasionella)
2013. febr. 7. 09:05

Ha úgy érzed,nem fog menni,lassítsatok, és csináljatok közben valami mást,mondjuk egy talpmasszázs,vagy a másik hasának simogatása,egy kis zene,hülyeségek sugdosása a másik fülébe:D..csak ráérősen.Ez el fog lazítani.

és nem érdemes 1-1 alkalmon görcsölni,ha épp nem akar menni,mert másnap bepótolhatjátok,vagy a legközelebbi alkalommal.

2013. febr. 6. 20:07
Hát ...
24. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 22. - Crawley girl)
2013. febr. 6. 19:50
Nincs semmi. A gondolat szabad.
23. 447396604e (válaszként erre: 22. - Crawley girl)
2013. febr. 6. 19:38
önkielégítéskor lehet pl gondolni másra. pl egy jó kajára, sok pénzre, egy finom italra, egy szép ruhára. az is más:D
2013. febr. 6. 19:37
Es akkor mi van ha önkiélégitéskor másra gondol az illetö nem a párjára?
21. Krisz42 (válaszként erre: 15. - Pasionella)
2013. febr. 6. 19:33
Nem a kapcsolattal van gond?Engem már az is felizgat,h a férjem megcsókol.De nem biztos,h benned van a hiba.Én azért tudom elengedni magam,mert látom a páromon,h mennyire kíván,mennyire izgatja,ha csókol,simogat,ha izgathat,mert az őt is még jobban felizgatja.De ha azt tapasztalod,h a másik csak a te kedvedért csinálja,akkor persze bogy görcsölsz,h úgy reagâlj,ahogy elvárja.Te nem tudod elengedni magad,mert meg akarsz felelni.Az önkielégítés pedig semmilyen mennyiségben nem káros,ffiaknál sem,ha pl.arra hasznâlja,h minél tovább nyújtsa,de egy nőt egyéb módokon is fel lehet izgatni úgy,h ne kelljen sok idő az orgazmushoz.Ráadásul 3féle orgazmusunk is lehet,tehát lehetőség van:)
20. 447396604e (válaszként erre: 19. - 447396604e)
2013. febr. 6. 19:30
és az önkielégítés: mindenki csinálja amikor kajál.
19. 447396604e (válaszként erre: 1. - Peachmelon)
2013. febr. 6. 19:28
én tisztába vagyok hogy mi a jó nekem. pl a sok pénz. na az nagyon jó
18. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Peachmelon)
2013. febr. 6. 19:10
Csekély tapasztalatom szerint jó irányba befolyásolja.
17. peachmelon (válaszként erre: 15. - Pasionella)
2013. febr. 6. 19:08

Persze, hogy egy férfi szeretne örömet okozni a nőnek. De azért nem kell önmarcangolnia magát a nőnek, ha ez nem jön össze. Ez akár egy újabb korlátot építhet fel a következő együttlétnél, hogy akkor nehogy megint ez legyen, mert akkor...

A vicces az, hogy volt rá példa, hogy én úgy éreztem, nem fogok átlendülni a holtponton, akármit fog csinálni. Közöltem is vele, és abba akartam hagyni, feleslegesen ne strapálja magát. De erre annyit mondott, hogy akkor csak élvezzem, ameddig csak jól esik. És hogy csak egyszerűen élveztem a kényeztetést, nem kattogtam azon, hogy lehet, hogy nem lesz befejezés, ez meghozta a "végeredményt". :)

16. jstefan (válaszként erre: 1. - Peachmelon)
2013. febr. 6. 19:05
Nőknél a maszturbacio jelentősen fejleszti az orgazmuskészséget,előnyös ha egy nő önkielégíti magát.Pasiknál hátrányos következményei vannak mert "gyorstüzelővé" válhat ,és a nőt nem tudja kielégíteni a gyorsan bekövetkező ejakulacio miatt.
15. Pasionella (válaszként erre: 14. - Peachmelon)
2013. febr. 6. 19:03
Nem mondanám, hogy vészes csak olyankor úgy érzem csalódás vagyok Neki pedig Ő minden megpróbál meg tesz a dologért.
14. peachmelon (válaszként erre: 13. - Pasionella)
2013. febr. 6. 19:03

Ha azt nézzük, ahogy leírtad, ez egy ördögi kör. Várja a nő, de nincs, és rágörcsöl és már attól nem lesz.

De szerintem ilyesmi mindenkinél előfordul. Bár, ha egyre többször, akkor érdemes kikutatni, mi lehet a gond.

13. Pasionella (válaszként erre: 10. - Peachmelon)
2013. febr. 6. 19:01
De, gondolom akár az is lehet. Nem tudom és egy kis idő után zavar, akkor meg már kezdek rágörcsölni és azért nem, gondolom.
12. a ferj (válaszként erre: 9. - 5806f88886)
2013. febr. 6. 18:58
sajnos ez nem igaz, pedig mindenkinek csinálnia kéne
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook