Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pampers vízilovat lehet még valahol kapni? fórum

Pampers vízilovat lehet még valahol kapni? (beszélgetős fórum)


26. Kata75 (válaszként erre: 21. - Boldogzokni)
2013. febr. 7. 17:27
Jaj, még annyit, hogy amint kiderül mennyire kötődik - másként mint a többi játékhoz - a pici pl. egy plüsshöz, érdemes rögtön akkor - ha lehetséges - szerezni egy másikat, hogy egyszerre kopjanak, így nagy valószínűséggel nem tűnik fel, és alap esetben jó, ha olyankor mossa anya, ha nem látja a gyerkőc.
25. Kata75 (válaszként erre: 21. - Boldogzokni)
2013. febr. 7. 17:22

Sok ilyet hallottam én is, de lánykám a kivétel:)

Mai napig Ő kéri, hogy mossuk ki, és vesz elő egy másikat.........kicsinek is vígan nézte, hogy pörög Abi a mosógépben:D

Nem sokkal 1 éves kora után tört ki a szerelem, és onnantól állandóan a kezében volt. Csak vele aludt, evett, játszott stb. Ma már 8 éves, de még mindig vele alszik. Suliba nem gyakran viszi, nehogy csúfolják érte, de pl.ma vele volt.

24. sookye (válaszként erre: 23. - Sookye)
2013. febr. 7. 15:52
~pedig
23. sookye
2013. febr. 7. 15:51

A múltkor láttam még meg ezt a fórumot, és most padig erre bukkantam:


[link]


Ha a fordításban segítség kéne, szóljatok!

2013. febr. 7. 11:52
Ismerősöm gyerekének, bocs. Nem az ismerősömnek. :)
21. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Kiscsiri)
2013. febr. 7. 11:52
Biztos vagy benne, hogy egy újnak örülne? Mert ismerősömnek is volt így egy alvókája, de ha már kimosta, akkor is balhé volt. Hiába vett ugyanolyat, az nem kellett, mert az nem AZ volt. :)
2013. febr. 6. 21:04
Ez aranyos. :)
19. noozimanoo (válaszként erre: 18. - Kata75)
2013. febr. 6. 19:42
De jóóóóóóó! :))
18. Kata75 (válaszként erre: 16. - Noozimanoo)
2013. febr. 6. 19:38
Rendben, 1 hétre mehet nyaralni, aztán várjuk haza a világutazót:)
17. noozimanoo (válaszként erre: 16. - Noozimanoo)
2013. febr. 6. 19:27
És egy héten belül vissza is küldeném!
16. noozimanoo (válaszként erre: 15. - Kata75)
2013. febr. 6. 19:26
Olyanról nem lehet szó, hogy egyet CSAK KÖLCSÖNBE nekem is elküldenél? Természetesen a postát fizetném!!
15. Kata75 (válaszként erre: 12. - Kiscsiri)
2013. febr. 6. 19:21
Megszámoltam, és 5db van.......természetesen nem venném el tőle, csak kis beszélgetés keretében együtt küldenénk el egyet.
14. Kata75
2013. febr. 6. 19:18

Bizony, bár most hogy már iskolás azt vettem észre, hogy szégyelli.........mondta is, hogy ne mondjuk a gyerekeknek, hogy van Abi, mert egyszer kinevették érte még nagycsoportban:(


Azért tegnap a farsangra is együtt mentek:)


A mieink kicsit már fel vannak turbózva......a sok mosástól nagyon lapik lettek, és minit kitömtem őket + vatelinnel. Pont annyira, mint mikor még újak voltak és tudja morzsolgatni az elején lévő feliratot:)

13. noozimanoo (válaszként erre: 9. - Kata75)
2013. febr. 6. 19:14

Tudom nagyjából, hogy hogy néz ki, csak a méretekhez szokott nekem egy 'valódi - kézzel fogható' kelleni... :(

Nem tanultam a varrást, csak gyakorlom. Így sajna kell az összehasonlítás. :/

2013. febr. 6. 19:07
Rékáé nem kell!!! Nehogy miattunk megváljatok Tőle :) Nem venném a lelkemre.
2013. febr. 6. 19:07

Most néztem, nagyon ari, tényleg nálatok is nagy becsben van tartva :) a miénk leharcoltabb... egyszer fel is gyújtottam véletlenül, mert a fiam nem bírta ki míg megszárad, rátettem a kályhára.... Úgyhogy a hátán egy nagy szívecske van más színű bársonyból :D Illetve ki is lett belezve, már csak a test van :)

Ma miután fél hatkor jutott eszembe, hogy úúúristen az oviban maradt (és úgy kellett bekommandóznom, csak nagy nagy nagy szerencse, hogy az óvónénink tornázott és kiadta az ablakon) elhatároztam, hogy ez így nem mehet tovább, kell egy ovis Pampi (nálunk ez a becses neve )

10. Kata75 (válaszként erre: 8. - Kiscsiri)
2013. febr. 6. 19:03
Első körben megpróbálom a környezetemben, mert anno ajánlgatták, ha nem, akkor egy jobb pillanatában megkérdezem Rékát......:)
9. Kata75 (válaszként erre: 7. - Noozimanoo)
2013. febr. 6. 19:01

Ja, és természetesen + postaköltség.......


Ha bemész a kreatív naplómba, ott több fotót is láthatsz őkelméről:)

2013. febr. 6. 19:00
Igen, én is láttam, azt az egyet találtam csak, sajnos. és elég pofátlannak tartom... Kata! Nagyon nagyon megköszönném ha szereznél egy szörnyeteget :D
2013. febr. 6. 18:57
Amúgy 99 %, hogy meg tudnám csinálni, ha lenne egy mintám. :/
2013. febr. 6. 18:56
Áoúúúúú! Ez tényleg durva!
5. Kata75 (válaszként erre: 4. - Noozimanoo)
2013. febr. 6. 18:55

1.900ft/db, ugyanis kettő van belőle.......igaz azok újak, de szerintem ez nagyon sok érte:(

Ha a másik oldalt nézzük, akkor minden pénzt megér, ha enélkül nem alszik a gyerek, de túlzásnak tartom.

4. noozimanoo (válaszként erre: 3. - Kata75)
2013. febr. 6. 18:52
Mennyiért nem szégyellte feltenni a teszveszre?
2013. febr. 6. 18:47

Gyorsan meg is néztem neked.

A teszen van, de irreális áron.........ha elfogadtok használtat is, akkor postaköltség fejében megpróbálok valahogy szerezni egyet:)


Rékám és Abicsi kapcsolatát láthatod a kreatívos naplómban......szóval ismerem milyen érzés ha viziló van a családban:DDD

2013. febr. 6. 18:39

Szia!


Sajnos ismerem ezt a kis "szörnyeteget".......nálunk is nagy kedvenc, van is belőle pár leltári db. Lánykám kb. 1 éves lehetett mikor adták a pelenkához, szerencsére hamar kiderült a nagy szerelem, és betáraztunk. Ma már 8 éves, és bár nincs mindig a kezében, de nagyon ragaszkodik hozzá/juk.

A két aukciós oldalon nézted már, mintha ott valamikor láttam volna......

2013. febr. 6. 18:29
Sziasztok! A kisfiamnak a kedvenc alvós játéka egy rongyos eredetileg azt hiszem zöldes Pampers víziló. Régen ajándékként volt mellékelve a pelenkához. Enélkül már nem megy az alvás... :) Most az oviba is minden nap vinni kell, hozni kell, elég macerás. Sehol nem találok a neten sem. Ha valakinek lenne otthon elfekvőben...nagyon nagyon örülnénk neki, természetesen kifizetném. Előre is köszönöm a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook