Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik budapesti kórházban érdemes ikerszüléshez orvost fogadni? II. SOTE vagy Bajcsy-Zsilinszky? fórum

Melyik budapesti kórházban érdemes ikerszüléshez orvost fogadni? II. SOTE vagy Bajcsy-Zsilinszky? (tudásbázis kérdés)


8. Zorg27 (válaszként erre: 7. - Gigikekaloczi)
2013. febr. 7. 09:37

Gyopár Ernőnél, és előreláthatólag július 3-án :) de ezt majd a baba eldönti :)

Sikerült döntened hova menj, és kihez?

7. gigikekaloczi (válaszként erre: 6. - Zorg27)
2013. febr. 6. 18:40
te kinél fogsz szülni és mikor?
6. Zorg27 (válaszként erre: 5. - Gigikekaloczi)
2013. febr. 6. 18:33
A Sulyoknak ott van magánrendelése, ahol az én dokimnak :) A másik két dokit nem "ismerem", bár a Horgosi Ágnesről nem túl jókat hallottam, de ez nem saját tapasztalat!!!!
5. gigikekaloczi (válaszként erre: 4. - Zorg27)
2013. febr. 6. 18:14
Sulyok,Fábián,Varga-Horgosi, figyelni szoktam mikor rendelnek és akkor megyek
4. Zorg27 (válaszként erre: 3. - Gigikekaloczi)
2013. febr. 6. 13:46

Szia,


Nekem a Bajcsyban van az orvosom, igaz nem rendel SZTK-ban csak magánban, de a Bajcsyban vezeti a szüléseket. Megkérdezhetem, hogy kit választanál a Bajcsyból?

3. gigikekaloczi (válaszként erre: 2. - Adry24)
2013. febr. 6. 13:02
igen,ők a legfontosabbak, érdeklődőm több felől hogy ki lehet a jó választás, anno nekem dr.tóth péter volt az orvosom, hozzá vissza mentem volna de hát sajna külföldön van
2013. febr. 6. 12:58
Szia! Az előbb szerintem neked írtam gyakorin,h Dr. Sára Leventéhez menj! Én is hozzá járok és soha nem mennék máshoz! Én fogadott orvost javaslok,tudom,h nem olcsó,de sztem a baba,babáid a legfontosabbak! Nem?? És egy sztk-ba sose fognak rendesen foglalkozni veled,főleg,h mindig más doki van!
2013. febr. 6. 12:53
27 hetes ikerterhes vagyok kőbányán lakom eddig ide jártam sztk-ba nem akartam orvost fogadni mert ugye sok pénz kell az ikrekre, de egyre jobban félek a szüléstől meg hogy nem úgy fognak ellátni mint azt aki fizet, ezért megkérdeztem az orvost akinél már többször jártam( 2-3 orvos van aki szimpatikus) szülne e velem és azt mondta inkább keresek a klinikán orvost mert a bajcsyban nincs koraszülött osztály,80-100 ezret nem tudok fizetni ,és most nem tudom mi legyen maradjon így és a mentő majd odavisz ahol van koraszülött osztály?! A sote II-n szültem első gyermekem fogadott orvossal, de sajnos az az orvos külföldön van, ekkora hassal meg nincs közel a klinika tömegközlekedéssel, nem tudom mit csináljak, a babák 1kgsak, úgy néz ki nagyok lesznek, ha itt fogadok orvost és nem ide kerülök feleslegesen fizettem ha ott fizetek orvost és nem is lesznek koraszülöttek?! van valami tanácsotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook