Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szépen felújított ízléses bútorok eladása a neten? Szerintetek menne ez a bolt? fórum

Szépen felújított ízléses bútorok eladása a neten? Szerintetek menne ez a bolt? (beszélgetős fórum)


17. Porcica (válaszként erre: 16. - Regin_a)
2013. febr. 27. 19:57

Na igen! Politúrozni volt szerencsém!

Na meg az intarzia javítás... az a nem semmi pepecs meló.

2013. febr. 27. 18:28

Én régiséges "negyedben" lakom és van pár régiséges jó ismerősöm

Azoknak megy a buli akik aukciókat szerveznek, bonyolitanak

A többi vegetál, vagy nem tudni miböl él, de biztos nem a boltjábol


Kiváncsi lennék valamely árúd árazására

Mennyibe jön ki egy felújítás és mennyi pl. egy szék, fotel ára

Mert a felújítás nem a leporolásbol áll és lefújjuk Prontóval

Az asztalos munkát nem is emlitem, csak a politúrozást és a korabeli szövetek beszerzését


[link]

15. f7586d2534 (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2013. febr. 27. 18:05
Igen de érdemes lenne a kárpitozást a vevő igényéhez igazítani:)
2013. febr. 6. 15:30
oké.egyenlőre még az előkészületekben vagyok,meg a kalkulációban.
13. Porcica (válaszként erre: 12. - Wecuska)
2013. febr. 6. 15:18
Azért majd írj egy diszkrét posztot arról, ha sikerült megvalósítani az ötletet! Benéznék a virtuális boltodba! :)
2013. febr. 6. 15:10
hát köszi a bátorítást.nagyon igyekszem,hogy megvalósítsam.
11. Porcica (válaszként erre: 10. - Wecuska)
2013. febr. 6. 12:37

Szerintem teljesen használható az ötlet, és egyet is értek! Tényleg sok szép és hasznos holni van egy-egy idősebb ember háztartásában, ami most pláne reneszánszát éli. Kár értük, hogy hagyják tönkremenni, szemétre kerülni.

Sajnos a fogyasztói társadalom azt sulykolja belénk, hogy dobd ki, és vásárolj újat. Ezért nem is tartósak többnyire az új gyártású dolgok.

De azért itt vagyok mi, és még sok más ember kivételnek, aki értékeli ezeket a tárgyakat! :)

2013. febr. 6. 11:59
én külön webshoppot nyitnék a holmiknak,és reális árakkal dolgoznék.Annyi sok szép dolog van az idősebb háztartásokban.Megvenném amikben fantáziát látok,kicsinosítanám,és menne fel az oldalamra.Ismerek egy ügyes varrót akivel a lakástextileket megvarratnám...
9. Porcica (válaszként erre: 6. - Patapucs)
2013. febr. 6. 09:46

A vaterát felejtsétek el. Az eladónak az nem jó hely. Sokat kell pengetni, és az utóbbi években el is száltakmaguktól rendesen.

Jófogás, apród jobb!

2013. febr. 6. 09:42

Szerintem érdemes lenne ha felújítást is vállalnál.

Mert ugye a megveszed-megcsinálod-eladod nem biztos hogy sikeres, sok tőkével kell rengelkezni. A személyre szabás azért is lenne jobb szerintem, mert pontosan olyan amilyen a kliens egyéni ízlése. Esetleg megmaradt szövetből ajándékpárna... A hálás vendég a legjobb reklám!

7. Annie1130 (válaszként erre: 5. - Annie1130)
2013. febr. 6. 09:29
Bocsi a hibákért, telefonròl pötyögök!:)
6. patapucs (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2013. febr. 6. 09:28

A vaterán, Teszvesz-en nagyon sok felújított bútor van és igény is van rá.

Azok nem kelnek el könnyen, amelyek drágábbak.

Ma már nem igazán van ilyenekre pénzük az embereknek ill. aki vesz, az is inkább az olcsóbbat választja. Az egyediségnél fontosabb az ár, erre majd figyeljetek - szerintem.

2013. febr. 6. 09:27
Jò ötletnek tartom.Marketing szakemberként azt tanácsolom nekrd, hogy ne akard ùgy csinálni a webáruházadat, mint a többiek! Speciális vevőkört szolgász majd ki, akik nyilvánvalòan nem a tömegholmikat keresik és ezért hajlandòak is fizetni. Kell egy jò termék vagy szolgáltatás, és egy finomra hangolt marketing gépezed! Tudod már, hogy hogyan fogod meg találni a célközönségedet? Ismered őket? Tudd meg pontosan, hogy mi szeretnének!
4. 973d9d6ecf (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2013. febr. 6. 09:21
Simán vennék ,főleg amiért egyedi..
3. Porcica (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2013. febr. 6. 08:59

Én vennék, de ezenek a boltoknak mind az a hátránya, hogy nagyon elszállnak az árakkal.

Tudom, hogy a befektetett munkának meg kell térülnie. De ha túlmagas az ár, én nem tudom megvenni. Pedig imádom a régi dolgokat!

2. e98e94080d (válaszként erre: 1. - Wecuska)
2013. febr. 6. 08:57
ezek szerint vásárolsz is antik bútort? Szerintem úgy mint a többi áruház ez is menne....
2013. febr. 6. 08:55
Szeretnék nyitni egy internetes lakberendezési boltot,amiben régi bútorokat árulnék amiket szépen felújítottunk,divatos kárpittal,hangulatos színekkel.Kedves kiegészítőkkel.Szerintetek tetszene a nagyközönségnek.Ti vennétek felújított bútort?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook