Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A szertralin hatóanyagú antidepresszáns (Zoloft) késleltette-e valakinek a menstruációját? fórum

A szertralin hatóanyagú antidepresszáns (Zoloft) késleltette-e valakinek a menstruációját? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 6. 12:30
a zoloft bekavarhat a hormonháztartásba. én nem szedtem még ilyet, de mivel a menstruációs zavar szerepel a lehetséges mellékhatások között, nem csoda, ha meg is történik.
4. 9bbecc13db (válaszként erre: 3. - 9bbecc13db)
2013. febr. 6. 12:00
Kicsit összevontam a 1-2.hsz-ra a választ.De remélem,érthető.
3. 9bbecc13db (válaszként erre: 2. - E32d76b828)
2013. febr. 6. 11:59

Egyetértek.

Én alapból elutasítottam,persze nem tudjuk,mennyire súlyos a fórumindító betegsége.

A problémákat meg kell oldani,csináld,amihez kedved van,mert a gyógyszer nyugtat,de nem old meg semmit.Tudom,könnyű ezt mondani.Kérj családtól,barátoktól segítséget!

Egyik barátnőm szedett antidepresszánst,nem tudom,hogy az általad leírtat-e,igen,felborult kicsit a ciklusa.

Mielőbbi gyógyulást,jó egészséget kívánok Neked!

2013. febr. 6. 09:56

bocsanat h kozbekotyogok...de mielott rakattannal az antidepresszansokra...ztan meg letenned de nemtod,cukorbaj,vesebaj,majbaj johet...szedd a satorfad es koltozz nyugodtabb helyre...terj vissza a kalyhahoz...es eletben maradsz ameddig megvagyon az irva...kerlek ne keresd a bajt

magadnak...lassankent,ovatosan tedd le ha lehet

azt aki pedig a cuccost a kezedbe adta felejtsd el orokre...gyogyulast Neked

2013. febr. 6. 07:12
Érdeklődnék, hogy a szertralin hatóanyagú antidepresszáns (Zoloft) késleltette-e valakinek a menstruációját?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook