Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - A szertralin hatóanyagú antidepresszáns (Zoloft) késleltette-e valakinek a menstruációját?

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Egészség

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

5. lgaga2013-02-06 12:30
a zoloft bekavarhat a hormonháztartásba. én nem szedtem még ilyet, de mivel a menstruációs zavar szerepel a lehetséges mellékhatások között, nem csoda, ha meg is történik.

4. bónuszka052013-02-06 12:00
Kicsit összevontam a 1-2.hsz-ra a választ.De remélem,érthető.
(válasz bónuszka05 3. hozzászólására)

3. bónuszka052013-02-06 11:59
Egyetértek.
Én alapból elutasítottam,persze nem tudjuk,mennyire súlyos a fórumindító betegsége.
A problémákat meg kell oldani,csináld,amihez kedved van,mert a gyógyszer nyugtat,de nem old meg semmit.Tudom,könnyű ezt mondani.Kérj családtól,barátoktól segítséget!
Egyik barátnőm szedett antidepresszánst,nem tudom,hogy az általad leírtat-e,igen,felborult kicsit a ciklusa.
Mielőbbi gyógyulást,jó egészséget kívánok Neked!
(válasz Piri néne 2. hozzászólására)

2. Piri néne2013-02-06 09:56
bocsanat h kozbekotyogok...de mielott rakattannal az antidepresszansokra...ztan meg letenned de nemtod,cukorbaj,vesebaj,majbaj johet...szedd a satorfad es koltozz nyugodtabb helyre...terj vissza a kalyhahoz...es eletben maradsz ameddig megvagyon az irva...kerlek ne keresd a bajt
magadnak...lassankent,ovatosan tedd le ha lehet
azt aki pedig a cuccost a kezedbe adta felejtsd el orokre...gyogyulast Neked

1. Erikababa22013-02-06 07:12
Érdeklődnék, hogy a szertralin hatóanyagú antidepresszáns (Zoloft) késleltette-e valakinek a menstruációját?