Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudtok valakit Budapesten, aki szép spirál dauert készít? fórum

Tudtok valakit Budapesten, aki szép spirál dauert készít? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 6. 11:36
Budapesten csinálták, de már 10 éve, szárazon próbáltam fésülni, de nem lehett.
2013. febr. 6. 10:46
De neked egyébként itt csinálták, Budapesten? Csak vizes hajjal fésülködtél, vagy szárazon is?
2013. febr. 6. 09:09
Nekem megcsinálták egyszer, amíg hosszabb hajam volt. 3,5 órán keresztül rakta fel két fodrász, nagyon drága volt és kb. 1,5-2 hónap alatt kiment az egész belőle.A dugóhúzók csak addig maradtam meg, amíg nem fésülködtem. Többször nem próbáltam.
2. Maryna (válaszként erre: 1. - Maryna)
2013. febr. 5. 18:29

Tudtok valakit Budapesten, aki készít szép spirál dauert?


Most egy sima dauer van benne, de így csak hullámos, a csavarók, amire fel lett tekerve, olyan nagyobbak voltak.De én azt az igazi "dugóhúzó" hajat akarok most, apró csavarókkal, és szerintem spirál dauerrel lehet ezt elérni...Vélemények?Ha van itt fodrász, azt külön megköszönném, ha hozzászólna, persze másoktól is várok infót...

2013. febr. 5. 18:29
Tudtok valakit Budapesten, aki készít szép spirál dauert? Most egy sima dauer van benne, de így csak hullámos, a csavarók, amire fel lett t

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook