Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pajkos csajok email! fórum

Pajkos csajok email! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. febr. 5. 00:43
Nézem közbe és nagyon egyszerű:-) tehát Párod avagy férjed emailjéhez van hozzá férésed:-) mondjuk kezdjük ott, ha van ,akkor nem bakizna ekkorát. Viszont tegyük fel bakizott, szépen lekéred a jelszavát az email címre:-)) ennyi és aztán ha kapsz jelszót, akkor oké ha azt írják azon az email címen reg sem történt, akkor pedig meg lehet nyugodni. Viszont csak úgy nem jönnek az ilyen levelek sajnos, mert csak is az esetben, szerintem ha regelés történt..lehet nem mostanában hanem régebben.
7. -Mimi- (válaszként erre: 5. - Ee1dc9ba06)
2013. febr. 5. 00:40
:-D Ez jó lehetett :-D Nyugodtabb lennék ha nekem jönnének ezek a levelek mert akkor tuti,h kamu lenne. Ilyenkor meg azt se tudja az ember mit higyjen...
2013. febr. 5. 00:37
Fizetos oldal?
5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - -Mimi-)
2013. febr. 5. 00:37
Persze:) Van, hogy megnyitok ártatlanul valami engem érdeklő oldalt, és egy nagy p...a pucsít velem szemben, alatta, hogy "velem" akar csetelni... hát anyukám, rossz helyen kopogtatsz, gondolom magamban, de válaszolni nem szoktam.
4. Iodine (válaszként erre: 1. - -Mimi-)
2013. febr. 5. 00:36

Nicknevet emlitenek a levelekben,olyat ami esetleg a parode lehet? Kinek van cimezve,nev szerint neki? Megadtak tel.szamot,barmi konkretumot? A reszletek arulkodoak.


Siman lehet,hogy csak hirdetes,igy hivja fel a figyelmet az oldal magara.Az mar mas kerdes,hogy honnan van nekik meg a parod e-mail cime,de hat manapsag,az sem nagy ugy.

3. -Mimi- (válaszként erre: 2. - B74f6e5cdd)
2013. febr. 5. 00:34
Ez az... :-( Mondjuk semmi konkrét nincs benne vagyis ahhoz be kéne lépni...
2013. febr. 5. 00:26
Szia! Ha nincs regezve valaki akkor nem kaphat elvileg emaileket..:-( persze lehet én tudom rosszul.
2013. febr. 5. 00:22

Sziasztok!


Van itt más is aki regisztráció nélkül kap mindenféle Reni,Dóri,Andi stb talizna,lefeküdne veled emaileket az említett oldalról? Ez egy ilyen partnerkeresős oldal.

Férjem nem először kap tőlük ilyen emailt mindenféle bögyös macák képeivel. Már marhára unom! A levélben küldött linkre ha rákattintok nem adja be a csajok adatlapját,kéne a jelszó, ami nincs... Vagy a férjem kamuzik...

Egyébként elég lehúzós oldalnak látszik, a jelszó kérés 1600+áfa és olyat se találtam,h jelszóemlékeztető vagy vmi...

Szóval most nem tudom,h a szokásos hírdetős marhaságok jönnek vagy tényleg regezve van a férjem....Bár nem tudok róla ilyesmit elképzelni de sose lehet tudni...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook