Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gátvarrat szakadás fórum

Gátvarrat szakadás (beszélgetős fórum)


2013. márc. 23. 18:07
Már megoldódott...akinek hasonló problémája van, annak üzenem, hogy nekem a varrat csomója volt a bűnös. Az kijött (amikor páromnak mutattam és megnyomtam mellette, mintha pattanás jönne ki úgy jött ki a csomó) Azóta begyógyult és nem fáj! Curiosa sebkezelővel kenegettem előtte is utána is :)
2013. márc. 17. 12:31
sziasztok! 4 hete szültem, nekem a varrat végénél van egy borsónyi seb, mintha lyukas lenne. vki tud vmi hasonlóról és a kezeléséről? :/
2013. febr. 4. 21:25
Nekem volt ilyen. És igen, nem varrták össze. Nem akarlak riogatni, nem biztos, hogy neked is úgy lesz, de nagyon-nagyon sokáig bajlódtam vele. Az ok sem mindegy, hogy miért szakadt szét. Mechanikai hatásra, vagy baci került-e a sebbe. Nálam a baci volt az ok, még a kórházban került oda szülés közben. Biztató... Nekem járnom kellett minden nap hidrogén-peroxiddal fertőtlenítették a sebet.
9. TiffanyMary (válaszként erre: 7. - 1b200ad0a1)
2013. febr. 4. 18:57

oké



:)

8. 1b200ad0a1 (válaszként erre: 6. - Dundika1988)
2013. febr. 4. 18:40
Szia, egyáltalán nem fáj, amin csodálkozom is. Ülni is tudok, menni is úgy megyek mint akit nem is varrtak, csak tudom hogy ott van.
7. 1b200ad0a1 (válaszként erre: 5. - TiffanyMary)
2013. febr. 4. 18:39
Ez párom hoxája, én ma már a sajátról indítottam témát tejtermelés kapcsán, ezért használom ezt.
2013. febr. 4. 18:33

Szia! Nem jártam így de szerintem azt varrni kellett volna.

Főleg ha nem gyógyul. Úr isten nagyon kellemetlen lehet. Fáj is gondolom. Vissza mész lehet majd most újra stoppol de akkor elkuldenem a helyedbe... Oda.

2013. febr. 4. 18:31

Nem is tudtam h. egy férfinak is van gátvarrata

és szül


Vagy Schwarzenegger után szabadon?



:D:D:D:D

2013. febr. 4. 18:29

Biztos ami biztos, több helyről is szerzünk be

információt



:)

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 1b200ad0a1)
2013. febr. 4. 18:14
Jártam bizony, de én voltam a hibás, így azután újra varrtak és 2 hétre a kicsivel együtt visszakerültem :(
2013. febr. 4. 18:11

Nem jártam így szerencsére


Hamar gyógyult.


A kórházban még rossz volt ülni, de mire haza mehettünk már nem volt gond


:)

2013. febr. 4. 18:09
Volt valaki köztetek, akinek szétszakadt egy varrata, vagy nem forrt össze rendesen? Két hete szültem, harmadik napon szedtek varratot, majd kiderült, hogy két öltésnyi helyen, pont a hüvelynyílás alatt, nem forrt össze. Az orvos nem varrt újra, múlt hét kedden hívott vissza, akkor megnézett, még magától nem javult, holnap kell újra visszamenni, hogy megnézzen. Érdekelne, hogy jártatok e már így, ha igen újra varrtak, vagy hagyták gyógyulni? Mennyi volt a gyógyulási idő s mivel kezeltétek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook