Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Múltbéli szexpartenerből lehet szimpla jóbarát? fórum

Múltbéli szexpartenerből lehet szimpla jóbarát? (tudásbázis kérdés)


1 2
50. b87caa8af0 (válaszként erre: 49. - Ittmost)
2013. márc. 9. 13:14

Köszi :) neki csak egy fotója van fent, azt lájkolta be, Ő meg a nő fotói közül asszem kettőt. Ok, nem aggódom, mondjuk, nekem ha van valakim, nem lájkolgatom más fotóját, de amúgy sem szoktam ilyenekkel szórakozni.


Tényleg idegesítő az ilyen fészbuk - fánkodás...majd meglátjuk, mi lesz, nem agyalok, ha meg adódik egy helyzet, hogy hozzám kerül a telója, lehet, belekukkantok csak tényleg nem kellene lebukni :)))))

49. ittmost (válaszként erre: 48. - B87caa8af0)
2013. márc. 9. 09:38

megértem a kétségeidet,és nagyon idegesítő tud lenni a face.

Nem mindegy,h milyen fotót lájkolnak..ha a párodé alapból szolid fotó,és az is,amire ő lájkol a nőnek,akkor tényleg nem érdemes aggódnod.

48. b87caa8af0 (válaszként erre: 47. - Ittmost)
2013. márc. 9. 08:51

Jaja, igaz - igaz. Még sosem néztem bele a telefonjába meg semmibe. Ami okot adhat arra, hogy belenézzek, az részben a múltam is, sajnos volt egy kapcsolatom, amiben sokszor megcsalt az illető, és ott van az esélye, hogy belelátok valamit most is, olyat ami nincs. Ezért is szeretném megnézni. Ha nem találok semmit, akkor tiszta sor.


Meg ami zavar, és ami a jelenben, az egy nő konkrétan, aki ugyan elvileg férjezett, de azon a bizonyos közösségi oldalon látom, hogy a páromnak mindenét belike - olja és a fotói közül is néhányat a párom viszont. Nyílt lapokkal játszva rákérdeztem, mi ez ki ez, annyit mondott, hogy semmi nincs az egészben, a családjuk egyik "barátja", meg a csaj gyereke és az Ő gyereke haverok, összejárnak.


Amúgy ezen kívül semmi gond nincs, igen, ha ezt letisztáztam, letisztáztuk, Vele szeretnék maradni. Lehet, hogy a múltam miatt bolhából elefántot csinálok, sőt tudom is, hogy így van, de mégis.

47. ittmost (válaszként erre: 46. - B87caa8af0)
2013. márc. 9. 08:34

Most majd ezren írják,h ne nézd meg,mert nem becsületes.

Én azt mondom:Ha csak a bejövő üziket nézed,akkor nem tudhatod,hanem csak tippjeid lehetnek,h a párod miket válaszol,mert lehet,h a kimenőt nem menti.Vagy lehet,ha bejövőket is törli,szóval nagyon nem biztos,h okosabb leszel.

Ezzel az emberrel,akarsz házasodni?

46. b87caa8af0 (válaszként erre: 43. - Ittmost)
2013. márc. 9. 07:35

Erről jut eszembe, amin agyalok. A félreérthető üzenetek küldözgetése. Azokat az üzeneteket látni is kell valahogy a másik félnek, és az ugye nem mindennapos dolog, hogy nézegetjük egymás telefonját. Ha van egy kis gyanúm valami ilyesmivel kapcsolatban, és amikor rákérdeztem, a párom azt mondta, nincs semmi aggódni valóm, de valami mégsem tiszta, nagy gáz az, ha megnézem a telefonját?


Valahogy félek is megnézni, nem azért, mert esetleg majd tisztán látok, hanem mert baromira nem kellene lebuknom :)

2013. febr. 24. 19:15
nem
2013. febr. 4. 15:45
Nagyon ritka, hogy mindkét fél csak barátságnak gondoljon egy ilyen kapcsolatot. Lehet, hogy az egyik szerint barátság, de tapasztalatom az, hogy valamelyik mindig többet akar.
2013. febr. 4. 13:57
Igen,lehet ilyen,de egy jóbarát nem küldözget a másiknak félreérthető üzeneteket,ha a másik párkapcsolatban van.Van annyi esze,hogy tudja:ezzel rosszat tehet a barátjának,tehát visszafogja magát,hogy semmiképp ne látsszék többnek a barátság annál,ami.Vagy ha magától nincs annyi esze,akkor a másik fél szól rá,hogy: barátom(nőm),nekem párom van,ne keverjük a szezont a fazonnal.
42. hancsalean (válaszként erre: 37. - Bd55e3f068)
2013. febr. 4. 12:11

Nagyon csípem az ilyen értelmesnek látszani akaró embereket, akik mindig mindent jobban tudnak a másiknál.


Örülök, hogy felkeltette az érdeklődését a kérdés és ha abban próbálja örömét lelni, hogy az oldalamon feltett kérések közt kutakodva próbál idézni és célozni, hát tessék. :)


A gépet nem egyedül használhatja az ember és nem csak saját maga kérdését teheti fel, sőt akár ülhet ide az én nevemben segítséget kérve akármelyik családtag vagy barát is.


További szép napot!

2013. febr. 4. 12:11
Necces, inkabb a NEm fele hajlok...
40. Mari20
2013. febr. 4. 12:10
igen
2013. febr. 4. 11:58

Ne szolgáltasd ki magadat , felesleges önámításnak!

Amennyiben ezért-ezért az előző helyzet nem vált be , akkor ott marad a "hézag" , amit eltüntetni nem lehet !Csak az idő telik a más megoldással! Nem egymás iránti vonzalom, rajongás , ami itt már szerepel!Ezek pótcselekvések megalázóak és bizonytalanok!

Próbáld kivárni , amig tartalmas kapcsolat alakul ki egy arra érdemes Másikkal !!Légy büszke, mindig Te légy a nyerő!!!!!

2013. febr. 4. 11:55
Nem. Szimpla nem.
37. bd55e3f068 (válaszként erre: 27. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:51

Kedves hancsalean!


Először is felnívnám szíves figyelmét, hogy nem írtam azt, hogy Ön a történek a középpontjában álló hölgy. Rögtön hozzátenném, hogy a korábbi interaktivitását számba véve nem ez lenne az első eset, hogy feltesz egy kérdét, mintha külső szemlélő lenne, majd a további kérdésekre egyesszám első személyben válaszol.


Az Ön érintettségét illetően: mivel feltételezek felnőtt emberek között némi diszkréciót, ezért építettem arra a feltevésre is, hogy az Ön valamely barátnőjéről van szó. Másként miként tudhatna arról, hogy a szóban forgó barát manipulálja a férfit?


Nem értem, hogy várja el a sorok között olvasást, ha csak lassan-lassan csepegtetett félinformációkat bocsát az olvasó elé, ezzel szabad teret engedve a történet ki-ki saját elméjére épülő adoptációra. Én próbáltam a leírt töredékeket a megtörténk, fennálló tényekkel a legközelebbi kézből kiegészítetni, ám logikát mellőző hárításba ütköztem nem létező szándékot terelve.


A kérdésem azért tettem fel, mert a leírtak alapján elképzelhető helyzet erre adott okot. Kikérem magamnak a feltételezést, különösképpen Öntől, ismét visszautalva az Ön "múltjára", ahol házassága intim részletetit bocsátotta közszemlére.


Tudomásul vettem, hogy Ön nem hajlandó vagy képes jóhiszeműen viszonyolni csevegőpartnereihez, és ekként (nem) tekintek további soraira.

2013. febr. 4. 11:51
Nem lehet. Ott nem csak barátság van, hanem több is. Kizárt, hogy így lenne. :-)
2013. febr. 4. 11:49
legjobb barát is.... :)
34. c6973617d3 (válaszként erre: 32. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:49

Vagy összejön egy édes hármas! ;)


Persze az lenne a férfi számára a legkényelmesebb, de bennem /ha a barátnő lennék/ mindig ott motoszkálna a kis ördög. Ha viszont csak közös programok lennének, akkor talán még,... de résen lennék és figyelném nagyon a kettejük egymáshoz való viszonyulását,... de biztosan zavarna.

33. andi6020 (válaszként erre: 1. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:46
Akár a legjobb barát is.
32. hancsalean (válaszként erre: 30. - C6973617d3)
2013. febr. 4. 11:45
A férfi állítólag azt szeretné, hogy ismerkedjenek össze...azon az alapon, hogy lehet, hogy még jóbarátnők is lesznek.
31. nzs2001 (válaszként erre: 29. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:35
Én nem mennék bele. Ha még nem nagyon szerelmes, és ki tud lépni szerintem tegye meg. Ebben a hármasban neki van esélye sebeket kapni.
30. c6973617d3 (válaszként erre: 29. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:34
Ebben az esetben én nem szeretnék barátnő lenni. mert mi a biztosíték arra, hogy egyszer csak nem támad kedvük egy kis sexhez?... Hiszen, az CSAK sex.
29. hancsalean (válaszként erre: 28. - Nzs2001)
2013. febr. 4. 11:30
Igen, van egy férfi és van egy nő akik szexpartnerek voltak. A nőnek házas volt akkor is. A férj nem tud a dolgoról, az új partner igen. a kérdés az, hogy érdemes-e így belemenni egy kapcsolatba, hogy ennyire nem tisztázott az a viszony. A barátságot nyílván nem akarná széjjelszakítani az új partner, de ő nem biztos hogy így ebben a formában szeretne résztvenni akkor a kapcsolatban.
28. nzs2001 (válaszként erre: 22. - C6973617d3)
2013. febr. 4. 11:24
Nekem is. Van egy férfi és egy nő akik szexpartnerek voltak és most a legjobb barátok. A nőnek férje van aki nem tud a dologról, a férfinak új barátnője aki tud és zavarja? Az Ő szempontjából lett feltéve a kérdés?? Jól értem??
27. hancsalean (válaszként erre: 24. - Bd55e3f068)
2013. febr. 4. 11:21
Kedves hölgyem, 3 gyerekes férjes asszony vagyok, attól hogy felteszek itt egy kérdést, meg nem okvetlenül rám vonatkozik, olvasson már a sorok között legyen kedves! A kérdés maga nem állta meg a helyét, arra a feltevésre írtam, hogy tévedés, nem kutakodásról volt szó, saját maga olvasta fel az üzenetet. Persze, mindneki magából indul ki.
26. kristo_f (válaszként erre: 23. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:20
Péklapát a felolvasónak
25. bd55e3f068 (válaszként erre: 24. - Bd55e3f068)
2013. febr. 4. 11:18
Ettől bonyolult a nők szemében minden kapcsolat :P
24. bd55e3f068 (válaszként erre: 23. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:18
Nálatok már a kérdés is tévedés?
23. hancsalean (válaszként erre: 21. - Bd55e3f068)
2013. febr. 4. 11:15
Tévedés, friss kapcsolat és a partner felolvassa a legjobb barátnő üzenetét nagy boldogan egy vacsora közepén.
2013. febr. 4. 11:14
Nekem ez olyan zavaros :(
21. bd55e3f068 (válaszként erre: 18. - Hancsalean)
2013. febr. 4. 11:14
Friss a kapcsolat és már kutakodik az új nő a telefonban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook