Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Azt higyem el, amit nekem mond vagy azt, amit a hátam mögött? fórum

Azt higyem el, amit nekem mond vagy azt, amit a hátam mögött? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. máj. 15. 10:52

Csak a "lehetre" koncentralsz,azt is mondta,h nem erdekli.


Szerintem nem kell ezzel foglalkozni

31. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 5. 10:51
Cuki... jól kezdődik.
30. b74f6e5cdd (válaszként erre: 26. - 9f98008a3b)
2013. febr. 5. 00:32
:-)))))))))))))
29. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 5. 00:31
Szeret téged és tojik a testvérére és azért mondta amit, hogy be kussoljon..ennyi. Ne agyalj ,felesleges! Legyél nagyon boldog!
2013. febr. 5. 00:21
Higyj annak az érzésnek,ami miatt összeköltözni készültök...Szó elszáll,tett marad(mégha ez nem is így szól)Amúgy meg biztosíték semmire nincs,bármennyire is szeretnénk néha.
2013. febr. 4. 21:06
Az egyik barátnőmnél és a pasijánál ugyanez volt a helyzet. A srác testvére kavart a hátuk mögött. Aztán mint kiderült, csak azért csinálta, mert bejött neki a barátnőm, és így akart a közelébe kerülni. Tiszta szappanopera. Meg hát szánalmas is :)
2013. febr. 4. 20:46
Szerintem Karácsony!
2013. febr. 4. 20:46
szerintem higgy neki, majd az idő eldönti. :)
24. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 20:45
ó, a párok testvérei mindig nagyon okosak. :)
23. timycat (válaszként erre: 6. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 20:32

ne parázz, majd az idő eldönti


egyébként érdekes ez a hátad mögött beszólás... honnan tudtad meg? Annyira mégsem lehetett a hátad mögött :)

22. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 20:29

Mást a hátad mögött?

Én azt, hogy "Lehet, de nem érdekel" nem úgy értelmezem, hogy mást mond a hátad mögött. Inkább azt jelenti, hogy mondhat ilyent a testvér, de ő nem így gondolja, és letojja, amit a tesó gondol

21. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 16:32

Kedves mazsola!


A párod nem hazudott a testvérének, és kissé túlzott Neked. Azt nem állítom, hogy hazudott, de azt igen hogy olyat ígért amit én nem tennék soha. De ezek az állítások is csak akkor igazak ha az igazi a Te általam feltételezett fogalmak szerint az akivel élete végéig együtt él az ember.


Viszont ha azt vesszük, hogy gyakorlatilag minden ember igazi, és ha komolyan gondolják, hogy együtt vannak, akkor arra az időre mindketten igazán megfelelőnek tűnő ember. Tehát két igazi ember tesz összeillőségi próbát.


Erre jön egy olyan konfliktus ami csak azért jelent Nálad konfliktust, mert eddig nem gondoltad át kiforrottan ezt a kérdést. Vajon Te meg tudod most ígérni, hogy Te leszel Neki az igazi élete végéig? Tehetsz-e egy ilyen felelőtlen és következetlen kijelentést? Vajon ha bármilyen változás következtében, függetlenül attól, hogy ki változik meg, ki szeret ki a másikból, vajon nem lesz-e ez az ígéret abban a jelenben aminek ez a múltja súlytalan?


Olyan hipotetikus kérdést boncolgatunk amibe ha így belegondolunk már nevetséges. Szót sem érdemel, csak a „zöldszemű szörnyet” sokan házi sárkányként dédelgetik.

Búcsúzóul ajánlok egy filmet, amit csak feliratosan lehet megnézni, de ne hagyd ki, tanulságos lesz, a gondodról mesél:


[link]


Üdv: Kobudera

20. kszb (válaszként erre: 17. - Tinabet)
2013. febr. 4. 16:22
akkor kitől tudod? A "jóakaró" testvértől? Most komolyan? Tudod, h nem tetszik neki, h ti együtt vagytok, nem szeret téged. Akkor neki hiszel, vagy a párodnak????
19. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 16:10
Ha összeköltöztök majd kiderül.
18. -Délibáb- (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 15:25
Honnan tudod, mit mondott neki a testvére? Gondolom, a tesótól. Akkor, ha döntened kéne, mit gondolnál, ki kamuzott? :D
17. tinabet (válaszként erre: 16. - Kszb)
2013. febr. 4. 14:14
nem tőle hallottam.
16. kszb (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 13:54

miért? Te biztos vagy benne, h Ő neked az igazi? Az életre szóló....

Hülyeség ezen rágódni.... Ez nem az a kategóriájú dolog, amin kell, vagy érdemes.

Mellesleg pedig elmesélte neked az egészet, uhogy mégsem a hátad mögött mondta, nem?

15. ittmost (válaszként erre: 6. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 13:50
Abban sose legyél biztos,hogy együtt fogjátok leélni az életeteket..Lehet,hogy valamelyikőtöknek már nem fog tetszeni az együttélés. DE a lényeg,hogy mindketten tartjátok most olyannak a kapcsolatot,hogy meg akartok próbálkozni az együttéléssel.Felesleges volna bármit is ígérni összeköltözés előtt a másiknak,arról,hogy meddig fog tartani.(hiszen most fog a majom vízbe ugrani)Bőven elég azt megígérni,vagyis megbeszélni,hogy mindketten akarjátok,és mindketten jól akarjátok csinálni.
14. Mari20
2013. febr. 4. 12:14

ne foglalkozz vele, mindenki a véleménye kimondásakor saját magáról beszél, hisz csak magáról vannak tapasztalatai


aki össze vissza fecseg, hatalmas lavinát zúdit magára, és amikor legjobban nem számit rá, nyakon öntik vele, és csak csodálkozik, hogy ezt miért kaptam...


a karmának nincs humorérzéke....


a facebookon egyik nap egy aranyos irás jelent meg:

Egy hülyével vitázni olyan, mintha egy disznóval birkóznál a sárban.

Közben rádöbbensz, hogy egyre sárosabb vagy, a disznó pedig egyre jobban élvzi.


:)

13. 3f2a864951 (válaszként erre: 12. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 11:32

Te mindenen ennyit szoktal problemazni? Milyen embernek ismerted meg?


Ha mar most nem bizol benne, mi lesz kesobb? A szavat adta, nem? Megis, milyen empirikus bizonyitekra varsz?


Szerintem valaki addig erdemes a bizalomra, amig vegleg el nem jatssza azt. Itt semmi ilyesmi nem tortent.

2013. febr. 4. 11:10
igazatok van..
2013. febr. 4. 11:08

Sose tudhatod, hogy egy ember mikor gondolja komolyan, amit mond. Erről szól a bizalom.

Ha úgy érzed, hogy úgy viselkedik, hogy elhiszed,hogy úgy érzi, te vagy neki a nagy Ő, akkor kár azon agyalni, miket beszél a testvérével. Ha meg nem, akkor már baj van.

Én is szoktam olyasmit mondani a tesómnak, ami nem teljesen fedi az igazságot, pl. a párjával kapcsolatban, mivel nem akarom megbántani, és vitatkozni meg nem akarok, hiszen az ő élete.

Talán a párod is csak azért mondta, mert így "könnyebben szabadult". De ha kiáll egyébként melletted, nem tök mindegy?

2013. febr. 4. 11:07

Szerintem ez egy ügyes válasz volt tőle, és mégcsak azt sem mondanám, hogy a hátad mögött mást mondott.. Én 7 éve élek együtt a párommal, szeretjük egymást, rendben vagyunk. Mégis ha valaki így elém állna, főleg családtag, aki annyit mondana, hogy lehet nem vele fogsz megöregedni, akkor lehet én is azt mondanám(sőt szerintem biztos, hogy azt mondanám..) hogy lehet, de most jó vele, úgy érzem Ő az igazi, az idő meg vagy engem igazol majd, vagy nem..

Nagyon sok nehéz dolgon vagyunk mi már együtt túl, amit egy másik kapcsolat lehet nem bírna ki. Ezt mindig csak az tudja aki benne van.


Biztosan Neked is van a környezetedben olyan, vagy volt, aki a szemedben álompár volt, és mégis szétment X idő után, vagy épp fordítva, szerinted nagyon nem illettek össze, a fiú vagy a lány, nagyon nem arra húzott, amerre a másik, vagy a közös érdekük megkívánta volna, és mai napig együtt élnek.


Ha ezen görcsölsz, meg ezen stresszelsz, csak éket versz a Párod, és a testvére közé. Ami ebből a hármasból(Te + Ők ketten) senkinek sem jó.

2013. febr. 4. 11:04
értem, rendben köszönöm.
8. c6973617d3 (válaszként erre: 6. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 11:03
Ne foglalkozz vele, akkor érezném problémának, ha a tesó hatására szakítana veled. A hátad mögött meg annyit mondott, hogy "lehet", lehetséges tényleg csak a vitát kerülte.
2013. febr. 4. 11:03
Költözz össze vele, próbáld ki hogyan jöttök ke egymással, ha nem teszed, akkor örökké azon fogsz gondolkodni mi lett volna, ha. Így legalább nem lesznek kételyeid, lépsz a kapcsolatból ha nem tetszik, egyre vigyázz, bizonytalan helyzetre ne vállalj babát.
2013. febr. 4. 10:58
akkor ne is foglalkozzak ezzel? majd az idő eldönti? Mert nekem folyton azt hajtogatja h én vagyok neki a minden, és velem akarja leélni az életét. De akkor meg mi a francért mond mást a hátam mögöt??
5. c6973617d3 (válaszként erre: 4. - C6973617d3)
2013. febr. 4. 10:57
Bizonygathatná most hogy igen, meg örökkön örökké, ha a gyakorlatban /együttélés/ nem fog működni, mert bizony lakva ismerni meg a másikat! ,)
4. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Mazsola88)
2013. febr. 4. 10:56
Azt, hogy Te vagy-e neki az igazi, csak az idő fogja igazolni.
2013. febr. 4. 10:55
csak szeretnék hinni neki..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook