Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezd vissza, amit elvesztettél?! fórum

Hogyan szerezd vissza, amit elvesztettél?! (beszélgetős fórum)


2013. febr. 15. 11:36
Én csak a kemény valóságot tudom leírni.Ha érdekel írj rám és privibe leírom...hasonló Én megéltem a poklok poklát.
19. ittmost (válaszként erre: 17. - Csell)
2013. febr. 12. 22:45
Mert az egész helyzetetek nagyon furcsa,nehéz,és nemigen lehet benne normálisan viselkedni,csak ha mondjuk vmelyikőtök már elhatározta volna magát,hogy na akkor tűzön-vizen át igen..vagy nem.
2013. febr. 12. 20:56
sehogy
17. csell
2013. febr. 12. 20:50
véltozás...ma megbeszéltük h találkozunk egy kicsit.beülünk valahova...furcsa mert azt írta arra h akar e tényleg találkozni,h igen nagyon jó lenne...és h miért ne...furcsa h ilyen könnyen "belement".erre most írt h leszeretne mondani a napot....most meg mi történt?nem értem...furcsán viselkedik...miért?
2013. febr. 5. 19:43
Akarattal
15. a0b7a939fe (válaszként erre: 14. - Kiskornis)
2013. febr. 5. 16:05
Ez kellő képen jó tanács volt,jó tanácsot adtál neki.
2013. febr. 5. 00:38
Sajnálom ami történt a babával...Ezt neked sem lehet könnyű feldolgozni...A párod megfutamodása most a legrosszabbkor jött.Úgy tűnik képtelen megbírkózni a helyzettel,és menekülőre fogta.Mondhatjuk,hogy gyáva,gyenge...de valószínűleg ennyit bírt.Sajnos ez esetben nem sok mindent tehetsz.Próbáld meg az energiád a saját sebeid begyógyítására fordítani,hagyd most őt.Talán csak egy kis idő kell,hogy összeszedje magát,rendbetegye a fejét.Talán végleg eltűnik,minden hidat felégetve maga mögött,erre az idő ad választ.Így vagy,úgy,pontosan az fog történni,ami a neked a legjobb.Ha visszatér,akkor valószínűleg érzi magában az erőt,hogy valóban a társad legyen.Ha eltűnik,akkor jobb,hogy egy ilyen ember nincs már az életedben.Próbálj meg magadra koncentrálni,és előrenézni...és gyere,ha beszélgetni szeretnél.
13. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 12. - Csell)
2013. febr. 4. 22:06

Reménykedsz,mert szerted! De egy dolgot kellene nagyon komolyan higgadt fejjel és csak észérvekkel végig gondolnod.Mégpedig azt,hogy akarsz-e olyan emberrel együtt élni és netán gyereket vállalni,aki az első nehézségnél kilépett, magadra hagyott?Vajon mit várhatsz tőle...ha ilyen típus?? Kiszállt mint a vizes kádból:(( Nem sok jóra számíthatsz....szerintem a boldogságod érdekében,mindenképpen azt kell szemelőtt tartanod hogy kivel tudsz boldog lenni.

Annyi nehézség,próbatétel lesz még az életben...

12. csell
2013. febr. 4. 12:13
nem sokáig....2 hete van még itt....felmondott...ismét a menekülés..de talán jobb lesz ha elmegy.mert akk semmi kontakt nem lesz...És akk megérzi a hiányom.(remélem)
11. Cippora (válaszként erre: 8. - Nzs2001)
2013. febr. 4. 12:00
Egyetértek!
10. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 1. - Csell)
2013. febr. 4. 11:27

Annyira friis erről még azt nyilatkozni hogy vége lenne a kapcsolatotoknak.

Eleve ha naponta látjátok egymást, már ez is elég necces hogy egyáltalán elfelejtsd Őt.

Szerintem meg Ő is szeret még Téged.


Hagyj ennek időt még...majd az idő megold mindent.... :)


Sok sikert!

9. 51d2a81b36 (válaszként erre: 8. - Nzs2001)
2013. febr. 4. 10:41
Pontosan!
2013. febr. 4. 10:39
Most nagyon nehéz neked, mégis azt ajánlom próbáld meg minél előbb elfelejteni. Elvileg Ő a társad lett volna, aki jóban rosszban veled van. Milyen társ az, aki a bajban, bánatban magadra hagy, úgy csinál, mintha csak Ő veszített volna? Egy valódi férfi akire számítani lehet ilyenkor igyekszik vígasztalni a párját, hiszem mégiscsak ilyenkor az anya fájdalma a legnagyobb. Ez egy önző, felelőtlen alak, akire ha veled maradna sem számíthatnál. Ne akard visszakapni. Jobb jöhet még az életben.
7. ittmost (válaszként erre: 5. - Csell)
2013. febr. 4. 10:28

Azért menekül,mert gyenge.

Te sajnos nem tudsz menekülni,ez a női lét velejárója,hogy a gyerekkel kapcsolatos dolgok minket mélyen kitörölhetetlenül érintenek.Ezt mindig bele kéne számolni minden nőnek,hogy a gyerek az mindig neki lesz több öröm,több gond,és több felelősség.

Minek kérdezed,hogy szeret-e,meg hiányzol-e ha egyszer eldöntötte,hogy nem akar veled lenni? Csak a szíved fájdítod.

Ha beszéltek,akkor próbálj meg inkább barátként támaszkodni rá,ne kérj újrakezdést,csak azt,hogy néha hallgasson meg,mert nagyon nehezen viseled a fájdalmat így magadban. Ennyit megtehet érted,sőt mondhatnám,hogy ezzel "tartozik",neked,hogy legalább a fájdalmat segítsen elviselni,ami közös fájdalmatok.Ha szeret,és van benne egy kis maradék erő,akkor ezt megteheti.

6. c6973617d3 (válaszként erre: 5. - Csell)
2013. febr. 4. 10:27
Szerelmes vagy, ez érthető. Egy gyerek elvesztését pedig nem könnyű feldolgozni, lehet szakemberre lenne szükséged.
2013. febr. 4. 10:23
De miért menekül?Én nem tudom hova menekülni.Mindennap tükörbe nézek...Mindennap magamban látom.Én is szivesen elmenekülnék.De nem tehetem!Mindenre azt mondja ha megkérdezem,hogy szeret e h hiányzom e...v nem válaszol v h az mindegy.Érzem h összetörök.Nem bírom tovább.egyik pillanatban elhatározom,hogy elengedem.A másikban majd meg örülök csak h halljam a hangját és minden haragom elszáll...Ez normális,vagy már begolyóztam?!Nagyon nehéz,észnél lennem....
4. 51d2a81b36 (válaszként erre: 1. - Csell)
2013. febr. 4. 10:15
Szerintem hagyd most Őt, tudod az a mondás ha szeret úgyis vissza talál hozzád! Bár elég szomorú, hogy ebben a helyzetben magadra hagyott, együtt kellett volna feldolgoznotok, nem meghátrálni!
3. ittmost (válaszként erre: 1. - Csell)
2013. febr. 4. 10:13

El tudom képzelni,hogy tényleg szeret téged,de annyira fél az újabb fájdalomtól,hogy inkább kezd egy teljesen új kapcsolatot vkivel,akivel nem veszettek el egy babát..

Sajnálom,ez rosszul hangzik,de valószínűleg tudja,hogy gyenge lenne az újrakezdéshez,hiszen köztetek mindig ott lebegne az elveszett baba emléke.Másrészt meg lehet,hogy tényleg annyira szeretne gyereket,és ha veled lenne,végig rettegne,hogy nem veszted-e el újra a babát.Mert mondjuk tudja,hogy attól végleg elvesztené a fejét.

2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Csell)
2013. febr. 4. 10:12
Egyenlőre hagyd őt békén, ha vissza akar szerezni majd később, akkor vissza fog,... ha nem jobb ez így.
2013. febr. 4. 10:08

Sziasztok.Végső elkeseredésemben muszáj beszélnem valakivel.Várom a tanácsokat.

2 évig voltam együtt párommal.Most szeptemberben eljegyzet,babát is terveztünk már nagyon.És összejött.Da sajnos novemberben elvetéltem.És innen minden csak rosszabb lett.A párom 1 hét múlva rá szakított velem,mert nem bírta a fájdalmat.Mondván ha rám néz a babát látja bennem.(augusztusban halt meg az anyukája is,eléggé megviselte az is,és még ey is jött)Egy szinten megértem,hisz elveszített 2 ember is(ha mondthatom így a babábkat.)akit szeretett.De egyedül hagyott a fájdalmamban,nagyon nehéz volt egyedül feldolgozni.Talán még most sem dologztam fel....ezt nem lehet...De én azóta is próbáltam őtt visszaszerezni...(egy cégnél dolgozunk,naponta beszéltünk.)Azt mondta h nem akar találkozni,mert az fájna neki.(És én,hogy mit akarok,és h nekem mi fájÉs most tudtam meg(ő mondta)van egy lány...Szilveszterkor megismerkedtem egy férfival,aki nagyon szimpatikus volt,de sajnos nem megy még nekem...és 1 találkozás után elutasítottam közeledését.)De volt párom ezt megtudta h találkoztam valakivel.És elvileg erre "jött"most össze ezzel a bizonyos lánnyal.mondja ő.De az sem biztos h tényéleg létezik...nem tudom.Lehet szért mondja h megharagudjak rá és elengedjem.De tudom h szeret.Mert van h keress,felhív a cégesen kamu indokokkal,csak h hallja a hangom...Nem tudom mit tegyek...teljesen kétségbe vagyok esve....Ti mit tennétek?Miért csinálja ezt?Teljesen össze vagyok törve....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook