Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha nagyon stresszelek az új munkahelyemen? fórum

Mit tegyek, ha nagyon stresszelek az új munkahelyemen? (tudásbázis kérdés)


23. gigi> (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2013. febr. 3. 20:26
:)
22. kristo_f (válaszként erre: 21. - Kristo_f)
2013. febr. 3. 20:07
cAPS-LOCK :)
21. kristo_f (válaszként erre: 20. - Gigi>)
2013. febr. 3. 20:07

jÓL IS NÉZNÉNK KI

eOSSZINDULAT ELLEN LE KELL ÜVÖLTENI A FEJÉT ÉS HELYRETENI, HA MOSOLYOGSZ, NYÚLNAK NÉZNEK

20. gigi> (válaszként erre: 1. - Maya76)
2013. febr. 3. 18:54
Tudom, hogy nem egyszerű de minden rossz indulat ellen mosolygás a legjobb fegyver.Kitartásd neked!
19. 388b941089 (válaszként erre: 18. - Mmacus)
2013. febr. 3. 16:18
Mennyire igazad van....;)
18. mmacus (válaszként erre: 15. - Maya76)
2013. febr. 3. 15:58

Ha van más lehetőséged, akkor lépj.

Ha nincs, akkor próbáld legyőzni a rossz érzéseidet, a lehető legjobbat kihozni adott körülményekből.


Ugyanebben a cipőben járok, 3 hete vagyok új helyen. Nem önszántamból, egy átszervezés következtében. Egyelőre nincs más lehetőségem, így nem hergelem magam feleslegesen, alkalmazkodom maximálisan, próbálom felvenni a "szobahőmérsékletet".

Érzem, hogy nem az igazi, de majd alakul, újak vagyunk egymásnak, ennyi. Eszemben sincs emiatt kicsinálni magam.

17. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Maya76)
2013. febr. 3. 15:52
Válj profivá a munkádban, és akkor elmúlik a stressz is!
16. Bugs02
2013. febr. 3. 15:26

SEDATIF PC nem nyugtató, nem káros, de ettől jobban leszel.

patikákban kapni kb olyan 800 és 1000ft között van!

ne idegeskedj, minél jobban látják rajtad, annál rosszabb lesz.

15. Maya76 (válaszként erre: 14. - D71ef05a8e)
2013. febr. 3. 15:14
Itthon, minden rendben. Nem tudom letenni a gondokat, csak rágodom rajta, már kezdek becsavarodni. Igazad van!! Meg kell tanulni kezelni őket.
14. d71ef05a8e (válaszként erre: 7. - Maya76)
2013. febr. 3. 15:06

Nem vigasz, hogy rosszindulatú kollégák/kolléganők mindenütt vannak. Ha egyetlen mód van rá, ne hagyd, hogy megtapossanak, és erre tényleg egyetlen gyógymód van: a lesz*rom tabletta, ahoyg más is írta. Kell még otthon megértő társ, aki helyre tudja tenni benned a dolgokat anélkül, hogy túlságosan leterhelnéd azzal, hgy a munkádról mesélsz. A sport arra jó, hogy kiverje a fejedből a nap eseményeit.


Sajnos a viperák megérzik ráadásul, hogy kiről nem pereg le a rosszuindulatuk, és annál jobban igyekeznek kikészíteni. Nekem két év kellett hozzá, hogy megbirkózzam velük, ebből több, mint egy év csak arra ment el, hogy magabiztosan ki merjem jelenteni, hogy x és y igens rosszindulatú, és ennek megfelelően kezeljem a szavaikat, a második évben pedig gyakoroltam azt a bizonyos barátságos távolságtartást.


Ha kibírod, egy életre megerősödsz és felvértezed magad a hasonlók ellen.

13. Maya76 (válaszként erre: 11. - Lunafénye)
2013. febr. 3. 15:05

Furi nagyon, hogy nem adhatod ki magad, mert akkor kitárgyalnak.

Sajnos egy kedves kolleganőm nagyot hibázott, most "mindenki rajta nevet", Én speckó sajnálom, mert emberek vagyunk, nyomás alatt van mindenki.

12. Maya76 (válaszként erre: 9. - 408020f45e)
2013. febr. 3. 15:03

köszönöm, hogy írtál!

- az első kérdésed pont így van, de szeretem a munkám. Segítséget nem adnak, "old meg"

-a kollegáimtól, pozitív vissza jelzést kapok a munkával kapcsolatban, de emberileg is jó véleménnyel vannak.

11. lunafénye (válaszként erre: 7. - Maya76)
2013. febr. 3. 15:00
Én is utálom ezt a nőkben, ezért nem dolgoznék soha egy pár fős irodában, ahol szinte csak nők vannak. Agyrém!!!!!
10. Maya76 (válaszként erre: 6. - Lunafénye)
2013. febr. 3. 14:59
Kedves vagy köszi! Sajnos sok a fizikai munkát végzek, és estére elfáradok.
2013. febr. 3. 14:59

Azt kellene letisztázni magadban, hogy miért vagy stresszes.

- a munkát kényszerből vállaltad el? Mert kell egy pénzforrás? Ha nincs kedved a munkához, csak muszájból vállaltad el, akkor már most póbál keresni másik helyet, mert hosszú távon így kikészülsz.

- ha az idegesít, hogy helyt tudsz-e állni, képes leszel-e megfelelni az elvárásoknak, akkor legyél nyitottabb a kollégáid felé, merjél kérdezni, nagyon figyeld, hogy a határidőket betartsd, legyél pontos stb, egyszóval alkalmazkodj

- ha az idegesít, ahogy hozzád viszonyulnak, akkor próbálj meg megnyerni magadnak legalább 1 barátot, ameddig ez sikerül addig legyél kedves mindenkihez, érdeklődő de ne tolakodó, szolid.

- Ha főnök lettél, világos és egyértelmű elvárásokat fogalmazz meg és azokat kérd is számon.


Sajnos nagyon keveset írtál arról, miért vagy stresszes. Így csak általánosságokat tudok én is írni.

2013. febr. 3. 14:59
Le@m tabletta.... de sok!!!!
7. Maya76 (válaszként erre: 3. - Csutkamano)
2013. febr. 3. 14:57
de igen, és nem is a munkával van a baj, nagy az elvárás, még több bőrt húznának le az emberről. Sajnos sok a nő, és lássuk be, itt mindenki a másikkal foglalkozik, ami nekem furi, de ezen már túl léptem. Aki dolgozik hajtják, aki nem csinál semmit, azzal nem foglalkoznak.
2013. febr. 3. 14:56

Szia! Levendula olajat cseppents a fürdővizedbe, esetleg a párnádra is néhány cseppet, az nyugtat. Levendula tea is van, nagyon fincsi.


Ezen kívül pedig a sportot ajánlanám. Annál jobb stressz űző egyszerűen nincs!!!! Csak próbáld ki, meglátod, hogy utána jobban leszel!

5. Maya76 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2013. febr. 3. 14:55
ezen túl vagyok, azért köszi :)
2013. febr. 3. 14:53
valeriana
2013. febr. 3. 14:53
Mi a baj az új munkahellyel? Nem Te akartál ott dolgozni?
2013. febr. 3. 14:47
sajnos aludni sem tudok, teljesen mindegy hogy hétvége vagy hétköznap van, mindig kora hajnalba felébredek.
2013. febr. 3. 14:46
Nagyon stresszes vagyok, egyszerűen feltudnák robbanni, mióta új mhelyem van, van ötletettek, amivel tudok tenni ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook