Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mosógép dobja mellé esett tárgyakat, hogyan lehet kiszedni? fórum

Mosógép dobja mellé esett tárgyakat, hogyan lehet kiszedni? (tudásbázis kérdés)

2020. jan. 5. 17:17
Felültöltős mosógépeknél, ha a mosógép dobjának belsejében lévő szürke műanyag terelőelemet nem tudjuk kiszedni, akkor ne feszegessük, mert eltörhet. Zárjuk be a dobot, forgassuk meg, hogy az alja legyen felül, így látni fogjuk hogyan lett rögzítve a műanyag terelőelem, ezután könnyebb lesz kiszedni.
13. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 12. - C6973617d3)
2013. febr. 4. 09:16
Bocsi, összekevertem a 640-es modellel.
12. c6973617d3 (válaszként erre: 8. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 4. 08:57

Hogy írhat ilyet egy férfi? :D


Sissi által leírt módon ki lehet venni!

11. mmacus (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2013. febr. 3. 20:09
Köszi, aranyos vagy, de nem nekem esett be, és nekem már (hála az égnek) nem olyan típusú mosógépem van, nagyon nem szerettük egymást:)
10. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - Mmacus)
2013. febr. 3. 20:07
egyszerűen be kell zárni a dobot, megfordítani és amikor előjön az ellenkező részen található kis tartó, akkor annak a szélén van egy kis csavarszerű dolog, amit ki kell pattintani, utána ki lehet nyitni a dobot és kivenni a beleesett holmikat :D
9. mmacus (válaszként erre: 1. - Samandra)
2013. febr. 3. 18:24

Sikerült kivenni a belepottyant dolgot? Látom más is írta, hogy ennél a típusnál van a dobon kis nyitható rész.


És nem kell kivenni a dobot!!!

8. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Samandra)
2013. febr. 3. 16:55
Ki kell venni a dobot hozzá. Sajnos ahhoz szerelő kell.
7. siss27 (válaszként erre: 1. - Samandra)
2013. febr. 3. 12:35

Nekünk is felültöltős Whirlpool mosógépünk van,én már sokszor szedtem szét.A dobon vannak olyan hosszú,szürke műanyag akármik,na azok közül kell egyet kiszedni,így hozzáférsz a dob aljához.Érdemes a dob ajtajával szemben eső lapocskát eltávolítani,mert amikor kinyitod,pont alatta lesz a rés.Ha a becsukott dobot körbefordítod,akkor annál a műanyag lapocskánál az egyik sarkánál van egy kerek pöcök.Azt kell benyomni,majd megtolni a lapot és bele fog esni a dobba.Kinyitod a dobot és a lyukon,ahonnan kiesett a szürke lapocska,ott bele tudsz nézni a gép aljába,hátha ott van az elveszett cucc.Visszatenni ugyanúgy tudod,belülről,a dobban,beleteszed a járatába a lapocskát és a kerek pöcök vége felé eltolod,így a helyére ugrik.

Remélem sikerrel jársz.

2013. febr. 3. 12:03
köszönöm szépen a tanácsokat :) azért nyílván áramtalanítanám, ha nem lenne amúgy is úgy :)
5. f64f0d9a69 (válaszként erre: 1. - Samandra)
2013. febr. 3. 12:01

Régen horgolótűvel sikerült kihalásznom az eltévedt miegymásokat.

Próba-cseresznye.

Sok sikert!

4. mmacus (válaszként erre: 1. - Samandra)
2013. febr. 3. 11:57
Az előző gépem nekem is olyan volt. Ha jól emlékszem, a dobon több helyen is van kipattintható rész, ahol megoldható a tisztításhoz hozzáférés. Ott be tudsz nyúlni a beesett dologért, de tényleg mindenképpen áramtalanítsd! Én anno rossz helyre pottyant apróbb ruhadarabokat is így tudtam kiszedni.
2013. febr. 3. 11:54
Szétszedés előtt jó ha kihúzod a konnektorból :D
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Samandra)
2013. febr. 3. 11:52
Szét kell szedni a gépet, csalogatásra gondolom nem fog kijönni az a törlőkendő.
2013. febr. 3. 11:50
Felültöltős Whirpool gépem van, AWG 653, elég régi. Beleejtettem egy csomag intim törlőkendőt, de nem a dobba, vagy amellé, hanem ahogy rázártam a dobra a kis fedelet, arra esett rá a csomag és a mosogép fedele, illetve a kisajtó között besiklott a gép aljába azon a részén, ahol a szivattyú is van, meg ahogy bevilágítottam, mindenféle csövek, stb. Mit csináljak? Egyedül vagyok, segítséget nem tudok hívni, bepiszkálni hosszú tárggyal nem merek, ki tudja mit mozdítanék el, de értelmét sem látom, mert ha nem látom hol van és nem tudnám összefogni valamivel, úgysem tudom kivenni. Valami ötlet?? Szeretnék mielőbb mosni :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook