Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sokadik csalódás fórum

Sokadik csalódás (beszélgetős fórum)


11. pandoracic (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2013. febr. 3. 12:32

Szia

Elolvastam a zelőzményeket,a régebbi hozzászólásaidat.

Ha arról a férfiról van szók,aki napjában 10-szer felhív,aztán azzal vádol hogy elhanyagolod,akkor szerintem jobb is hogy nem találkoztok.

Amiket írtál róla,mintha lenne valami a háttérben.Esetleg a családja miatt,vagy betegség miatt.

Szerintem próbálkozz tovább,és ne add fel a társ keresését.

Nem tudom mivel töltöd a szabaidőd,de én is csak azt tudom ajánlani,hogy magadat erősítsd lelkileg.Tudom hogy nem könnyű bizonyos helyzetekben,de a férfiak az olyan nőket tudják tisztelni,becsülni és szeretni,aki nem alázkodik meg előttük,aki nem ugrik nekik egyből.

Nem kell túlzásba vinni,és nem is szabad.Nem a keménység a lényeg.Legyen szíved,csak ne egyből add oda,látatlanul,ismeretlenül.Addig amíg személyesen nem találkozol az illetővel legalább 5-6-szor vagy még többször,addig semmiképpen se nyílj meg előtte teljes mértékben.

Legyél őszinte,de azért mértékkel,és tudom hogy nehéz kiválgatni miket mondjunk el egy idegennek és miket ne,de épp ezért kell a személyes találkozás,hogy el tudd dönteni,tudnál e bízni abban az emberben vagy pedig nem.

10. 25800e2d09 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2013. febr. 3. 12:13
hagyod magad, nem látsz tovább 5 centinél, megszólít egy férfi és hanyatt vágódsz tőle (nem szó szerint és közönséges értelemben) Ne tedd.. ne éld bele magad, játssz (de ne megjátssz), és előbb utóbb a játék komolyra fordul :)
9. 25800e2d09 (válaszként erre: 7. - A78c2ff918)
2013. febr. 3. 12:12
szubjektív vagy ami nem baj de elemzőnek is elmehetnél...
8. 3f2a864951 (válaszként erre: 7. - A78c2ff918)
2013. febr. 3. 12:06

Te Kobudera szövegét elemzted, nem is a topiknyitónak adtál ötleteket. :D


Ha van jobb ötleted, vagy megfogalmazásod a dologra, akkor rajta...

7. a78c2ff918 (válaszként erre: 4. - 9f86e86d50)
2013. febr. 3. 09:59

Világos,hogy hülyeségeket beszélsz.:D


"hiszen ha még nem taliztatok akkor nem alakulhat ki valós személy felé érzelem csak a saját belső dolgaink vetítjük ki a másikra."


Egy nő nagyon is jól tudja,hogy mire van szüksége és ha azt megtalálni véli,ám mégsem jön össze,az igenis veszteségként van elkönyvelve.Ebből a szempontból viszont szerencsésebbek az olyan alkatok,akik valami nem mindennapi,hanem a kuriózumokat kedvelik,abból nem sok van,a csalódások számát jelentősen redukálva.:D


"Ne mástól várd a boldogságot hanem fedezd fel a hétköznapjaidban."


Nem mindenki született magányos farkas.Az olyanoknak ez biztosan menni fog.Persze nekik majd a párkapcsolat nem fog menni...:P

Boldogságot társ nélkül csak megjátszani,meg elbohóckodni lehet önmaguknak.Natttyon komojjjjj!


"Neked magabiztos és önmagában hívő emberre van szükség, viszont hogy ezt be is vonzzad ahhoz Neked is célszerű ilyenné válnod."


Persze-persze...akkor meg egy idő múlva majd ilyeneket hall vissza:"szép-szép,okos-okos,csak nekem túl erős ez a nő..."


Úgyhogy:hangzatos hülyeségek!:PPP


Célszerű keménynek lenni(ez nem igényel annyi erőfeszítést,mint amiket te javasoltál és amik egyedül szinte megvalósíthatatlanok)a kérdés csak az,hogy hol puhuljon meg az ember és ki felé és mikor.

2013. febr. 3. 08:32
*És ez súlyos jellemhibára utal. (Bocs, még reggel van:))
2013. febr. 3. 08:31

Ne így fogd fel!

Gondolkodj úgy, hogy mi van, ha a sokadik randitoknál jártál volna így, mert addig tart a cérnája, amivel megjátssza az úriembert. Ugye, hogy sokkal rosszabb lenne! Úgyhogy próbálj meg örülni annak, hogy mindezt nem kellett végigjátszanod, nem ment rá időd, energiát, és főleg érzelmi energiád, hanem mindezt megspóroltad egy remélhetőleg normálisabb következő jelöltnek.


Egyébként ennek semmi köze a mozgáskorlátozottsághoz, ennek a gyávasághoz van köze. Más dolga volt, akármi történt, de nem vette a fáradtságot ahhoz, hogy ezt közölje is veled, mert neki így egyszerűbb volt, elkerülte a veled való konfrontációt. És ez súlyos jellemhibára. Komolyan mondom, jól jártál, inkább most egy kis pofon, mint később egy sokkal nagyobb!

4. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2013. febr. 3. 06:53

Kedves Ildikó!


Ne vedd annyira a szívedre. Igazából nem is értem, hogy van ez. Beszélgettetek és megígérte a talit? Mert ugye ez egy sokrétű folyamat. Viszont azt ajánlom ne menj bele érzelmileg. Most az más tészta, hogy igazából nem is mész bele, csak Magad túráztatod, hiszen ha még nem taliztatok akkor nem alakulhat ki valós személy felé érzelem csak a saját belső dolgaink vetítjük ki a másikra.

Amit ajánlhatok az ilyen esetekre, hogy kondicionáltabb légy:

Olvass sokat, fejleszd az intuíciód, és rendezd önmagad. Ne mástól várd a boldogságot hanem fedezd fel a hétköznapjaidban. Ha ez megvan, többlépcsős folyamat, akkor már nem fogsz ennyire erre rágörcsölni, és akkor talán találkozhatsz értékes emberekkel is. Neked magabiztos és önmagában hívő emberre van szükség, viszont hogy ezt be is vonzzad ahhoz Neked is célszerű ilyenné válnod.


Szép napot!

2013. febr. 2. 23:15
mert egy kocsogok.ne vedd a lelkedre,mert ok a szemtelenek.Sajnos nagyon sok illyen ember van a konyzetunkben.de biztosan megtanálod majd az igazit csak légy turelmes,még azért vannak rendes emberek.szorítok neked.
2. trapiti (válaszként erre: 1. - Ildikó29)
2013. febr. 2. 23:14
Gyávák és nem merik nyíltan megmondani, hogy mégsem szeretnének így találkozni... :(
2013. febr. 2. 23:09
Sajnos ma érzelmi síkon megint kaptam egy pofont az élettől mert egy randevú meghiúsúlt mert az illető rám se telefonált és nem is találkoztunk.. Mért csapnak be már sokadszór amikor én öszintén tudatom mindig hogy mozgáskorlátozottan élek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook