Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan törölhetném az euromailes postafiókomat?Egyáltalán lehetséges? fórum

Hogyan törölhetném az euromailes postafiókomat?Egyáltalán lehetséges? (tudásbázis kérdés)

4. Miss Angel (válaszként erre: 3. - 36a26f5226)
2013. febr. 7. 16:54

köszönöm a választ.

az admin végül megírta,ha 3 hónapig nem lépek ,be akkor törlődik magától.

sejtettem,hogy valami ilyesmi a megoldás,de azért csak megkérdeztem,mert nem minden e-mail szolgáltatónál van ez így...

még 1x köszi

2013. febr. 2. 21:52

Én most hallok róla először, de mivel a google a barátunk, én is ott olvastam utána gyorsan:


[link]



A szolgáltatás folyamatos biztosításának feltétele, hogy Felhasználó bizonyos időközönként webes felületen (tehát a www.euromail.hu címen) keresztül ellenőrizze postaládáját. Ez gyakorlatilag az alábbiakat jelenti:

- Ha Felhasználó több mint 3 hónapon keresztül nem lép be az euromail.hu-ra, postaládáját Szolgáltató felfüggeszti. Ekkor Felhasználó leveleket nem küldhet, illetve nem fogadhat, de azonosítója és korábbi levelei további 3 hónapig megmaradnak. Ezen időintervallumon belül egy egyszerű bejelentkezés automatikusan újraaktiválja a postafiókot, tehát visszaáll az eredeti szolgáltatás. - Ha Felhasználó e további 3 hónap elteltével sem jelentkezik be a rendszerbe, úgy postafiókja végleg megszűnik, a rendszerben található levelei törlődnek, azonosítója újra bárki által regisztrálhatóvá válik.

2013. febr. 2. 21:37

Sziasztok.

Használja valaki ezt a levelező rendszert?sajnos nem tudom törölni a fiókomat,az adminnak pedig hiába írok,semmi válasz.De én már nem akarom használni,csak feleslegesen van.

előre is köszi a segítséget.

2013. febr. 2. 21:36
Hogyan törölhetném az euromailes postafiókomat?Egyáltalán lehetséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook