Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Segítséget kérnék Zanussi ZC 505 C kombinált tűzhely használatában fórum

Segítséget kérnék Zanussi ZC 505 C kombinált tűzhely használatában (beszélgetős fórum)


12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Feherkuvasz)
2014. ápr. 26. 15:06
Szerintem a fűtőszál gyengélkedik. Hívj egy szerelőt!
2014. ápr. 26. 14:23
A tűzhelyünknek villany sütője van, mely nagyon gyengén süt. Mit tehetek? Előre is köszönöm. Feri papa
10. valentinia (válaszként erre: 6. - Kiss.Barbie)
2013. febr. 3. 18:22
Nagyon szépen köszönöm,és elnézést kérek a késői válaszért,de fontos elintézni valóm volt.
9. Kiss.Barbie (válaszként erre: 5. - Valentinia)
2013. febr. 3. 16:44
Megvan?
8. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Valentinia)
2013. febr. 2. 14:36
Az előző beépített sütővel én is így voltam, már úgy vettem a lakást, hogy itt volt. Akkor én is a szervíznek írtam, és küldtek egy leírást.
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Valentinia)
2013. febr. 2. 14:33
Nekem Electrolux van, de én szinte mindent 200 fokon sütögetek. Először kipróbáltam mindent, légkeverés, alsó-felső sütés, mindenféle fokozat. Maradtam az alsó-felső sütésnél, kivéve, ha két tálcán sütök sütit. Akkor az alsó tálcán lévő egy kicsit később sül meg.
6. Kiss.Barbie (válaszként erre: 5. - Valentinia)
2013. febr. 2. 12:23

Elküldöm akkor mailbe. Letöltöttem a tájékoztatót is, onnan amit írtam.


Egyébként a Google keresőbe beírtam:

zanussi zc 505 c kombinált tűzhely használati utasítás


amire kijött több találat, az első oldalon a 10. találat a cím. Ha nem megy elküldöm szívesen.

5. valentinia (válaszként erre: 4. - Kiss.Barbie)
2013. febr. 2. 11:18
Bocsi,de azt írja ki, hogy a keresett oldal nem található.
2013. febr. 2. 11:05

Szia!


Erről a címről lementheted pdf formátumba, ha akarod ki is tudod nyomtatni:


[link]


Jó sütőgetést. :)

2013. febr. 2. 11:04

Köszönöm! Csak problémám,hogy én már ezt "örököltem"

tehát leírás nincs. Próbáltam a forgalmazót megkeresni,de egy Bécsi telefonszámot adott meg!

2013. febr. 2. 11:00
Szia! Ha nincs benne a leírásban, akkor javaslom, hogy írj a forgalmazónak, nekem Zanussi gáztűzhelyem van 8 fokozattal, és addig én sem tudtam ezekkel mit kezdeni, amíg nem írtam nekik. A válaszban megmondták, amennyire csak lehetséges volt, pontosan, hogy hányas fokozat hány foknak felel meg, és azóta remekelek a konyhában az új sütőmmel:)
2013. febr. 2. 10:49

Tudna valaki segíteni egy Zanussi ZC 505 C kombinált

tűzhely,elektromos sütőjének,fokozat használatánál?

Hányas fokozat,mekkora hőmérséklet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook