Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ház az Otthon utcában fórum

Ház az Otthon utcában (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ház az Otthon utcában

2013. febr. 14. 16:35
rád ismertem a történet alapjan
2013. febr. 4. 13:19
Nagyon szep törtenet. En is koran elvesztettem az egyik mamamat, 12 eves voltam. Sokat aludtam nala, mi is egy agyban, sokaig teveztünk, beszelgettünk, "kenguruztunk": szegenynek mindig az ölebe ültem az agyban, nekitamaszkodtam a hasanak es ugy ültünk, ugy ereztem magam, mint egy kiskenguru az erszenyben. A hata majd beszakadt mar, de en csak kenguruzni akartam. Mindig a kedvencemet fözte, Nök Lapjat olvastunk, mindig volt egy szelet "Sportos" a taskajaban, es igen, elkenyeztetett. A masik mamam meg el, ö a mai napig kenyeztet, 35 eves leszek, de mindig megkerdezi, kislanyom, mivel varjalak haza? A dedunokajanak köt a rendelesemre, mindig szamithatok ra, hogy gondol rank, szeretettel, var minket, pletykalunk, elvagyunk együtt. En is ilyen nagymama szeretnek majd lenni, mint a sajatjaim! :)
2013. febr. 4. 08:37

Kicsit szomorú lettem. Eszembe jutottak elvesztett nagymamáim, és mindkettőről a vissszatérő emlék. Az egyik már nagyon idős korában is ágyba hozta nekem a reggelit,nem hagyott semmit sem csinálni, pihenjél csak, élvezd a napot(ő az elvált édesapámmal kertes házban lakott, édesapám is meghalt, és ha a ház közelében járok összeszorul a szivem, és nem merem megnézni). Ő mondta azt is, amikor már nehezn mozgott és alig látott: sosem, gondoltam volna,hogy engem az onokám fog megfürdetni.

A másik nagyim gyakorlatilag olyan volt, mint az anyukám, ő volt mindig velem, mert anyu dolgozott.

A halálos ágyán a fogatlan szájával adott egy puszifélét és azt mondta: téged szerettelek a legjobban.

2013. febr. 2. 19:26
Nagyon szép volt, köszönöm ezt a történetet.
2013. febr. 2. 12:09
REmélem,egyszer megleled azt a személyt,akiben feltétel nélkül megbízhatsz.Én nagyon szorítok:)
2013. febr. 2. 10:27
Nagyon hangulatos amit írtál. Én is kb. 8 évesen veszítettem el a legkedvesebb nagymamámat, aki nagyon szeretett. Velem is úgy bánt mint egy hercegnővel, gyakran még a reggelit is ágyba hozta, kakaót, kenyeret, főtt tojás. És a kertje meg a háza a leghangulatosabbnak tűnt számomra, egy kisváros szélén. Életem egyik legszebb élményét adta a vele töltött idő.
2013. febr. 2. 10:00

Nagyon szép visszaemlékezés.

Nekem is nagyon hiányzik a nagymamám.

2013. febr. 2. 09:08
Nagyszüleimet nagyon korán elvesztettem. Sajnos mind a négyet. Volt egy nagymamám akihez nagyon kötődtem, de sajnos csak 8 éves koromig ismertem. Ha ma élne biztos más ember lennék, mert Tőle nagyon sok önzetlen szeretetet kaptam. Jó lett volna, ha kamaszéveim vagy most felnőttkoromban is velem lenne.

Ugrás a teljes írásra: Ház az Otthon utcában

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook