Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt mostanában valaki OOSZI felülvizsgálaton? fórum

Volt mostanában valaki OOSZI felülvizsgálaton? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 9. 18:21
Mostanában voltatok?
12. Bubi 54 (válaszként erre: 11. - D013113b1c)
2013. máj. 3. 16:20
Voltam a felülvizsgálaton, a doki nagyon barátságos volt, megvizsgált,kérdezgetett,de nem küldtek sehova,se rehab szoba se szociális szoba.Egy szál doki volt, meg egy nő a számitógépnél.Nem mondott semmit, csak hogy majd értesítenek.Furcsáltam,de ez van.Fogalmam sincs mi lesz az eredmény és főleg mikor.
2013. febr. 3. 17:38
Engem 1 hónap múlva hívtak be,mondjuk Én személyesen vittem be a papírjaimat,mert a munkahelyemre elengedhetetlen az érvényes OOSZI papír.Ezt elmontam a Kormányhivatalnál is.Nagyot is néztem,hogy november 18-án adtam be a papírokat,és december 7-én már menni is kellett.
2013. febr. 3. 11:21
Mennyi idő múlva hívtak be? Én menni se akartam, de a háziorvos győzködött,mindenkit munkakerülőnek gondolnak,beteg embereket meg kiraktak.Na majd meglátjuk, mi lesz.
2013. febr. 3. 10:22
Velem nagyon rendesek voltak.A doki ugye kérdezgetett a betegségeimről,megvizsgált.Átnézte a papírjaimat.Utána kiküldtek,hogy várakozzak a rehab szoba előtt.Ott kérdezték,hogy ha lenne rá lehetőségem el mennék -e rehabos munkahelyre,illetve valamilyen tanfolyamra.Ott röviden ennyi volt a lényeg.A szoc szobában annyit kérdeztek,hogy van-e családom támogatnak-e a betegségemmel kapcsolatban.Számíthatok -e rájuk.Kikérdeztek az anyagi helyzetünkről,és röviden ennyi volt.Ne aggódj szerintem minden rendben lesz.Mondjuk sok múlik azon ,hogy milyen orvost fogsz ki,Nekem szerencsém volt.Egy rossz szavam se lehet.
2013. febr. 2. 21:35
Szia!Én még cak most küldtem el a papirjaimat,kérlek,ird meg, mi az egész folyamat, hogy bánnak az emberrel.Mi az a szociális szoba? teljesen tudatlan vagyok!
2013. febr. 2. 17:48
Engem mindkét helyre küldtek.
2013. febr. 2. 15:18
Nem sok mindenkit érint!Hála....
5. beziske (válaszként erre: 3. - D013113b1c)
2013. febr. 2. 09:18
Szia!Téged küldtek valamerre?A férjem az orvosnál volt és nem küldték se rehab se szociális szobába,csak mondta az orvos haza mehet várja a papírt!
2013. febr. 2. 09:16
A férjem november 27.-én volt és még nincs papír!
2013. febr. 2. 09:14
Bocsánat rehabilitációs ellátás!
2013. febr. 2. 09:13
Szia!Én december hetedikén voltam,és minden papírom megérkezett már.45% rehab járadék.
2013. febr. 2. 09:02
Kíváncsi lennék ki mikor volt és milyen eredmények "születtek",és mennyi időre érkezik meg a határozat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook