Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek, ha az első randi előtt egyáltalán nem elérhető az illető? fórum

Mit tegyek, ha az első randi előtt egyáltalán nem elérhető az illető? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 5. 20:50
felejtős
28. ittmost (válaszként erre: 27. - A78c2ff918)
2013. febr. 4. 13:40

:D :D

Pont ez a topik címe,hogy megvolt neki a srác száma,hívta,csak nem vette fel.

27. a78c2ff918 (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2013. febr. 4. 11:02

Én úgy első találkozót még üzleti ügyben sem beszélek le,hogy ne kérnék el egy telószámot.Hát tudod mikor fogok ott ácsorogni,mint egy hülyegyerek...:DDD

Amúgy egyszer marha jól jött.A sráccal emailben lebeszéltük először 3-ra,aztán módosítottuk 2-re.Csakhogy benne a 3óra maradt meg,ami egyrészt marha édes,másodszor pedig marha jó lett volna ott ácsorogni...Nos még jó,hogy volt nálam telószám,pont ilyen esetre.Felhívtam,hogy mizu.Hát kiderült,hogy mizu...:DDD Még szerencse,hogy onnan 10percre volt csak,szval nem kellett sokat várnom...:D

26. júliusi (válaszként erre: 22. - Ildikó29)
2013. febr. 4. 07:24

Eladta volna hirtelen a telóját????:(

De ő tudna hívni téged, ha akarna:((

25. ittmost (válaszként erre: 21. - Ildikó29)
2013. febr. 4. 06:48

Ne általánosíts 1 s.ggfejből!Én is találkoztam hasonlóval,aztán meg sok normálissal is.

Inkább próbálj visszagondolni:szavaira,viselkedéseire,hogy miről,hogyan ,mennyit beszélgettetek,hátha felismersz jeleket(hogy mégse annyira akart ő találkozni),amik felett a várakozás hevében elsiklottál.

24. mosolyka1111 (válaszként erre: 22. - Ildikó29)
2013. febr. 3. 11:32

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ilyen jellembajnokkal nekem is volt dolgom anno, ez is a tanulási folyamat része. A mostani párommal is társkeresőn ismerkedtem meg, és vele megtaláltam a másik felemet. (Már 18 éve, a házasságunk egy szövetség, van egy lányunk is.)


Na, viszont egy másik jótanács még: Ha Anyud ilyen cseszegetős, akkor nem kéne tán a magánéletedbe bevonni ennyire. Értem én, hogy együtt laktok (én a szülői házban laktam 28 éves koromig. De nem kellene talán elmondanod a kétségeidet, satöbbiket, mert ha a reagálás cseszegetés, arra pont nincs szükséged. (Más dolog, ha Anyud tanácsokat ad, együtt összedugjátok a fejeteket, és okoskodtok, levontok következtetéseket, ez oké lenne. De az, hogy amúgy is szar a hangulatod, és ő még rátesz, arra nincs szükség.) Szerintem. (Tudom, mert ez a hajlam anyámban is megvolt. Ettől még nem rossz anya, de ha valami volt velem, ő még azért az orrom alá dörgölte, hogy az én hibám.)

23. Bucóka20 (válaszként erre: 21. - Ildikó29)
2013. febr. 2. 23:07

Fel a fejjel nem minden pasas ilyen, hidd el nekem is volt ilyen sztorym.Volt egy pasas,akivel neten ismerkedtem meg.Telefonszámot cseréltünk...nagyon jól elbeszélgettünk,szimpatikus volt.

Taliztunk..ott is minden nagyon jól ment,szimpatikus volt minden téren,meg akart csókolni és hirtelen zavaromban még el is fordultam,de végül csak összejött...lényeg h nyomult és éreztem h szimpatikus vagyok neki.


34éves volt,magyarán 10évvel idősebb mint én.


Még akkor megbeszéltük a következő talit,de az már sose jött össze.Eltünt.Szó szerint,se sms-re se semmire nem válaszolt....


Hát ennyi,csalódás volt akkor.


De azóta már boldog kapcsolatban élek,akivel már össze is költöztem és nagyon nagy boldogság van!:))

Jaaa és mellesleg vele is interneten ismerkedtem meg.:)


Nyugalom,majd jön a következő,csak egy jó tanács h nem kell sokáig halogatni a talit és fel kell arra is készülni,hogy nem fog összejönni...

22. Ildikó29 (válaszként erre: 20. - Bucóka20)
2013. febr. 2. 23:00
Nem mert nem is telefonált sőt még a hívást is más bgette már fel azzal az ürüggyel. hogy ma vásárolta a telefonszámát. És mivel még sajnos ithon lakom anyum egész nap cseszegetett "hogy persze ez a saját bűnöd"
2013. febr. 2. 22:55
Sziasztok ma minden kiderült mert nem voltam sehol csk jól becsapott mert már reggelre hivni se lehetett sehogy mert a száát már teljesen más vette fel soha többet társat nem keresek
2013. febr. 2. 22:54
Na,összejött a randevú?:)
19. ittmost (válaszként erre: 10. - Ildikó29)
2013. febr. 2. 06:25

Sőt írhatott volna emailt is,ha elhagyta a telóját.

Én nem mennék el a talira,csak ha előtte ő ad életjelt magáról,telón v. emailban,és azt is elmondja,miért nem volt elérhető.

18. Molyka
2013. febr. 2. 00:36

Ildike! Küldj neki egy sms-t, ha jon a telefonodra visszajelzés, tudni fogod hogy bekapcsolja-e a telefonját.

Azt mondja a telefon hogy átmenetileg nem kapcsolható, vagy azt hogy a hivott fél nem fogad hívásokat?

2013. febr. 1. 23:09

Ezek általában gyanúsak...,de ne legyen igazam!

Majd holnap kiderül,az jó ötlet,hogy adj magadnak bizonyos időt,ha addig nem jelentkezik, vagy nem beszélitek le,akkor ne várd.

16. Krisz42 (válaszként erre: 12. - Ildikó29)
2013. febr. 1. 23:01
Ha elhagyta a telefont,nem biztos,h fel tud hívni,mert abban volt a szâmod.Viszont szerintem másról van szò.Lehet,h mégis függ vkitől,csak veled nem volt őszinte.Majd holnap kiderül.
2013. febr. 1. 22:48

Várd meg a holnapot.

Bármi történhetett..de nem kell képzelődni.

Gondolom ő megy hozzád,nem te hozzá?


Tali előtt 2 órával hívd fel,h akkor jön e vagy sem,ha addig netán nem keresne.

Ha azt mondja ,h jön...akkor pedig lehet készülődni.

Ha pedig nem,akkor arra is biztos lesz magyarázata.



Én egyszer egy ilyen találkozóval nagyon beszívtam.:D:S Szegény Én!:S


De szerencsére nem hagyott bennem mély nyomot.:P

14. b1303d4229 (válaszként erre: 12. - Ildikó29)
2013. febr. 1. 22:38
Reklamáld te:-)
13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Ildikó29)
2013. febr. 1. 22:35

Szomorú, hogy még nem is találkoztatok, de már ennyi sértettség van benned :(


Őszintén kívánom, hogy minden jól alakuljon.

2013. febr. 1. 22:31
Nem kell ezerszer mondania csak akkor ne reklamálja az éjszaka kellős közepén hogy arra se méltatom hogy egy perc ereéig megkeresem
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Ildikó29)
2013. febr. 1. 22:26

Oké, de tegnap azt mondta, holnap jön.

Ma is mondania kell, hogy holnap jön? Hisz már meg van beszélve, nem?

10. Ildikó29 (válaszként erre: 8. - Csutkamano)
2013. febr. 1. 22:24

Ebben igazad van de ha ne adja isten elhagyta valahol a telefonját még akkor is kerithet egy uutcai fülkét és szolhatna

Mert azért egy egész nap hosszú idő és lehwetetlen hogy 2 percig ne tudjon megtalálni.

2013. febr. 1. 22:18
Én úgy gondolom, ha bvalakinel bezélgetek telefonon 2 hónapig akkor azért azzal a kapcsolatnak tartpzik már hogy akkor fixet igérjen és ne keljen totozni beteg közbe jött valani stb keresen fel és mondja azt nem tudok menni x y z ok miatt
8. csutkamano (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2013. febr. 1. 22:17
Holnapig még van ideje jelentkezni, ha valami közbejött neki. De az is lehet, hogy a telefonjával van gond, lehet, hogy elhagyta valahol.
7. Ildikó29 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. febr. 1. 22:13
na ez igaz de messze lakik és ha azt bse tudom hogy van e szándéka elindúlni vagy sem az elég gáz
2013. febr. 1. 22:11
és sejtésem nincs mi lehet
5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Ildikó29)
2013. febr. 1. 22:10
Ez még nem ok a nagyon fájásra. Majd holnap kiderül. :)
2013. febr. 1. 22:08
Mit Tehetek alakul egy kapcsolatom igaz még nem találkoztam az illetővel és holnapra megbeszéltünk egy randit de nem tudom hogy most mi van mert nem tudom elérni telwfonon és feleslegesen meg nem szeretnék várakozmi igaz messze lakik de még egy sms t se kapok hogy akkor most jön e vagy sem tegnaap még azt monta jövök ma meg elérhetetlen miért szerintetek ki van a tejója kapcsolva állitása szerint nem függ senkitőlMert nekem van egy olyan érzésem hogy történt valami gondja mert egész napra nem szokot elhallgatni...
2013. febr. 1. 22:06
Eddig jó.
2013. febr. 1. 22:01
nekem is
2013. febr. 1. 22:01
Nagyon fáj

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook