Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek tapasztalata a Zactival tablettáról? fórum

Van valakinek tapasztalata a Zactival tablettáról? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. ápr. 17. 17:52

Akit illet! (Biztosan tudja, hogy ki az!)


Stagnálás és pihi helyett olvasgasd és gyakorold a magyar helyesírási szabályokat! 'Mejben'? 'Kecsektető' Stb.

Nem jártatok általános iskolába? II. osztály tananyaga.

45. etab (válaszként erre: 35. - Maggie07)
2007. okt. 20. 22:17
Neked szerencséd volt - én már 2 hónapja vissaküldtem a fel nem bontott dobozt, el is fogadták a reklamációt állítólag - de pénzt azt nem hajladók küldeni. Azt mondják nem tudják mikor kapom vissza.
2007. febr. 13. 19:35
Én ma kaptam meg!Kiváncsi leszek a hatására.Kap hideget-meleget,minden esetre megírom a tapasztalatokat...üdv
43. Hoxa
2007. jan. 19. 18:14

Beleolvasok. Hidd el!

A zactival pedig bárhol beszerezhető termék, senki nem akarja itt árulni.

42. Maggie07 (válaszként erre: 41. - Hoxa)
2007. jan. 19. 17:50
Nem nyomulok semmiféle MLM-ben és nem is kivánom reklámozni, hogy mitől fogytam le, bár a ZAKTIVÁL is maga a reklám. De erről ennyit. A Helyedben bele olvasnék néha a fórumokba, mielőtt ítéletet mondasz mások felett.
41. Hoxa
2007. jan. 19. 13:59
Andy: szerintem valami MLM-et nyom a háttérben. Sose higgy azoknak, akik nem írják le mit csinálnak, csak emailben, vagy priviben. Ott mindig van valami simli.
40. Hoxa
2007. jan. 19. 13:55
Maggie: priviben sem szabad reklámozni. Kösz.
39. Andy06
2007. jan. 19. 13:53

Szia Maggie07!


Engem nagyon érdekelne, hogy mitől sikerült lefogynod. Én ma kezdtem el szedni a zactivalt, írtózatos íze van. Na meg az itt olvasottak alapján nem is tudom, hogy érdemes- e tovább szednem.

2007. jan. 2. 21:43
Sziasztok! Apósom megrendelte a Zactivalt,2 tabletta beszedése után 4kg-ot hízott. Most én próbálkozom vele.Első tabletta után abbahagytam hatalmas étvágyam lett tőle. Hát ennyi.Sziasztok
37. Andika75 (válaszként erre: 36. - Marusz)
2006. okt. 31. 13:46

Köszi, de már visszaküldtem:))

Egyébként én is fogytam 2 kilót (mint írtam) de szerintem ez nem a tabletta hatása volt.

36. marusz (válaszként erre: 33. - Andika75)
2006. okt. 27. 14:32
Szia, Én is megettem egy doboz Zactivalt, és képzeld 4kg-t fogytam. Nem is hittem el.Szerintem mindenkinél máshogyan hat ez a Szer.Asszem rendelek még. Te se add fel!!!
35. Maggie07 (válaszként erre: 34. - Mese)
2006. okt. 20. 18:44
Te tudod, hogy kipróbálod-e. Lehet, hogy nálad használ. Végülis, ha pár nap alatt nem látod az eredményt, akkor még vissza is küldheted, bár az igaz, hogy csak egy hónap múlva kapod vissza a pénzt.Sajnos úgy néz ki, hogy a többségünknek nem használt.
34. mese
2006. okt. 20. 14:19
Én csak a hirdetést láttam ami nagyon kecsegtető, egészen mostanáig azt gondoltam, ez lehet számomra a megoldás. De ahogy olvasom itt a véleményeket, egy világ tört össze bennem. Ezek szerint, semmi értelme megrendelni?Az egész csak kamu?
2006. okt. 17. 12:44

Én is kipróbáltam a Zactivalt. Azt azért sejtettem, hogy a 10+10-es kúrától nem fogok 20 nap alatt 10 kg-ot lefogyni (a 15 kg feleslegből), de nekem már 6-7 kg is jó lett volna kezdetnek.

A végerdemény: -2 kg. Ez is azért lehet, mert én 5 óra után tényleg nem ettem semmit, és több vizet ittam a szokásosnál.

NAGY ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!!!

Mint ahogyan a Metabol, Catabol és társai.

Ennél még a szűztea-kapszula is jobb - olcsóbb is:))).

2006. okt. 3. 17:08
Tegnapelőtt felhívtak, hogy nem akarok-e újabb terméket kipróbálni. Finoman elküldtem Őket.
31. Maggie07 (válaszként erre: 28. - Henrietta22)
2006. okt. 3. 17:07
Erre én is nagyon kiváncsi lenék. Nálad használt?
30. 7130b15964 (válaszként erre: 28. - Henrietta22)
2006. okt. 2. 08:19
Na, már elég régóta szeded. Milyen a hatása?
2006. okt. 1. 23:41

Sziasztok. Mi a tesómmal a Zaktivál elődkjét rendeltük meg. / Aktivál/ Bár én már rég kinőttem abból, hogy higgyek a "csodaszerekben", de tesóm unszolására elfeleztünk 1 dobozt mejben 30db kapszula volt akkor, mert hát Ő nagyon bízott benne, hisz elég kecsktető volt annak a reklámja is / majdhogynem szóról szóra ua. mint a Zaktival-é/ Ami a lények természetesen /vagy sajnos/, egyikünknek sem hatott. Visszaküldtük a bontatlant dobozt, mejnek az árát vissza is kaptuk kb. 1 hónap múlva.

Ez is minden hasonló szer reklámja, a hiszékeny emberek pénzének használatáról szól.

Mert hát ha jobban belegondolunk, jó pár ember elcsábul a gyors siker reményében és akér 10-20ezreket is kifizetnék, mely összeget utána a cég kb. 1 hónapig sajátja ként kezel, forgat, befetet, és ha mindezt jól csinálja igen nagy haszonra tehet szert, mire vissza kell adni a befizetett összegeket.

Az OÉTI szám se jelent semmit, hisz az csak annak bizonyítéka, hogy bejegyzett szerról van szó, mely emberre káros anyagot nem tartalmaz. Azt nem támasztja alá, hogy a szer azt a hatást produkálná amivel "eladhatóvá" tették.

Hát én "röviden" :)) csak ennyit tudtam hozzászólni.

2006. szept. 13. 09:26

Sziasztok!

A ZActival tablettához szeretnék hozzá szólni. Szinte mindenki csak negatív dolgokat repesget róla. Igaz én csak ma kezdet el szedni, és nagyon kíváncsi vagyok hogy hat-e majd. de senki ne gondolja azt, hogy ha szedi lehet mellette tunya és annyit ehet amennyit csak akar. Minden fogyókúrához ( legyen az tabletta, vagy bármi más ) hozzá tartozik a kevesebb étel fogyasztás és a mozgás. Ez csak elősegíti, úgy gondolom. Hogy túl sok vizet hajtana ki? Nem hiszem. A leírásban benne van, hogy sok folyadékot kell inni mellette. Mindenki maga dönti el, hoy elkezdi, vagy nem. hisz benne vagy nem. Én mindenesetre optimista vagyok a bogyóval szemben. Pussz mindenkinek!

27. Saida (válaszként erre: 26. - Maggie07)
2006. szept. 13. 09:25

kedves Maggie07!


Köszike a választ és elolvastam a fórumot ezért érdekelt volna, hogy hol tudok magának a leírásnak utánanézni mivel anyukám gyógyszerész így ért hozzá. de már a telefonszám is segítség ha másra nem érdeklődni jó lesz:)

mégegyszer köszi, szió

26. Maggie07 (válaszként erre: 25. - Saida)
2006. szept. 12. 18:59

Szia Saida!


Ha még nem olvastad végig a fórumot, akkor ajánlom tedd meg. Egyébként, ha még azután is meg akarod rendelni, akkor a 06-96-518-842-es telefonon tudod megtenni. Én a helyedben jól meggondolnám, de a döntés a tied.

25. Saida
2006. szept. 11. 20:45

Sziasztok!


Szeretném megkérdezni hol olvashatok a Zactival-ról, hol rendelhetem meg és mennyiért?

Aki tud plíz segítsen mert nem találtam eddig ról a a neten semmit:((

Előre is köszike!!

24. KJ-k
2006. szept. 11. 13:19

Hello!

Örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, s mivel "nem mondhatom el senkinek..."

Nagyon dühös vagyok, legfőképpen magamra, hogy bedőltem. Pedig nagyon óvatos voltam, de úgy látszik nem eléggé. Megnéztem az OÉTI lapján, hogy valóban bejegyzett termék-e. Igen, az. Végigolvastam minden apróbetűs részt, főleg a pénz vissza fizetési garanciáról. Megrendeltem 20 db-ot, amihez ugye még 20 db járt ajándékba. Azt írták, "ha 30 napon belül visszaküldi a második csomagolást" - ez szerintem azt jelenti, hogy a + 20 db-ot kell visszaküldeni. Elkezdtem szedni, az első 10 db-ot, semmi hatása nem volt. Visszaküldtem a második 20 db-ot, sértetlenül, ahogy kérték. Vártam a pénzt, jött a pofon. Küldtek egy levelet, hogy 30 db-ot kellett volna visszaküldeni, így nem fogadják el a reklamációmat. Ráadásul csak 10 db-ot küldtek vissza abból a 20-ból, amit mellékeltem a reklamációmhoz. Ennyi a sztori!

Jól megtanultama leckét, a saját káromon!

Legyetek óvatosabbak, mint én!

Üdv!

23. Maggie07 (válaszként erre: 22. - Fcf0c655e6)
2006. szept. 5. 08:46
Szia! Én nagyon egyetértek veled. Bár én kipróbáltam, de hamar beláttam, hogy ez csak kamu, semmi hatása nincs. Tényeg csak vizet hajt.
2006. szept. 5. 04:18

bocsi, meg valamit elfelejtettem; az emberi test 70%-a viz. A Zactival nevu tabletta kozonseges vizhajto. Ha szeded, es megbontod a tested vizhaztartasat, nagyon komoly baj lehet belole, ertem ezalatt a halalos aldozatokat is, ami, sajnos nem keves, de errol nem beszelnek a tablettat gyarto cegek, mivel nekik egyetlen celkituzesuk van, megpedig az, hogy minel tobbet profitalni a lefogyni vagyo emberektol.Foleg a holgyektol. A vesenek a viz annyi, mint a szivnek az oxigen. Ha nem kap eleg vizet, hogy kitisztitsa a szervezetet, akkor konnyen odelent talalhatjuk magunkat, meghozza igen hamar.

Nem szerettem volna megbantani senkit, aki szeretne lefogyni, de a vizhajto csupan a vizet zavarja ki a szervezetbol, ami letfontossagu, nem pedig a lerakodott zsirt, ami kozel sem az.


Sziasztok, koszonom, hogy meghallgattatok.

Baby Kitty.

21. fcf0c655e6 (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2006. szept. 5. 03:52

Szia! Mindossze az utolso mondatodra szeretnek reagalni, arra, hogy " akkor nem lenne kover ember a foldon.."

Pusztan annyit szeretnek hozzafuzni, hogy sok mindent ateltem az eletem folyaman, de van egy sziklaszilard meggyozodesem; az emberek erteket nem kilora merik...

20. Maggie07 (válaszként erre: 19. - Denise77)
2006. aug. 30. 13:09
Lehet, hogy neki használ, de az is lehet, hogy csak a felesleges vizet hajtja ki belőle és azért fogyott. Várd ki a végét. Ha folyamatos lesz ez a tendencia akkor beszélhetünk eredményről.
2006. aug. 29. 18:51

Sziasztok!


Csak annyit akarok írni vki kérdésére, hogy a Zactival tabletta hat! Méghozzá jól! Egy barátnőm 4 napja szedi és 2-3 kilót fogyott!


Én is ki fogom próbálni, szerintem próbáljátok ki ti is (akinek kell)

2006. aug. 19. 13:18
Nekem meg azt írjátok meg, hogy mi a hatóanyag benne! Köszi
17. Csúr
2006. aug. 18. 23:34
Maggie, kérlek, nekem is írd meg! Köszi, köszi, köszi
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook