Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Premenstruális szindrómára van megoldás? fórum

Premenstruális szindrómára van megoldás? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 11:10
b6 es magnezium segit
2013. febr. 1. 15:58
Ha neked nem jönne be majd a gyógyszer,nyugodtan próbálkozz abban az időben mikor kezdődnek a tüneteid nagyon enyhe nyugtatóval,vagy már nyugtató hatású szerrel ami nem árthat és nem okoz függőséget neked sem!!!sokszor hirdetnek rádió reklámokba meg a tv-ében ilyen csodaszereket.Egyszer érdemes kipróbálni is őket.hátha így találsz majd rá a neked legjobbra!:)
6. Ági05 (válaszként erre: 5. - Balu53)
2013. febr. 1. 15:48

Köszönöm,mindenképp kipróbálom.

Annyira utálom magam én is a kirohanásaimért.

2013. febr. 1. 15:39
Szia!Persze: Sedatif Pc a neve.Hát..nekem sem egyből jött be,de én úgy érzem segít:))Talán az is benne lehet hogy elhiszem tényleg jó,mert ugye a homeopátia erről is szól hogy higgyünk benne:)De összevonva magnéziummal nekem most bejött a héten is:)Együtt érzem veled, mert borzalmas hogy nem tudjuk sokszor kontrollálni magunkat ebben a helyzetben..Én szegény gyerekeimen és páromon láttam a kirohanásaim utóhatásait..Nagyon szégyelltem is magam és akkor döntöttem nem mehet ez így tovább!!!:)
4. Ági05 (válaszként erre: 3. - Balu53)
2013. febr. 1. 15:30

Megírnád a nevét?

Szoptatásnál próbálkoztam homeopátiával tejserkentésre,az sajnos nem segített.Így kicsit szkeptikus vagyok.De mindent meg kell próbálnom,mert ez már nem állapot.

2013. febr. 1. 15:25
Én egy enyhe homeopátiás nyugattót szedek erre és eddig nagyjából bevált!Kissé elálmosít ugyan,de igyekszem este bevenni és az másnap is még használ.+ szedek előtte napokkal magnéziumot is:)Amióta gyerekeim vannak enyhültek a tüneteim amúgy,mert muszáj előttük tartanom magam.
2013. febr. 1. 15:17
A menstruáció 2-3.napján elmúlnak a tüneteim.
2013. febr. 1. 15:16

Mindig küzdöttem a pms-sel,de inkább fizikai tüneteim voltak,esetleg kisebb ingerlékenység.Lassan egy éve (méhen kívüli műtétem volt)felerősödtek ezek a tünetek.A lelki része elviselhetetlen 7-10 napon keresztül rémálmaim vannak,hol fázom,remegek,hol izzadok,feszült vagyok,mindenre ugrom (amúgy nyugodt természetem van),megy a hasam,többször hánytam,rettenetesen szorongok ok nélkül,sokat sírok.Egyik nőgyógyász a Premenst javasolta,7 hónapja szedem,nem enyhültek a tünetek.Másik orvos azt mondta a fogamzásgátló lenne megoldás,de nem szedhetek.

Így szenvedek tovább,de sem nekem,sem a családomnak nem jó ez így.

Valaki tud megoldást?Aki járt hasonló cipőben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook