Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fülplasztika ingyen 18 év alatt. Segítsetek! fórum

Fülplasztika ingyen 18 év alatt. Segítsetek! (beszélgetős fórum)


9. Krisz42 (válaszként erre: 8. - Mihokniki)
2013. jún. 22. 11:26
Fiamnak 2napja műtötték,neki nagyon szétâllt,doki mondta,h igazi férfias fülei vannak,rengeteg porcot kellett kiszedni.Ha Pesten csináltatod Jòsvayhoz menj,emberileg is nagyon ott van,szakmailag is,eddig mindenki nagyon dicsérte.Ráadásul valahol 200ezret mondtak,ő 160-ért csinálja,neked gondolom 80ezerből megvan.A Szent Imre kórházban van.
2013. jún. 22. 09:44

Sziaaa!


nekem is a füleimmel van gondom, vagyis csak az egyikkel ami nagyon klepa, viszont a másik nagyon szép, olyan mint ha odavasalták volna a fejemhez. a klepa fülemet mindig a hajammal takarom el. nagyon sokat olvastam a fülplasztikáról, picit megnyugodtam, [link] De még kell golgoznom, hogy összejöjjön a pénzem.

7. Krisz42 (válaszként erre: 6. - Bonnie_new)
2013. jún. 10. 15:47
Kösz,de úgy néz ki fizetni kell,viszont 120ezer lesz és olyan csinálja,aki emberileg is,szakmailag is nagyon jò.Ráadásul nem elég,h elég nagy részt kell a porcbòl eltávolítani,felül is műteni kell,mert különben felül előreliffedne-jobb szòt nem talâltam râ.
2013. jún. 10. 15:28

Sziasztok,

Szegeden Dr. Vass Gábor aki fül-orr-gégész és plasztikai sebész is.

Annyit még hozzátennék: érdeklődjetek utána, hogy itt a bőrklinikán mi szerint van a plasztikai sebészeten az hogy tb-s vagy nem egy műtét, mert van kint a klinikán tájékoztató, amin fel vannak sorolva tételesen, árral megjelölve a beavatkozások. És ezen 40e Ft-ot írnak a fülplasztikára. Mégse 180e. Próba-cseresznye! :)

[link]

5. Krisz42 (válaszként erre: 4. - Zefex)
2013. ápr. 10. 10:09
Nem,most akarjuk,de nekem az jött le,h pénz nélkül nem megy,azért minden infonak örülnék.Neki komoly műtét lesz,mert porcot is kell kivenni.Legalábbis ahogy én látom,mert nagyon szétáll neki már a porcnál is.
2013. ápr. 10. 07:29
Aktuális még, vagy már megoldottátok? Úgy tudom, a fiam egyik barátját a Madarász Viktorban műtötték, de min. 5 éve. Megkérdezzem, vagy már túl vagytok rajta?
2013. jan. 31. 21:55
A fülplasztikán csak olyanok vannak,akik kemény pénzekért mentek-mennek plasztikai sebészhez.Nekem nagyfiam füleit kellene műteni,râadául neki annyira elâll,h a porcot is műteni kell.Olyan orvos neve kellene,aki praktizál is sima orvosként,mert oda kell menni.Plasztikai sebész mondta,h van ilyen,de országosan is kb.4-5.Azt szeretném kideríteni kik azok.
2013. jan. 31. 21:23

A "Fülplasztika" fórumon minden infót megtalálsz ;)

Bp-en úgy tudom a Honvédban van ilyen, de nem mernék megesküdni rá, 5éve volt.

Ha megműtteted ne bízd magad fül-orr-gégészre, csakis plasztikai sebészhez menjél, senki máshoz!

2013. jan. 31. 21:19
Azt már kiderítettemh 18év alatt ingyen is lehet fülplasztika,de olyan orvost kell talâlni,aki állami kórházban orr-fül-gégészként is praktizâl.Valaki ismer ilyet?Elsősorban Budapesten érdekelne.Állítólag országosan csak 4-5 ilyen van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook