Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Albérlő társat keresek fórum

Albérlő társat keresek (beszélgetős fórum)


2013. febr. 1. 09:15
Új nap, új remények...Vagy rossz a cím, amit megadtam, vagy rossz helyen keresgélek, de eddig nem sok sikerrel jártam :(
2013. jan. 31. 16:51
Lassan lejár a műszakom, írjatok nyugodtan! holnap itt leszek, mindenkinek szép estét!
3. álmodozó hölgy (válaszként erre: 2. - Herr Ente)
2013. jan. 31. 16:38

Köszönöm!

Sok választásom nincs,dolgozom,gyereket nevelek, de nem haladok egyről a kettőre. Hibá kesergek a sorsomon, csak magamon tudok segíteni.Gondoltam veszíteni valóm nincs, és hátha rám mosolyog a szerncse:) jól esett, hogy írtál! Mégegyszer köszi!

2013. jan. 31. 16:35
(Remélem, sikerül találnod valakit, mert ez egyedi és remek ötlet, amivel még így nem találkoztam. Ritka, mikor valaki ilyen találékony és nem az antiszocialitására támaszkodik. Sok szerencsét tényleg! (: )
2013. jan. 31. 16:30

Sziasztok!

Nincs valaki, aki hasonló cipőben jár, mint én? Két gyermek édesanya vagyok, és lakásproblémával küzdök. Nem tudok egyedül Budapesten kibérelni, illetve fent tartani egy lakást. Két lányom van 6 illetve 18 évesek, a nagyobb jelenleg kollégiumba jár! A belvárosban dolgozom, rendszerető, alkalmazkodó, néha feszült, de nem hisztis:) Úgy gondoltam, hogy hasonló élethelyzetben lévő anyukával "ismerkednék" és közös erővel átvészeljük a válságokat.

Legyen szép napotok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook