Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diétát kezdenék hétfőtől fórum

Káposztaleves diétát kezdenék hétfőtől (beszélgetős fórum)


2013. febr. 20. 13:37
Én a kapszulát szeretném elkezdeni hamarosan
12. Anda39
2013. febr. 20. 12:37

Sok év és sok fogyókúra tapasztalat mondatja velem a következőket:

le lehet fogyni nagyon hamar, ha az ember nem eszik, de ha utána visszaáll minden a régi kerékvágásba, a kilók is visszajönnek. Ez van.

11. Baby-G (válaszként erre: 10. - 7a183ed54a)
2013. febr. 20. 12:26

[link]


Nekem 5 nap alatt 4 kilo ment le es nem jott vissza de odafigyeltem mit eszek . Kivalo meregtelenito !

10. 7a183ed54a (válaszként erre: 9. - Mari20)
2013. febr. 1. 18:02
Sajnos nem kaptam számomra megfelelő válaszokat,tényleg ilyen kevés a tapasztalat?És a kapszulával mi a helyzet?azt talán többen probálták?Persze gondolom egyhangú lesz egy idő után,de ez ellégé egyszerű fogyókurának hangzik.Elég sok mindent kiőróbáltam már,de amikor abba hagyom akkor minden vissza kuszik,élet mód váltást sajnos nem tudok megoldani,sem anyagilag sem a munkahelyi lehetőségek miatt.Tehát akkor mi marad? Csak a súlyfelesleg.Köszönöm az eddig hozzászóloknak.
2013. jan. 31. 14:15

és miért kell kinoznod magad?


iszol elegendő vizet? eszel megfelelő vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet?


a szervezeted ha éhezik, még többet fogsz kivánni


járj utánna, ha érdekel kérdezz

2013. jan. 31. 14:10

Szia!



Én is csináltam, kétszer is.

Az első 20-22 éves korom körül volt és kb. 5-6 kg ment le.

A második 1 éve és kb. 5. Tavyl én úgy ettem, hogy jóval kevesebb hagymát tettem bele és belefőztem chilipaprikát.

Így sokkal jobb lett az íze. Én húst nem ettem, a mindmegette.hu alapján csináltam.


DE!


Ez azért nem jó, mert ha utána ugyanúgy eszel mint előtte, akkor min. ugyanannyi meg vissza.

Ez egy tipikus jojo diéta. Csak akkor használ, ha utána is diétásan táplálkozol.


Alapvetően egy más fajta étkezésre kellene átállnod és legalább minden másnap aktívabban mozogni valamit.

Én most a 90 napost csinálom és eddig ez a legjobb, pedig mióta az eszem tudom állandóan fogyózom.

2013. jan. 31. 14:07

az unoka tesóm csinálta 75kg volt most 60kg.

neki sikerült.:) hajrá.

neki nem volt semmilyen panasza a k.levesre. imádta amikor megunta akkor párolva ette csirke mellel zöldségekkel.

2013. jan. 31. 13:49
Én is csináltam, de ahogy az előttem szóló is írta, egy darabig meg, de 2-3 nap múlva a gyomrod fordul ki tőle. Én is zöldségleveseket csinálok (brokkoli, sárgarépa-fehérrépa, hagyma, kelkápi) szabadon választható összetevőkkel, egy csepp olivaolajat cseppentek bele, erős pistával megspékelve isteni! Diétás finomság. Reggelire joghurt, tojás, kétszersült, majd gyümölcs, estére szintén valami light-os salátaféle. Ez nekem bevált.
2013. jan. 31. 13:49
talán tudod, hogy a k.leves úgy fogyaszt, h. hasmenést okoz és én személy szerint nem is tudtam emiatt csinálni, mert olyan fájdalmas hascsikarással is járt, ráadásul olyankor jó, ha otthon vagy, amikor 'szaladni' kell ... persze, lehet, h. te nem így éled meg - ez tényleg csak a saját tapaszt.
2013. jan. 31. 13:49
Szerintem jobban járnál egy rendes életmódváltással, mint ilyen villámdiétákkal..semmi értelme, sőt, kifejezetten káros, amit meg lefogy vele az ember, rögtön visszahízza, ha abbahagyta..
2013. jan. 31. 13:44
Beírod a a hoxás keresobe hogy "káposztaleves diéta"és találsz 12 forumot ezzel kapcsolatban, kicsit olvass bele, talán megtalálod amit keresel.
2. gkreka (válaszként erre: 1. - 7a183ed54a)
2013. jan. 31. 13:27

Nagyon egyhangú diéta. A hét közepén már a falat fogod kaparni az ízétől.


Jobban jársz, ha a különböző zöldségekből minden nap más párolt zöldséget vagy nyers salátát csinálsz és a párolt csirkét azzal eszed. Így változatosabban tudsz fűszerezni.

2013. jan. 31. 13:23

Sziasztok!

Segítséget kérnék akik már csinálták a fenti saját készítésű leves diétát.Én most azt kezdeném el amiben van csirkemell is.Reggelire mit egyek ami kb.200kal.és munkahelyen is eltudom fogyasztani.Meg tippeket ötletek is szeretnék kérni tőletek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook