Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 30. születésnapra milyen meglepetéssel készülhetnék? fórum

30. születésnapra milyen meglepetéssel készülhetnék? (tudásbázis kérdés)

13. Cs.Anita (válaszként erre: 1. - Csajos08)
2013. febr. 1. 15:49
A legjobb barátomnak a 30.-ra harmincas táblát nyomtattunk (közlekedési tábla) plusz titokban lett mindenki meghívva. Őt pedig úgy csaltuk oda h a felesége elhozta, mintha csak, beülnének enni egy pizzát. Ekkor mi ott vártuk a tüzijátékos tortájával vagy 40-en. :-))) Jahh a kinyomtatott 30-as tábla szétszórva kivolt rakva a teremben mindenhov, ahová csak nézett. :-)))
2013. jan. 31. 10:14
Szia, nálunk a férjemnek volt kerek évfordulója, ezt egy vacsorával bulival ünnepeltük meg, tizenhatan voltunk. Tőlem egy palack bort kapott, amibe nem bor volt, hanem 50 db ezer forintos. Becsomagolva dodozba, a lényege az volt, hogy kalapáccsal kellett kibontania. :):):) A Fényképeit átszerkesztettem nagyon viccesre, és kicsipeszeltem a falra madzagra. Tortája hatalmas női felsőtest volt, méretes cicikkel. Volt ám nagy öröm rivalgás! És a kedves sógora, sógornője ajándéka egy hastáncosnő volt. Szóval nagyon emlékezetesre sikerült a szülinap, mindenki mondta hogy jól érezte magát. Hajnal 4-kor kerültünk ágyba!
2013. jan. 31. 09:09
igaz hogy ez csak kiegészítő ajándéknak jó, de az anyukám 50. szülinapjára 50 apró ajándékkot csomagoltunk be külön külön, és az egészet egy nagy dobozba tettük. Egyesével kellett kibontani az ajándékokat. Ja, és a "fő" ajándék előtt, hogy izguljon mit kaphat :D
2013. jan. 31. 08:24
Nekem nincs tippem,de gyűjtök ötleteket,mert az én párom is 30 lesz idén.Nem nagyon szoktuk "felfújni" a szülinapokat,csak egy torta és kész.De ez most a 30. lesz,nem csak egy tortát szeretnék.Bár bulit nem fogok rendezni,de valami emlékezetesebb ajándékot szeretnék. :)
2013. jan. 31. 08:18
-bocs-tűzoltó:D
2013. jan. 31. 08:18
nálunk egy élmény millió ajándékkal sem ér fel:D
2013. jan. 31. 08:18

váltsd valóra régi álmát


férjemnek anno 30.ra egy különleges barlangi túrát szerveztem a barátaival kiépíteten járatokra,meglepinek:) imádta:)


vágya még egy sétarepülőzés visegrád felett,és h várkapitány lehessen...

nah az utóbbi nehéz lesz,de van még időm:DD


neki mi az álma?akár az igazi gyerekkori?


van aki tázoltó akart lenni,és bpen van egy hely ahol a tűzoltóknál be lehet menni,beöltözni,stb:)

2013. jan. 31. 08:16
:D tesóm lány,és ő is most lesz 30...így a mi ajándékunk nem megfelelő:D fotózást kap sminkessel,stylisztal meg minden:P női:DD
2013. jan. 31. 08:09
Na igen a lényeg lemaradt. Férjemnek kellene és budapestiek vagyunk, sőt zuglóiak. Eddig köszönöm a hasznos ötleteket!:)
2013. jan. 31. 08:05

Zuglói vagy?

ha igen akkor Ballinggal egybe kötötten Sugár fenti emelt szárnyon ;)

ott kajálni is tudtok! és jó:)

2013. jan. 31. 07:58

30-as tábla... ;)

Kicsit több infó kéne, h melyik városban, nemek aránya, zenés vagy csak beülős, enni is akartok vagy inni, milyen feladatokat akarsz? Kinek? Az ünnepeltnek vagy mindenkinek?

2013. jan. 31. 07:58
nő v férfi?tesód,ismerős,barát,barátnő?
2013. jan. 31. 07:55
Szeretnék ötleteket kérni 30. születésnapra. Vicces feladatok, ajándékötletek, helyszín, ahol le lehet bonyolítani a bulit. Köszönöm előre is a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook