Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan akadályozhatom meg fogyókúra közben, hogy lógjon a bőröm fogyás után? fórum

Hogyan akadályozhatom meg fogyókúra közben, hogy lógjon a bőröm fogyás után? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 19. 13:14
Edzőterem :) Én sokat folytam és a stiákat is szépen kifeszesítette a súlyzózás
10. Akinom-rock (válaszként erre: 9. - Akinom-rock)
2013. febr. 18. 13:13
Még hozzátenném, hogy utólag is húzódik vissza a bőr, nem egy netes ismerősömnek ment vissza a helyére, érezte, ahogy húzódik neki! :)
2013. febr. 18. 13:12

Én szedek szelént is, az is jó, rengeteg torna, kardiót nagyon ajánlják, sok víz, kis masszázs, egészséges étkezés, hideg-meleg váltó zuhany, kenegesd valamivel, hogy hidratált legyen (pl- szőlőmagolaj, de ezerféle olajat ajánlanak olvass utána, tapasztald majd ki).

Persze sok múlik az életkoron is, meg a genetikán.

Kicsit én is félek, hogy milyen lesz, de van egy 140 kilóról 70-re fogyott netes ismerősöm (28 éves talán), neki ahhoz képest csodaszép a bőre!

2013. jan. 30. 23:11
Torna ezerrel:) +sok víz +masszázs
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Ecner)
2013. jan. 30. 22:54
Lassan fogysz, és sokat imádkozol a jó adottságokért :o)
6. alficica (válaszként erre: 4. - Ecner)
2013. jan. 30. 22:24
ultratone elég hatásos ilyen esetekben
2013. jan. 30. 22:24

ha oylan a bőröd, és sokat fogysz sehogy.

ez nagyobbrészt alkat, fiatalság stb. Sok folyadék, lassú fogyás, stb segíthet. De ha sok már nagyon a bőr csak a csoda egy határ fölött meg a sebészkés.


alapból ha fiatal vagy próbálj lassan fogyni, és fiygelni, hogy midnig legyen elég folyadék a szervezetedben, sose dehidratálódj, ez a lényeg még. És azért lassan fogyj, hogy legyen ideje a szöveteknek alakulni. a bőröd is szüövet, valamennyire rugalmas. a gyors hízás fogyást nehezen tolerálja ált.

2013. jan. 30. 22:23
90 napos diétát csinálom, sikerül fogynom vele. Mivel sok feleslegem van, ezért már most sok kiló lement. Szobabiciklizni szoktam minden reggel egy órát, márciustól meg lesz uszodába bérletem és tudok menni majdnem minden nap. De nagyon félek, hogy a hasamon a bőr lógni fog. Tehetek még valamit, hogy elkerüljem?
2013. jan. 30. 22:23
A rendszeres torna sokat segít!
2013. jan. 30. 22:21
Torna, torna, torna :)
2013. jan. 30. 22:20
Hogyan akadályozhatom meg fogyókúra közben, hogy lógjon a bőröm fogyás után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook