Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Villanófényes kezelés pattanásokra fórum

Villanófényes kezelés pattanásokra (beszélgetős fórum)


12. Rescue
2013. jan. 31. 22:53
Nekem gyerekkoromban is voltak bőrproblémáim, az elmúlt, serdülő koromat végigkísérték a pattanások, az orcámon viszont ilyen kinyomhatatlan állandó gyulladások vannak, amik néha nagyon belobbannak, és utána nehezen gyógyulnak.
11. Krisz42 (válaszként erre: 10. - Rescue)
2013. jan. 31. 13:49
Én tudom milyen,én is azzal küzdök.41èves koromig egyetlen pattanásom se volt,előző télen viszont tele lett az arcom.Dec.közepén jött ki,aztán júni.közepén elmentünk nyaralni és 3.nap eltüntek.Most októberben kezdődött,de nekem mindkét alkalommal menstruáciòs problémák is voltak,úgyhogy most várok a hormonvizsgálat eredményére.Egyébként voltam két bőrgyógyásznál is,de semmi nem használt.Néha utálok kimenni emberek közé.
10. Rescue (válaszként erre: 8. - F1e23b97ee)
2013. jan. 31. 08:44
Köszi. Nem olyan vicces ám, miutám 100 féle dolgot kipróbáltam, s nem használ.
2013. jan. 30. 22:23
Én az előző császáros sebemmel jártam. Volt vele némi probléma, a kezelés szépen összehúzta.
2013. jan. 30. 21:49

Az atomvillanás fénye a legjobb rá.


Attól biztos elmúlik.


:-)

7. 325d3a7c83 (válaszként erre: 5. - Mari20)
2013. jan. 30. 21:44
Hülyeség.Hormonális oka lehet.Persze nem kell mindig csokit enni,meg túl zsírosat,de hoyg végképp száműzni ezeket a dolgokat, marhaság lenne.Vérvétel,és külső kezelés segíthet.
6. Rescue (válaszként erre: 5. - Mari20)
2013. jan. 30. 19:21
Leálltam mindem mű dologról. Bio, natur termékeket eszek és sütök. Édességet, fehércukrot sem fogyasztok.
2013. jan. 30. 18:42

nem akarlak megsérteni, de amennyire én tudom táplálkozási probléma okozza a pattanásokat


elég sok "mü" kaját adnak enni mostanában

lehet fehérje okozza, habár amit most olvasam könyvet azt irja a doktor, hogy minden tünet, valamilyen hiányt jelez a szervezet

vitamin, ásványiana vagy mikróelem....


Egészségünk titkai filmet tudom még ajánlani

jót tesz, mert tisztán látod a problémát


szerintem a belülről a probléma gyökerének megkeresése jonn mint külsőleg a tünetet kezelni


ebben az esetben bármikor vissza jön a probléma

vagy ott vagy máshol

2013. jan. 30. 17:29

Nem fáj, inkább kicsit kellemetlen, csípős érzés, de abszolút kibírható, nincs miért tartanod tőle. Utána fél óráig lehet olyan érzésed mintha megkapott volna a nap. Csak úgy érdemes csinálni, hogy előtte kipucolja az arcbőrödet a kozmetikus, és utána, ha a bőröd lenyugodott, tehát napokkal később, menni az IPL kezelésre.

Én évekkel ezelőtt jártam ilyen kezelésekre, az első után gyönyörű lett a bőröm és egy hónapig rendben is votl, a további kezelések után csak rosszabbodott, de ez nyilván tőlem függött inkább, nem a villanófényes kezeléstől. Szerencsére ma már nincs rá szükségem, mert elég drága dolog.

3. f758a7200f (válaszként erre: 1. - Rescue)
2013. jan. 30. 15:35

Én is voltam már, biztos sokféle létezik, de nem tudom, mennyire jó pattikra mert nekem más miatt volt, napfolt és stimolálja a kötőszöveteket. Nekem személy szerint pont a pattanásokra volt egy olyan hatás, hogy volt 2 pont "érőben", hát az a kettő ki is jött másnap, de a kozmetikus azt mondta előre, hogy a stimolálás miatt előfordulhat meg a meleg miatt is.


Én olyat éreztem, hogy amikor villant, bár csukva volt a szemem, de hát akkor is, nagyon erős fényt és pici áramütésszerű érzést, és leginkább ahol csont volt a közelben, ott ezt jobban éreztem, pl. homlokon emiatt nem is lehet csinálni.


HA ugyanarról a kezelésről beszélünk, hát a pattanásokra sztem pont ne, de amúgy a kötőszövetre nagyon jó és napozás utáni pici foltokra, sötétebb hegekre is jó, mert halványít

2013. jan. 30. 15:26

Szia!

Nem tudom, hogy mennyire releváns a válaszom, mert bár voltam ilyen kezelésen, én szőrtelenítés céljából mentem. Nem mondom, hogy kellemes érzés..bár nem tudom, hogy arcon milyen. Gyakorlatilag egy rövid csípő, áramütésszerű érzés:)

2013. jan. 30. 15:08

Ki járt már ilyen kezelésen? Fájdalmas? Milyen érzés? Én a pattanásaim, bőrproblémáim miatt mennék, ezt ajánlották.

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook