Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki hallott már az Organo Goldról? Ganoderma kávéban? fórum

Ki hallott már az Organo Goldról? Ganoderma kávéban? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 23. 14:41
Hallottam, kóstoltam is. Én egy ún. kóstoló csomagot - helyesebben kettőt - rendeltem egy nagykovácsi forgalmazótól, aki a honlapon feltüntetett 3x3 tasak helyett csak 4x2 tasakot küldött 3500 Ft + 800 posta ktg-ért. Mind a két adag 8 darabos volt, tehát tévedés kizárt. Nos, nem azért az egy-egy tasakért, de szerintem ez nagyon szerencsétlen bemutatkozás volt a részéről, pláne ha azt nézem, hogy információi szerint olyan termékmintákat értékesítnek, amiket ingyen vagy esetleg alacsonyabb áron kapnak meg mint ahogyan továbbadnak. Egyébként semmi nagy szám a kávéjuk, sőt gyengébbnek tartom mint a DXN-t (nem vagyok ez utóbbi forgalmazója, mielőtt még valaki azt hinné, csupán egy jóhiszemű fogyasztó, aki innentől befejezte velük a kereskedést.)
2013. márc. 7. 18:39

Sziasztok!


Én november óta fogyasztom rendszeresen a terméket és nálam bevált.

Próbáld ki azzal nem veszíthetsz.

Az üzleti részéről nem tudok nyilatkozni.


Angyalka

2013. jan. 29. 14:58
Nem:)
2013. jan. 29. 14:57

Sziasztok!


Hallott már valaki az Organo Gold által forgalmazott ganodermás kávéról? Vannak személyes tapasztalatok? A rendszerükben lehet fantázia?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook