Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Feltörték az e-mail fiókomat, vissza lehet állítatni a régi jelszót? fórum

Feltörték az e-mail fiókomat, vissza lehet állítatni a régi jelszót? (tudásbázis kérdés)

2013. máj. 25. 11:19
Velem is ez történt,csak ez egy lovas játékban( howrse) és gyanusítottam,ő tagadta,de amikor csak ketten voltunk az öltözőben,akkor bevallotta. És még én voltam a hazug. Szemét ez a csaj. De te is kérdezd meg tőle amikor egyedül vagytok!
2013. máj. 25. 08:32
Ha feltörték, akkor miért akarod a régi jelszót visszaállítani???
2013. máj. 25. 08:01
jobb akkor ha uj jelszot valasztasz
11. mkriszti81 (válaszként erre: 10. - Szafaripók)
2013. jan. 29. 14:33

Mivel csak ebben bízhatsz, egy próbát megér, egyébként - mint már írtam - nincs mit tenni sajna...


(és tanulj belőle, nagyon fontos dolgokat soha ne e-mail fiókban tárolj, pláne nem egy citromailen...., inkább írd ki lemezre stb)

10. szafaripók (válaszként erre: 9. - Mkriszti81)
2013. jan. 29. 14:16

Olyan anyag, ami a gépen is megvolt, csak mivel a laptop alaplapja megsérült, ebben a biztonsági másolatban bíztam... Ekkor szembesültem vele, hogy nem tudok hozzáférni a fiókhoz...


Szerinted ha valaki bosszúból letilt a saját fiókodról, majd kérésre elküldi, ami kell????

9. mkriszti81 (válaszként erre: 6. - Szafaripók)
2013. jan. 29. 13:50

De milyen fontos anyag az, amit egy e-mailben tárol az ember? Ilyesmit mindig a saját gépeden...nem?


Akkor mondd neki azt, hogy nem a jelszó kell, csak küldje át neked (egy másik e-mail címre), ami kell, ennyit igazán megtehetne...

Ha nem, akkor sajna nincs mit tenni :(

8. mkriszti81 (válaszként erre: 7. - Globus)
2013. jan. 29. 13:48
citromail van neki
7. globus (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2013. jan. 29. 13:41
Gmailben újabban nem lehet beírni a régebben használtat, mert jelzi, hogy ez már volt.
6. szafaripók (válaszként erre: 5. - Mkriszti81)
2013. jan. 29. 13:33

Nem, egyik napról a másikra történt.

Az ismerős megkeresése is megtörtént, tagadja, de elég erős a gyanú, hogy ő csinálta.

Bosszúból csinálta...

Mások számára tényleg nem érdekes dolgok, nekem viszont fontosak... Hát ezért...

2013. jan. 29. 13:28

Inkább vedd fel a kapcsolatot a "kedves ismerőssel", ha már tudod, ki az és kérd meg, hogy azt azokhoz engedjen hozzáférni, utána azt csinál, amit akar...


Amúgy ha semmi érdekes nem volt rajta, akkor miért törte volna fel? Nem lehet, hogy megszűnt, mert nem léptél be jó ideje?

4. szafaripók (válaszként erre: 2. - C6973617d3)
2013. jan. 29. 13:24
1-2 anyaaghoz szeretnék hozzáférni, amit ott tároltam. Utána meg is szünetetném a fiókot, ahogy van...:(
2013. jan. 29. 13:23

Volt egy e-mail fiókom, amit viszonylag ritkán használtam, inkább anyagokat tároltam rajta "biztonságképpen".

Szerettem volna belépni, de nem fogadja el a jelszavamat. Ha jól sejtem, egy "kedves" ismerősöm feltörte a fiókomat.

Vissza lehet állítatni a régi jelszót? Mondjuk ha megírom, hogy a tavaly használtat állítsák vissza??

Se biztonsági kérdés, se alternatív e-mail nem játszik (valószínűleg azt is törölte)...

Ja, citromail...

2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Szafaripók)
2013. jan. 29. 13:22
Én nem tenném, mert újra feltörhetik.
2013. jan. 29. 13:21
Feltörték az e-mail fiókomat, vissza lehet állítatni a régi jelszót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook