Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudom a póthajat kiszőkíteni? fórum

Hogyan tudom a póthajat kiszőkíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 29. 12:46

A póthajra még jobban kell vigyázni, mint arra, ami még a fejen van. :)

Én a 12-es oxit semmiképp nem használnám. Mivel eleve szőke volt az alap, inkább tegyél rá színleszedőt, igaz, hogy az sokkal többe kerül (dm-ben vagy 3e körül van, így olvastam valahol fórumban) viszont nem árt a hajnak.

2013. jan. 29. 11:04
Oké köszike kipróbálom :)
4. c6973617d3 (válaszként erre: 3. - Tomka1)
2013. jan. 29. 10:50

:D

Robbani nem fog, max kocsonyás lesz tőle a haj, egy fél adagra biztosan szükség lesz, mivel ez sűrű nehéz eloszlatni rajta.

2013. jan. 29. 10:32
Igen azt olvastam de ott az egész porhoz írja, azért is kérdeztem itt, mivel nekem csak egy pár szál hajhoz kell és mondták hogy nagyon kell vigyázni az arányokkal, mert robbanhat is.
2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2013. jan. 29. 10:30
A szkítőporon van utasítás, hogy mennyi oxy kell hozzá.
2013. jan. 29. 10:15

Sziasztok!


Van egy 4 soros csattos póthajam, ami eredetileg szőke volt. Azóta már barnára festettem de sajnos nem fogta be rendesen (pedig többször is be lett festve) úgyhogy most szeretném visszacsinálni szőkére. Voltam fodrászkellékes boltban ajánlották a Kallos szőkítőporát és egy 12 % oxit.

Na most ez a haj amit szeretnék visszaszőkíteni elég vékonyka, így gondolom nem kell az egész szőkítőport és az oxi-t felhasználnom. Segítenétek, hogy milyen arányban keverjem össze? (a porból hány kanállal vegyek ki és hány ml oxit tegyek hozzá?)

Olvastam ha valaki sötét hajat próbál szőkíteni akkor először világos vörös lesz és mégegyszer meg kell majd csinálni a szőkítést. Ezt nekem nem mondták a fodrász boltban :( féelk, hogy nagyon tönkremegy a póthaj, bár szerencsére a sok hajfestéstől sem ment tönkre nem tört el, de gondolom a szőkítés jobban roncsolja majd.


Előre is köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook