Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet letölteni az Olimpus Master FE-100 fényképezőgép programból lemezre a képeket? fórum

Hogy lehet letölteni az Olimpus Master FE-100 fényképezőgép programból lemezre a képeket? (tudásbázis kérdés)


7. denique (válaszként erre: 6. - Dus)
2008. febr. 20. 08:18

Örülök, hogy tudtam segíteni!

Neked is szép napot!

6. dus (válaszként erre: 5. - Denique)
2008. febr. 20. 08:12

Szióka!!!


Köszönöm szépen a segítséget!

Sikerült letöltenem az össze képet!

Hálás vagyok neked!

Legyen szép napod!

2008. febr. 16. 14:34
Majd értesíts, hogy sikerült-e.
4. dus (válaszként erre: 3. - Denique)
2008. febr. 16. 14:26

Szia Denique!


Igen, a program alatt a telepítő Cd programját értem, ami magában foglalja az összes eddigi képet, amit a géppel készítettünk!

Köszi a segítséget, meg fogom nézni a "Picasa" programot! Vagyis már töltöm is le!

Még egyszer köszi!

2008. febr. 16. 14:06

Én a Google Picasa nevű programját használom.

Ez a program összegyűjti magába a gépeden lévő összes képet, amit utána rendezni és kiírni is könnyedén tudsz vele.

Gondolom, hogy a fényképezőgép programján azt érted, hogy a géphez kapott CD-ről feltelepítettél egy programot, ami leszedi a fényképezőről a képeket.

2. dus
2008. febr. 16. 13:30

Segítséget szeretnék kérni, hogy lehet a programból CD/DVD lemezre letölteni a számítógépen lévő képeket?

Túl van terhelve a gépünk memóriája és a rengeteg fotót le szeretnénk szedni róla. A külön kimásolgatás rengeteg idő. Biztosan van rá lehetőség, hogy lehetne letölteni, de nincs magyar tájékoztatónk, nem boldogulunk vele.

Előre is köszönöm a segítséget!

1. dus
2008. febr. 16. 13:28
Tudja-e valaki, . hogy lehet letölteni az Olimpus Master FE-100 fényképezőgép programból lemezre a képeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook