Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit csináljak? Annyira féltem. Nem akarom, hogy baja legyen. fórum

Mit csináljak? Annyira féltem. Nem akarom, hogy baja legyen. (beszélgetős fórum)


25. be6f5a3c4b (válaszként erre: 1. - Pici Cirmók)
2013. jan. 30. 16:58
probáld rávenniegy kivizsgálásra,mert lehet tul magas a vérnyomása ami nem vezet jo dologhoz!!Ne gyerekeskedjen,ki kell vizsgálni minél elöbb!!!
2013. jan. 30. 16:40
Tegnap(kedden) voltak a harmadik orvosnál, aki azt mondta, hogy azonnal be kell feküdnie a kórházba és a nap 24 órájában megfigyelés alatt kell lennie és kismillió vizsgálatot csináltak és még fognak is csinálni, mert a doki valami komolyra gyanakszik, de nem biztos benne 100%-ig. Pontosan nem tudom mit mondtak, hogy mi a baja. De ahhoz képets jól van. :) Szóval tényleg nem csak sajnáltta magát.
23. Bibi25 (válaszként erre: 22. - Pici Cirmók)
2013. jan. 29. 15:50
Valami fejlemény?
2013. jan. 27. 19:48
Amúgy semmi gyógyszert nem írt fel neki az orvos, akinél voltak anno. Tényleg csak annyit mondott, hogy ezzel kell élnie és ez van. De most másikhoz fognak elmenni.
2013. jan. 27. 19:46

Ma sétáltunk, amikor rosszul lett, elkezdett szúrni neki és lekékült a keze. fél perc alatt jobban lett. Hazahívtam hozzám és felhívtam a szüleit. Nagyon ellenkezett, de nem érdekelt. Elvettem a telefont és beszéltem velük. Életembe most beszéltem csak az anyukájával és rossz volt ezzel kezdeni a "bemutatkozásom", de ez van. Fél óra alatt lejöttek érte kocsival, nagyon hálás volt az anyuja, amiért felhívtam. Hátfőn első dolga lesz elvinni egy orvoshoz.

Konkrétan haragszik rám a srác, mert az anyukája nagyon ideges lett és nem akart neki plusz egy gondot, de ez van. Haragudjon, de ne játsza el velem többet, hogy rosszul lesz, mert én majdnem szívrohamot kaptam ott helyben.

20. b74f6e5cdd (válaszként erre: 4. - 5bcf1b7c01)
2013. jan. 27. 13:49
Pontosan
19. moonlight13 (válaszként erre: 6. - Pici Cirmók)
2013. jan. 27. 13:45
Menj vele el egy másik orvoshoz, nézze meg az is, hátha mást mondanak! Én nem nyugodnék meg egy orvos véleményétől, ha nem lennék jól.
2013. jan. 27. 10:54

Problémás pont akkor EKG-t csináltatni, amikor éppen gond van, de nem lehetetlen... A szúrás-szerû fájdalomra adnak pl. Betalocot...

Lehet, akkor kerül orvoshoz, amikor viszik.

17. anianiko. (válaszként erre: 1. - Pici Cirmók)
2013. jan. 27. 00:09

Hidd el, ha igazán fájna neki, kérdés nélkül pucolna az orvoshoz.

Ha már tényleg baj van, akkor az ember átértéel mindent.

16. *Aja* (válaszként erre: 13. - Bnedora)
2013. jan. 26. 20:51

Évente megyek el az extra szisztoléimmal dokihoz, évente mutatom meg a kissé akár milyenebb vitorlás billentyűimet. Ultra-hangozzák hosszú percekig...mivel nincs vissza áramlás és nem csinál egyéb problémát NEM TUDNAK MIT TENNI!!!


Nem voltam ott mikor az orvos a srácnak mondta, hogy mi a helyzet én csak próbáltam nem még nagyobb frászt hozni egy fiatal lányra, hanem megnyugtatni, hogy hasonlónak tűnő problémával vidáman éldegélek.

15. beatav (válaszként erre: 6. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 20:39

Szerintem meg "sajnáltatás" az egész és Te meg bedőlsz!Iyen a szzerelem :)

Gondolom a szülei is tudnak erről, hiszen csak 18 éves és valószínüleg nem tegnap kezdődött.

Az orvosok komolyan veszik a panaszokat,de ha gyógyszert sem írtak nem kell aggódni!

14. 17aadc1082 (válaszként erre: 7. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 20:35
Sajnáltatja magát. Egy 18 éves fiatalt, ha annyira komoly a baj, megműtik. És ha tényleg annyira szarul lenne, elmondaná a szüleinek. Normális ember legalábbis ezt tenné.
13. bnedora (válaszként erre: 12. - *Aja*)
2013. jan. 26. 20:23

Ezt azt hiszem így nem lehet kijelenteni, mivel az orvos nem ezt mondhatta neki.


Szerintem meg igenis komolyan kellene venni, akár a szüleit is értesíteni valamilyen módon, mert akár meg is halhat.


Régebben ismertem valakit, akinek 5 féle szívproblémája volt, ő sem foglalkozott vele komolyan, pedig buszsofőr volt, akár tragédiát is okozhatott volna a járművel. Egész délután nem érezte jól magát, bár vezetett, de nem ment orvoshoz. Éjjel azután annyira rosszul lett, hogy a felesége karjai között halt meg.


Nem azt mondom, hogy ez fog bekövetkezni, de jobb félni, mint megijedni.

12. *Aja* (válaszként erre: 6. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 20:13

Szia,

Nekem is vannak ilyenek. A stressz hozza ki :S mivel kóros eltérés nincs, nincs mit tenni...nyugodtság és visszavenni a tempóból.

11. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 6. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 20:01
Ha tényleg ennyire veszélyes lenne megműtenék.
10. Bibi25 (válaszként erre: 6. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 19:55
Csak ennyit tudott meg? Gyogyszert nem kapott? Mert ha nem, annyira sulyos nem lehet a problema.
9. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 19:55
Mit mondtak milyen jellegűk a beszúródások? Ez érdekes...
8. 447396604e (válaszként erre: 6. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 19:53
szerintem majd eldönti mit akar. ez az ő élete. és mivel nem a gyereked, a férjed ezért nagyon nem tudsz rá hatni
7. Pici Cirmók (válaszként erre: 5. - 17aadc1082)
2013. jan. 26. 19:40

Jóhogy ismerem, minden nap látom. :)

18.

6. Pici Cirmók (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. jan. 26. 19:39
Már volt a szívével orvosnál. Annyit mondtak neki, hogy ne eröltesse meg magát, meg hogy élete végéig elkísérik a beszúródások, de nem azt hogy ennyire erősen és egyre sűrűbben..
2013. jan. 26. 19:39
Ismered személyesen a csávót? És hány éves?
2013. jan. 26. 19:38
Az élôt nem kell siratni...
3. 447396604e (válaszként erre: 1. - Pici Cirmók)
2013. jan. 26. 19:37
semmit. felnőtt ember
2013. jan. 26. 19:37
Hogy érted, hogy "A dokik meg úgysem tudnak vele mit kezdeni" ?
2013. jan. 26. 19:35

Nem vagyunk együtt. Nem is ismerem a szüleit. De szeretem a srácot, ő a mindenem és ha vele történik valami én belehalok. Baj van a szívével, a vérkeringésével. Volt már orvosnál, de nem igazán volt sok haszna. Viszont elmondta tegnap, hogy egyre rosszabb neki. Sűrűbben szúr be a szíve és jobban is fáj neki, de nem mondja el a szüleinek mert nem akarja őket terhelni. A dokik meg úgysem tudnak vele mit kezdeni.

Hiába mondom neki, hogy menjen el, hogy elkisérem mindenhova. De nem hallgat rám. Már itt sírok miatta... Mit tehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook