Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az uniós élelmiszer segélycsomagokat lakásonként vagy személyenként adják? Kiknek jár az uniós tűzifából? fórum

Az uniós élelmiszer segélycsomagokat lakásonként vagy személyenként adják? Kiknek jár az uniós tűzifából? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 27. 14:03
Köszönöm!
4. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Janos53)
2013. jan. 26. 16:31

Ez így nem igaz...én is egyedül nevelek 2 gyereket,még sem adtak tüzifát,anya egyedül él annyiből mint mi 3an,ö kapott....

Valami rendszerben kell benne lenni a családsegítőnél....de eddig én már nem megyek...

2013. jan. 26. 15:34
Én, úgy tudom, nem jár alanyi jogon egyik sem. Meg lehet próbálni utána érdeklődni az önkormányzatnál, csendesen, talán, ők jobban ismerik a erre vonatkozó szabályokat.Biztos mindenre meg tudják adni a magyarázatot, lehet, hogy a tűzifát csak a nagycsaládosok, gyermeküket egyedül nevelők, vagy az egyedül álló, kisnyugdíjasok kaphatják. Van mindenre törvény, nem arcra megy az osztása.biztos van egy jövedelem határ, amedig adható. mindegyik.
2013. jan. 26. 13:43

Csak finoman ecseteld, nem értek hozzá, de gondolom ez nem alanyi jogon jár, csupán adható.


Írd le az anyagi helyzeteteket, mellékeld a jövedelmeteket: ápolási, csp, gyes, rendszeres szoc. juttatás.

2013. jan. 26. 13:37
Szüleimmel élünk két kiskorú gyerekkel fél és négy és fél évesek. Anyukám súlyos mozgáskorlátozott, apukám szintén beteg, férjem ápolási díjon van, mi gondozzuk az öregeket. Az uniós élelmiszercsomagban ugyan annyi élelmiszert kaptunk, mint az aki egyedül él, hiába 2 külön családról van szó. Tűzifát sem tavaly, sem az idén nem adott az önkormányzat. Ez jogszerű így, ebben a formában? Érdemes szóvá tennem az önkormányzatnál a dolgot? Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook