Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen "csajozós" dumával akartak már levenni a lábadról? fórum

Milyen "csajozós" dumával akartak már levenni a lábadról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
86. be6f5a3c4b (válaszként erre: 83. - A78c2ff918)
2013. jan. 30. 09:19
:DDD
85. b74f6e5cdd (válaszként erre: 84. - Be6f5a3c4b)
2013. jan. 30. 09:06
:DDD
2013. jan. 28. 12:33

Te: A játék lényege, hogy nem mondhatod ki azt a szót, hogy sárga. Mehet?

Nő: Persze

Te: Milyen színű a paradicsom?

Nő: Piros

Te: Ok. Milyen színű, az alma?

Nő: Zöld

Te: Eddig hibátlan. De akkor arra felelj nekem, hogy milyen színű a villamos?

(Ha elég kreatív a nő, akkor ilyen absztrakt színeket fog mondani, mint például UV zöld, de tegyük fel azt mondja:)

Nő: Olyan színű mint a nap

Te: Cseles vagy :) De akkor arra felelj nekem, milyen színű a citrom?

Nő: Zöld és a kék keveréke

Te: Nagyon jól játszol. Na akkor most egy egyszerűt kapsz a végére. Milyen színek vannak a Magyar zászlóban?

Nő: Piros, fehér, zöld

Te: Nahh.. Ez az. Kimondtad a fehéret.

Nő: De hát a sárgát beszéltük meg.

Te: Igen. Pont mondtad ki :)

2013. jan. 28. 10:26
Hát én nem tudom... Nem igazán jellemző... Vagy éretlen,ám egyértelmű próbálkozással,vagy érett,férfias próbával,puhatolózással találkoztam. De arról fogalmam sincs pontosan,hogy mitől leszek szerelmes. Nálam sem osztogatják csakúgy ezt az érzést.:P
2013. jan. 27. 09:23
:DDDDDDDDD
81. b74f6e5cdd (válaszként erre: 80. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 27. 08:14
:-P
2013. jan. 26. 23:12
:-)
79. Hannácska (válaszként erre: 78. - Cirmoscicajaj)
2013. jan. 26. 20:25
Ez nagyon jó :)
2013. jan. 26. 19:58
hali.A legmeglepőbb ami volt egy pár éve:ott ülök a plázában egy fiú leül mellém és azt kérdezi:szia cica,van már gazdid?
77. Hannácska (válaszként erre: 74. - 6eecdee63d)
2013. jan. 26. 14:05
Ezt jó tudni:) Máris okosabb lettem :D
2013. jan. 26. 13:05
:DDD
75. Hannácska (válaszként erre: 66. - 6eecdee63d)
2013. jan. 26. 12:07
:))
2013. jan. 26. 11:23

Az erotikus fantáziák nem feltétlenül jelentik azt, hogy valami nincs rendben a kapcsolatunkban. Inkább arra utalhatnak, hogy kívánod a párodat, a szexet, és kifejezhetnek valamilyen változatosságra való törekvést is. Természetesen a szexuális fantáziák nemcsak a nemi vágyat fokozhatják, hanem azt is megmutatják, mi hiányzik szexuális életünkből.


A nőknek inkább szükségük van érzelmi háttérre a szexuális vágy felébredéséhez, a szexuális fantáziák beindulásához, mint a férfiaknak. A férfiak kevésbé tartják elsődlegesnek az intimitást és a szerelmet, mint a szexuális tevékenység előfeltételét, szemben a nőkkel. A szexuális fantázia egyrészt elősegíti a saját szexuális vágyaink mélyebb megismerését, feltárását, másrészt sokat javíthat a párkapcsolatokon, főleg, ha bizonyos álmokat, vágyakat a gyakorlatban is sikerül megvalósítani.


A fantáziálgatás abban is segíthet, hogy eljátszunk, begyakoroljunk olyan szerepeket, melyhez jelenleg még nincs elég önbizalmunk. Szükség lehet rá a nemi vágy, beteljesedés esetében, például férfiaknál a merevedés eléréséhez, míg a nőknél az orgazmus megéléséhez is.


Sokan bűntudatot éreznek, ha nem a partnerükről fantáziálnak, sőt azt gondolják, hogy ez már megcsalásnak számít. Ez főleg a nőkre jellemző, akik szégyellik bevallani szexuális vágyaikat, míg a férfiak többségének az erotikus fantáziálgatás nem jelent gondot.


A fantázia megosztása kétélű dolog, mely mindenképpen óvatosságot igényel. Vannak, akik örülnek, sőt izgatónak tartják, ha tudják, hogy párjuk miről fantáziál. Viszont még bizalomteli kapcsolatban is előfordulhat, hogy féltékenység alakulhat ki belőle.


Ha fantáziánkat megosztjuk párunkkal valószínűleg ő is ugyanezt teszi majd. A képzeletnek nincsenek határai, de mielőtt elmeséled legmerészebb fantáziáid, gondold át hogyan fog ez neki esni. Először érdemes olyan fantáziát megosztani a kedvesünkkel, amelyben ő szerepel. Pozitív fogadtatás esetén fokozatosan beavathatjuk mélyebb képzelgéseinkbe.


A női és a férfi erotikus fantázia sokkal inkább függ a személyiségtől, mint a nemtől, bizonyos eltérések azért megmutatkoznak. A férfiak esetében az erotikus fantázia inkább általánosabb, és ők a külső szemlélő szerepével azonosulnak. A nők konkrét személyekről fantáziálnak inkább, és gyakran magukat is beleképzelik a kitalált folyamatba.


Mindkét nemnél a leggyakoribb szexuális fantázia az aktuális partnerrel való szeretkezés, melyet az orális szex utáni vágy követ. Míg a férfiaknál ezeket a több partnerrel, elsősorban nőkkel való szeretkezés követi, a nőknél ezt a fantáziát egy idegennel, esetleg híres személlyel való szeretkezés előzi meg. A férfiaknál a leggyakoribb fantáziák között megjelenik még az erőszakosabb, vagy éppen a behódoló szex, míg a nők a romantikus, vagy extrém helyeken való szeretkezésre, illetve valamilyen tiltott dolog megvalósítása után vágyakoznak, mint például a prostitúció vagy a nyilvános vetkőzés.


Soha ne felejtsük el, hogy a fantáziáink csak a képzeletünkben léteznek. Ne csapjuk be magunkat, ne tegyünk úgy, mintha a képzeletünk valóság lenne. A valóságban neked kell megtalálnod azt a személyt, akivel szerelmeskedhetsz, és akár erotikus fantáziáidat is megvalósíthatod.

2013. jan. 26. 09:41

Anyu, vegyél nekem

fagyit!!!

- Aranyom, azért mert

lefekszem az apáddal, még

nem kell anyunak

szólítanod!

- Akkor hogy szólítsalak???

- Normálisan, mondd, hogy

Józsi!

2013. jan. 26. 09:40

Egy betörő éjszaka ki akar rabolni egy villát. Bemegy abba a szobába ahol a széf van. Megszólal egy hang:

- Jézus figyel téged!

Megijed, de azért megpróbálja kinyitni a széfet.

- Jézus figyel téged!

Feloltja a villanyt és észreveszi hogy egy papagáj beszél. Megkérdezi tőle:

- Te vagy Jézus?

- Nem, én Mózes vagyok.

- Ki az a hülye, aki a Mózes nevet adja a papagájának?

- Ugyanaz, mint aki a Jézust a pitbulljának.

2013. jan. 26. 09:34

A rendőr elhatározza, hogy lékből akar horgászni, neki is kezd a csákánnyal. Egyszer csak felülről megszólal egy égi hang:

- Nincs a jég alatt hal.

De a rendőr csak csákányoz tovább, mire a hang másodszor is megszólal:

- MONDOM, hogy nincs a jég alatt hal!

A rendőrt nem érdekli a hang, ő csak szorgalmasan csákányoz

tovább.

- Hidd már el cimbora, hogy a jég alatt nincsen hal!

Mire a rendőr:

- Ki vagy te, hogy beleszólsz? Ne szólj bele, én rendőr vagyok!

- Én meg a műjégpálya gondnoka.

2013. jan. 26. 09:32

A kannibál elmegy a kisfiával

ebédrevalót keresni.

Meglátnak egy öregasszonyt.

- Papa, ezt hazavisszük és

megsütjük?

- Dehogyis fiam, mit

gondolsz! Olyan rágós, hogy

beletörne az összes fogunk!

Mennek tovább, látnak egy

kislányt.

- Ugye papa, ezt hazavisszük

és megsütjük?

- Nem fiam, ez még túl

zsenge.

Mennek tovább, látnak egy

csinos fiatal nőt.

- És ezzel mi legyen, papa?

- Hogy mi, fiam? Ezt

hazavisszük és anyádat

megsütjük!

2013. jan. 26. 09:31

Egy férfi beszélget a haverjával:

- Képzeld amióta esti iskolába járok, sok mindent megtudtam. Te tudod ki az az Einstein?

- Nem én.

- És tudod ki az a Neumann János?

- Nem én.

A másik fickó:

- És te tudod ki az a Kovács Géza?

- Nem én.

- Az jár a feleségedhez amíg te esti iskolába vagy.

2013. jan. 26. 09:28

Mi nyomja az alkoholista szívét?

- ???

- A mája.:))

2013. jan. 26. 09:00
Ha ilyen làbakon állna Magyarorszàg...!Meghìvhatlak egy italra?
2013. jan. 26. 08:59

Bemegy a szoke no a konyvtarba es oda szol nagyon hangosan a konyvtarosnak:

-Kerek egy hamburgert es egy sult krumplit!

- De holgyem, ez egy konyvtar!

Oda szol neki suttogva.

-Kerek egy hamburgert es egy sult krumplit!

2013. jan. 26. 08:54
Megütötted magad mikor leestél a mennyből?
64. 6eecdee63d (válaszként erre: 63. - 6eecdee63d)
2013. jan. 26. 08:15
:DDD
2013. jan. 25. 23:56
ugye mire nem jo ez a kis forum!!nevetést akartam elérni,hogy jot nevessenek az olvasok,és nem tárkeresö dumát szerezni,mint ahogy ma betámadtak!!!akinek jo kedvet csináltam annak bmikor mesélek viccet vagy valami hülyeséget,de aki csak bántani,sértegetni akar az meg...... én nekem akkor is jo lesz a kedvem és nevetek amig ö idegeskedik!!!
62. Hannácska (válaszként erre: 59. - 6eecdee63d)
2013. jan. 25. 22:56
:D
2013. jan. 25. 22:27
de jókat nevettem :D
60. tashadow (válaszként erre: 25. - B74f6e5cdd)
2013. jan. 25. 20:55

Egó?

Az képtelenség.

Már a kérdésből is lehet látni, hogy ott "bujkál" a bizonytalanság. Pont az teszi szánalmassá, ahogy próbálja leplezni.


Ha tényleg egoista, azt nem kell szóvá tennie, az látszik, és menő. :)

2013. jan. 25. 20:50

A medve és a nyuszika kifognak egy aranyhalat. Az aranyhal így szól:

- Ha visszadobtok, három kívánságotokat teljesítem.

Visszadobják az aranyhalat, a hal megkérdezi a medvét:

- Medve koma, mi az első kívánságod?

- Sok medvelányt akarok.

- Nyuszika, neked mi az első kívánságod?

- Egy gyors kocsit szeretnék.

- Medve koma, mi a második kívánságod?

- Még több medvelányt akarok.

- Nyuszika, neked mi a második kívánságod?

- Sok benzint akarok a kocsimhoz.

- Medve, mi a harmadik kívánságod?

- Még több medvelányt akarok.

- Nyuszika, mi a harmadik kívánságod?

- Legyen a medve meleg!!

58. Hannácska (válaszként erre: 57. - 6eecdee63d)
2013. jan. 25. 20:46
Jujj :)
2013. jan. 25. 20:45
Mi az abszolút tavasz? - Ha a mellbimbó is kivirágzik.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook