Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed a "Titok" cimű filmről? fórum

Mi a véleményed a "Titok" cimű filmről? (beszélgetős fórum)


1 2
39. irsa
2010. dec. 25. 16:24
Az ember mikor vonzza be a születési életkörülményeit? Mitől függ, hogy milyen adottságokkal, képességekkel,lehetőségekkel születsz le?
2009. márc. 2. 16:38

Már sok mindent olvasgatama vonzás törvényéröl látam a titkot is deh szeretnék minden tudnirola ,vagyis pontosabban inkabb szeretném tudni alkalmazni,ez nálam egy hulámvasut álapot néha hiszek bene minden szép és jo és sikerül megteremtenem amit szeretnék ,neha meg telyesen elvesztem a hitem benne és elkezdek agodni és urá lessz rajtam a félelem es vonzoma sok rosszat

Pozitiv tapasztalatom:bevozotam hogy elsöre sikerult megszereznem a hajtasi jogositványom nagyon könnyen és maximális pontszámal egy kedves vizsgáztatot kaptam stb


Negativ tapasztalataim:a titokban azt mondja h kepzeld el amit szeretnel eld bele magad a hejzetbe,"ha az elmedben latod a kezedben kapod meg" nah ez szerelmi téren nem jöt össze elképpzeltem bele éltem magama hejzetbe és jo nagyot csalodtam mert nagyon nem ugy törtent,félek bele élni magam hejzetekbe és elkepzelni h ugy lex mert edidg az álmodozasaim mindig csalodast okoztak nekem


ha tutok segitsetek h megtudjak maradni a pozitiv hozálásban

37. greene (válaszként erre: 36. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 11. 14:39
Nekem nincs mercim, mert nincs rá szükségem, de ha téged ez tenne boldoggá, hát küldök neked egyet. :)))
36. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 34. - Greene)
2008. nov. 11. 13:53

:))

add kölcsön a Mercedes-t. majd bevonzol egy másikat :)))

35. Hosika
2008. nov. 11. 13:42
Nem tudom, ez hogy működik hogy megnézzétek ti is.Én itt néztem meg mostanában.Máshol már állítólag nincs.
34. greene (válaszként erre: 18. - 3e0ba54fb8)
2008. nov. 11. 13:42
Miért? Hiszen bármikor magadhoz vonzol egy másikat, és ha jól emlékszem a könyvre aki bátran adakozik, annak a vagyona (legyen fizikai, v. szellemi) kamatozik.:)
33. Hosika
2008. nov. 11. 13:40
2008. nov. 11. 13:23

Háááh, ez tökjó. Én is láttam és tetszett is. Közvetlenül miután látam elhagytam eg ykisebb összeget a parkolóban. Miután vizualizáltam a dolgot és sétáltam a ház előtt 3 percet meglett és úgy örültem, szóval a jókedvben, kitartásban vagy a vonzás törvényében, de hiszek.:) Nem alkalmazom a mindennapokban, mert elfelejtem, pedig kéne.

U.i.: A film emberek közt terjed és kézről kézre adják.... én google-ban néztem meg, ha megtalálom, adok linket.

31. zena01
2008. aug. 20. 16:30
Titok!
2008. ápr. 15. 19:59

Még egy utolsó........ ez kis lélekemelelő :):):)


Sze, 10/17/2007 - 13:13 - Shakti ráadás

Tegnap elutaztam Balatonlellére átvenni az új autómat - nagyon gyönyőrű teremtmény! :-) Azt már írtam, hogy az előző autómhoz képest szinte full extrás, többe kerül egy millióval, de a havi részlete mégis kevesebb 15 ezerrel. A CASCO-ja is kevesebb 3000 Ft-tal, éljen a bőség! Elvittem Anyukámat, hogy egy régi barátnőjét meg tudja látogatni. Édesanyámnak vastagbél rákja van, a néni, akivel találkozik nyirokrákban szenved (nem szenved, nagyon potizívan él, 13 éve ezzel, és kiválóan kezeli). Szóval, azt gondoltam, jó kanyar lesz: Budapest, Székesfehérvár, Balatonlelle, Bükfürdő, Székesfehérvár, Érd, Budapest (550 km). Ez benzinben azért nem kevés. 12.500 Ft-ért tankoltam az autómba, és reméltem, Anyu meghív enni, mert több pénzt erre az útra nem tudtam szánni. Közben kaptam egy-két telefonhívást (ez még a régi autómban ért), és arra gondoltam, de jó lenne egy jó kis kihangosító, mennyivel biztonságosabb. Átvettem az új autót, kaptam hozzá ajándékba egy olyan navigációs rendszert, amit bluetooth-szal össze lehet kötni egy telefonnal, és ki lehet hangosítani azt. Sőt, tárcsázni is lehet vele, telefonként funkcionál!!!!!! De ami még plusz: Paula néni, akit meglátogattunk, azt mondta, szeretne adni nekem valamit. Félrehívott, és azt mondta, itt van 50 EUR a benzunköltségre. Nem akartam elfogadni, de ragaszkodott hozzá. Az pont 12.500 Ft. Éljen a vonzás törvénye! :-)

2008. ápr. 15. 19:30

Bocs, Tutu, disznó voltam :). Most itt térdelek a sarokban egy marék kukoricán........


Nézzétek mit találtam egy honlapon? Van ott még több is, ahol ezt volt :)


Ked, 04/01/2008 - 22:32 - Marcsika

Nyertem a luxoron:)

Sziasztok!

Látom mindenféle sikersztorik vannak.

Amikor megnéztem a filmet rájöttem, rengeteg sikersztorim van. Eddig tudatalatt használtam a vonzás hatalmát. Mindíg álmodozó tipusú embernek tartottak, valamit kitaláltam, mentem fejjel a falnak is ha kellett, de mindig az ölembe pottyant. Legyen az egy 206-os, egy lakás, egy 307 cc, egy motor, egy új munkahely, 2 vállalkozás. Amikor már vagy 20-adjára is megnéztem a filmet, elkezdtem gondolkozni, akkor jöttem rá, hogy ahogy komolyodik az ember, meg felnő vagy mi...egyre több korlát és félelem ragad rá. És megértettem, hogy az elmúlt évben miért nem mondhatom magam sikeresnek. tulajdonképpen minden vágyam teljesült 2007-ben is, le lett a 206-os cserélve 307 cc-re, lett saját vállalkozásom 2 is. lett új munkám, de nem vagyok boldog, hisz a 2 céget feladtam, a cc-t meg eladom. Mi történhetett?

A magyarázat a félelem. nem mertem egy főállást felrugni a saját cégemért. így full veszteségesen próbálok kiszállni belőle.

Elhatároztam, hogy márpedig nekem pénzre van szükségem, ki is töltöttem magamnak egy csekket 1M .- ról még valamikor decemberben, februári dátummal. Nem történt semmi....:( Mindennap néztem..néztem...és egyre kevésbé hittem benne, mikor észrevettem ,hogy én okos nem is jó dátumot írtam rá. hisz 2007 február volt:) gyorsan kijavítottam 2008.03.22-re. (jelzem 21-én vettem észre)Ezen a hétvégén vidéken voltam a szüleimnél és a családi szerencsejátékozást elbeszélgettük. Tegnap a lottózóba megkértem az eladót, hogy nézzük már meg nem vagyok-e milliomos... Emberek ! nyertem!!!!!!!! jó pont 1 M-t, de pont elég bizonyíték volt, nekem ez arra, hogy tudatosan is működik, csak figyelni kell a dátumra és a gondolatokra! és gyorsan cselekedni!!! ja és nem félni...merni akarni, mint mindig:)


Marcsi

28. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 27. - 200a1d39d3)
2008. ápr. 15. 15:35

te sem ismersz engem. te mindek vetted? :)

egyébként meg érdekel és örülök :) biztos vagyok benne, hogy sikered lesz :)

27. 200a1d39d3 (válaszként erre: 20. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 15. 15:28
Kár,hogy annak vetted:)))Nem is ismersz,csak ennyit mondanék erre a megjegyzésedre,ha érdekel,alkalmazom a titkot...Még jó,hogy Imola ismer,és tudja,hogy nem szoktam gúnyolodni:)))
2008. ápr. 15. 13:06

Ez a beszéd :)


A legnagyobb ellendrukkernek - aki szerint nem lehetek én ilyen kis hiszékeny - és általában a szája sarkában elnéző kis mosollyal kommentálja a dolgokat azt mondtam, oké, csináljunk egy kísérletet.


Egy papírra felírtam, hogy mennyit pénzt fogok keresni márciusban. Beleraktam egy lezárt borítékba, és odaadtam neki.


Amikor együtt kinyotottuk a borítékot és megmutattam neki a márciusban kiadott számlákat és az összeg valamivel meg is haladta a papíron lévőt, csak annyit mondott: látja, de ő akkor sem hiszi, hogy ez működik. biztosan előre tudtam az összeget, azért mertem ekkora összeget írni..


Na, erre mit mondjak?

25. rodi (válaszként erre: 24. - 3e0ba54fb8)
2008. ápr. 15. 12:57
Mivel a párom nem volt itthon a hivatalos időben, és azóta már 2 ultrahang is megerősítette, hogy a félidő előtt egy héttel fogant a baba. De egyébként tök mindegy, mikor, és miért, a lényeg, hogy itt van :)
2008. ápr. 15. 12:40

Ugyan, már hülyeséggggggggg!!!!!!! :). Csak véletlen, elszámoltad magad.

Nőj már fel és gondolkozz reálisan. Szállj le a földre!!!!!


:):):):)

23. rodi
2008. ápr. 15. 12:28

Köszi!

Azóta a párom is lelkes "hívő". Előtte csak mosolygott, ahogy faltam a könyvet.

Másfél év után az első "titkos" hónapban terhes lettem. És nem a hivatalos peteérős időszakban, ez tuti.

2008. ápr. 15. 12:15

Azért a párodnak ne áruld el, hadd higgye, hogy ő a büszke papa :):):)


Én is nagyon sokat köszönhetek a Titoknak. Gratula!!!!

21. rodi
2008. ápr. 15. 12:09
Én tudom, hogy a baba a pocimban a Titoknak köszönhető.
2008. ápr. 15. 10:09
Gúnyolódjál csak nyugodtan :)
2008. ápr. 15. 09:34
Hajrá csajok:)))
2008. ápr. 15. 08:14

Olvasd el, de oda ne add senkinek kölcsön! A harmadikat már én sem fogom :):):)


Nem csodaszer, és nem oldja a problémákat. Egyszerűen ha elfogadod, hogy létezik. Én elfogadtam, mert nálam lényegesen okosabb emberek hittek benne - Einstein - pl., hogy csak egyet említsek, egy idő után egyszerűen nem fogadod el a kudarcot és az elméd addig kutatja, amíg végül megtalálja a megoldást. Szerintem ilyen egyszerű a titok :):):)

2008. ápr. 15. 03:49
Én csak a filmet láttam sajnos, de egy nagyon nehéz időszakban, és bátran mondhatom, hogy nagyon megváltoztatta a gondolkodásomak akkor abban a pillanatban,és igy ki tudtam "mászni a gödörből". Nagyon el szeretném olvasni most már a könyvet is.
2008. ápr. 14. 22:18
Hát akkor adj neki egy esélyt ! :)
2008. ápr. 14. 21:21
KeA,olvastam a könyvet is:)
14. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - 200a1d39d3)
2008. ápr. 13. 20:27

Nem is erről szól igazán. Ezért írtam azt, hogy megtévesztő, és a könyv nélkül a film sajnos egy léha, felületes tündérmesét sugall.


A lényege az, hogy azt kapod, amit elvársz. Az biztosan nem fog megtörténni, hogy megkapod a számlakivonatodat és meglepetten látod, hogy jéééé, ki a csuda utalt nekem százezret????


De ha azt várod, hogy anyagilag biztonságban légy, ha nem állandóan azon sopánkodsz, hogy jaj, miért nincs pénzem, akkor jönni fog. Lehet hogy úgy, hogy lényegesen olcsóbban kapsz valamit, amit venned kell, az is egyfajta bevétel, amit nem adsz ki. Egyszer csak azt veszed észre, hogy mindig akkor mész be egy cipőboltba, amikor éppen az van nagyon leárazva, amit te akarsz venni. Az idejét sem tudnám megmondani annak, amikor teljes áron vásároltam valamit :). Remélem, sikerült érthetően leírnom.

13. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 2. - 200a1d39d3)
2008. ápr. 13. 11:55
Tutu, te olvastad a könyvet?
12. o.andi
2008. ápr. 12. 23:40
nem olvastam!!
2008. ápr. 12. 23:07

Ez egy nagyszerű könyv, nagyon működik, én minden nap bele olvasok ott, ahol éppen kinyílik. És láss csodát, éppen ott nyílik, ahol az az napra szükséges "lelkifröccs" olvasható.


Ugyanakkor nem az egyetlen szellemi törvény az, amit ebben a könyvben feldolgoztak. Nincs új a nap alatt, ezt felkapták és tényleg jó, de aki olvasott már Brian Tracy-t és Napoleon Hillt, annak sok újdonságot nem mondott. Már a Biblia is írt róla.


Van akinek egyszerű az élet, van akinek nagyon nem. Nem vagyunk egyformák, de ha valaki hajlandó adni egy esélyt akár ennek a könyvnek, a vonzás törvényének, azt még érhetik kellemes meglepetések.


A személyes véleményem az, hogy a film sekélyes és a könyv nélkül tényleg csak egy rózsaszín leányregénynek tűnik. A könyvet viszont nem lehet annyiszor újra olvasni, hogy újabb és újabb információk ne jönnének elő.

2008. ápr. 4. 17:26
Valaki, aki szeretett volna pénzt, és kitöltötte azt a csekket, ami a www.atitok.hu-n található, megkapta?Jó, ez hülye kérdés, de szeretném tudni, hogy van -e olyan ember, aki pénzt szeretett volna, és meg is kapta??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook