Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretnék ötleteket kérni maci készítéséhez papírból, fából vagy textilből. Tudtok benne segíteni? fórum

Szeretnék ötleteket kérni maci készítéséhez papírból, fából vagy textilből. Tudtok benne segíteni? (tudásbázis kérdés)


8. Arer
2013. jan. 25. 17:50
Köszönöm szépen az ötleteket. :) Lehet akkor több félét is csinálunk.
7. Sylvia81 (válaszként erre: 5. - XXXT)
2013. jan. 25. 15:31

Fonalból máshogy is lehet, csak "simán" feltekeréssel.

Erre a technikára gondoltam:

[link]

2013. jan. 25. 15:29

Katronból kivágtok egy nagy maci formát.

Barna krepp papírból kicsi galacsinokat gyűrtök, jó sokat és azt ragasztjátok a kartonra. Ettől térbelibb lesz.

A szemek, orrok helyére fekete krepp papírt használjatok, meg lehet akár színes galacsinokból kantáros nadrág formát is ragasztani rá, az már a ti ügyességeteken múlik.

5. XXXT
2013. jan. 25. 15:27
A fonalat nem soroltad, az nem lenne jó ötlet? Pompomot készítesz, egy kisebbet és egy nagyobbat, és egymásba kötöd. Mi sokszor csináltunk ilyet csibének is pl. És ragasztasz neki szemeket.
2013. jan. 25. 15:26
Tényleg, ami szintén fontos kérdés: lehet macit ábrázoló kép is, vagy kifejezetten maci kell?
2013. jan. 25. 15:25

Papírból szerintem lufi alapra papírmasézni lehetne, barna festékkel kifesteni.

Ha csak a feje kell, akkor elég egyszerű, ha az egész maci, akkor ügyeskedni kell a lufikkal.

2. Arer
2013. jan. 25. 15:12
A zoknis megoldást már megtaláltam neten. Esetleg valami más ötlet?
1. Arer
2013. jan. 25. 15:11
Ötleteket szeretnék, maci készítéséhez papírból, fából, textilből. Oviba kell vinnie a fiamnak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook