Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetek-e terhes, ha fogamzásgátlót szedek? fórum

Lehetek-e terhes, ha fogamzásgátlót szedek? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 10. 14:18
Most jött meg. Akkor szerintem nincs már gond..
2013. jan. 25. 20:14
Persze
2013. jan. 25. 17:18
lehetsz
2013. jan. 25. 16:21
anyukám fogamzásgátló mellett lett terhes,így lettem én..ő tudta hogy terhes,elment dokihoz azt mondta nem az..aztán visszament pár hét után akkor mondták meg hogy terhes
2013. jan. 25. 16:15
Nekem megjött rendesen. Most majd február 7. kell megjönnie. Általába pontosan mindig, mióta szedem a gyógyszert. Előtte rendszertelen volt ngyon, volt úgy hogy kimaradt, aztán 1 hónapon belül kétszer is meg volt. Azért kedztem el szedni (yadine). Pár évvel ezelőtt nagy homromtartalmú gyógyszert szedtem egy betegségem miatt. 21 éves vagyok. Tesztet nem vettem még, igazából félek az eredménytől. Utána olvastam mitől lehet a barna folyás, ott írták hogy terhesség jelei is lehet, hányingerem volt. Azért paráztam rá. Talán már bebeszélem magamnak a tüneteket. De pl. mellérzékenység, sűrű vizelési inger..ilyenek nincsenek nálam..Elég sokat fogytam talán az is gond, a barnázás.
2013. jan. 25. 15:04
Nekem másfél évig Dienille fog. tabletta szedés mellett nem volt menstruáció. Annyira elvékonyította a méhnyálkahártyát. Szóval semmi pánik. És most hogy abbahagytam, minden visszaállt a régi kerékvágásba, pedig egy orvos korábban már azt mondta, hogy nem valószinű, hogy valaha is menstruálni fogok. 33 éves vagyok.
11. gkreka (válaszként erre: 10. - Pocak25)
2013. jan. 25. 14:33
Nekem méhszájseb okozott hasonló tüneteket. Mindenképpen menjen el orvoshoz minél előbb!
2013. jan. 25. 14:22
Ez engem is erdekelne,mert a barátnőm szedi a gyógyszert rendesen,mégsem jött meg a megvonásos vérzése 2 hónapja.teszt negatív.Nem tudjuk miért van ez,pedig eddig jó volt minden a gyógyszerrel.Szerdán megy orvoshoz,csak esetleg valaki hasonló helyzetben???
2013. jan. 25. 11:59
Köszönöm a válaszokat! :) Mindenképp megyek orvoshoz. Csak nem szeretnék még babát. Persze ha lenne, azt is elfogadnám. Csak még nem terveztük a párommal. Szeretnénk először lakást.. lyesmit.. Majd utána baba.
2013. jan. 25. 11:56

sok embert ismerek aki bogyo mellett lett állapotos

(azt nem tudom mennyire szedték pontosan)

aztán az előváladék is elég néha..

és már hallottunk olyanról is, hogy van akinek megjön, bár babás

de hogy nálad mind egyszerre legyen, nagyon csekély a valószinűsége

szerintem nem vagy babás, bár benne lehet a pakliban

de mint mondtam kb annyi az esély, mint csepp a tengerben

7. csgybzs (válaszként erre: 6. - Da9a1cbad6)
2013. jan. 25. 11:56
Keress fel egy nőgyógyászt, csak az a biztos. A barnás folyást amúgy is meg kell nézetni, sok mindentől lehet.
2013. jan. 25. 11:54
Fogam fájt akkor, fájadlomcsillapítót vettem be (algopirin, nurofen) Igen rendesen szedem a tablettákat, kb. 2 éve már. Csak ez a barna folyás, most van. De akor lehet azért mert meg vagyok fázva, és gyenge az immunrendszerem?
2013. jan. 25. 11:53
Persze.Mindenki, aki szexuális életet él, lehet terhes.
4. gkreka (válaszként erre: 1. - Da9a1cbad6)
2013. jan. 25. 11:52
Nem lenne egyszerűbb táv-diagnosztika helyett venni egy tesztet?
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Da9a1cbad6)
2013. jan. 25. 11:51

Teszt?

Rendesen bevetted a tablettákat? hányásos-hasmenéses vírus, egyéb antibiotikum? Ha nem, akkor igen minimális az esély, főleg, ha nem benned ment el...

2013. jan. 25. 11:51
Szerintem nem vagy terhes, menj el orvoshoz. Valami hormonális probléma. üdv.
2013. jan. 25. 11:48
Üdv! Az lenne a kérdésem, lehetek -e úgy terhes ha fogamzásgátlót szedek, decemberbe voltunk együtt utoljára párommal, nem élvezett belém. Januárban megjött rendesen. De félek valamiért. Barnás folyásom van 3 napja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook